Strojírenství

27. února 2024 17:30

Veletrhy wire & Tube nastavují nové standardy

Globální hráči z celého světa na vrcholném setkání oboru v Düsseldorfu

Inzerce

Veletrhy wire & Tube potvrzují i v roce 2024 (s více než 2.600 vystavovateli z 65 zemí) svou vedoucí pozici na světových akcích pro vystavovatele z klíčových průmyslových oborů pro výrobu drátů, kabelů, trubek a rour, včetně subdodavatelského průmyslu.

Na výstavišti v Düsseldorfu je obsazeno více než 119.000 m2 výstavní plochy. Pořadatelé očekávají odborné návštěvníky z celého světa. Veletrhy wire & Tube patří v portfoliu společnosti Messe Düsseldorf s dvoutřetinovým podílem zahraničních návštěvníků ke specializovaným veletrhům s nejvyšší mezinárodností. Zahraniční účastníci přijíždějí především ze silných evropských zemí, z USA, Střední a Jižní Ameriky, Asie a afrického kontinentu.

„Veletržní metropole Düsseldorf je pro obory prezentované na wire & Tube absolutním „front place“, když jde o to, prezentovat širokému mezinárodnímu publiku inovace dosažené v těchto oborech,“ vyjadřuje svou spokojenost Daniel Ryfisch, Director wire/Tube & Flow Technologies společnosti Messe Düsseldorf.

Vedle klasických témat, jakými jsou: stroje a zařízení pro výrobu drátů, kabelů a trubek; obrábění a zpracování či koncové produkty soustřeďují veletrhy wire & Tube pozornost účastníků také na témata ušlechtilé oceli, vodíku, umělohmotných trubek, dělicích a řezných technologií, a v neposlední řadě také na e-mobilitu. Stejně jaké v minulých letech, i letos se do popředí dostávají témata kolem upevňovacích a spojovacích technologií, výroby pružin a technologií pro výrobu a zpracování skleněných vláken. Stěžejními obory jsou chemický, ropný, plynárenský, a automobilový průmysl, stavebnictví a celý sektor telekomunikací.

Veletrh wire 2024 zaplní haly 9 až 17 – dráty, kabely, produkty z drátů a související technologie jsou k nalezení v halách 9 až 12 a 15; Meet China`s Expertise naleznete v hale 14. Hala 16 je zaměřena na upevňovací a spojovací technologie a techniku pro výrobu pružin, vč. koncových produktů jakými jsou šrouby, nýty, oka a technické pružiny. V centrální hale 17 se nachází sekce těžkých a velkých strojů na svařování mříží.

Veletrh Tube 2024 zaplní haly 1 až 7a: výroba trubek, příslušenství a obchod jsou umístěny v halách 1, 3, 4, 5, 6 a 7a. Nově je v hale 1 specializovaný úsek umělohmotných trubek čímž je tomuto aktuálně se rozvíjejícímu oboru poskytnut odpovídající prostor.

Tvářecí technika je k nalezení v halách 5 a 6, technika pro zpracování trubek v halách 6 a 7a. Stroje a zařízení jsou ke shlédnutí v hale 7a. Hala 7 je s projektem Meet China`s expertise opět vyhrazena čínským výrobcům a zpracovatelům trubek.

Na venkovních plochách výstaviště doplňují celkovou nabídku ještě odborná fóra, kongresy a prohlídky; mezinárodní setkání expertů jednotlivých oborů; kongres na téma vodík a e-mobilita; digitální prohlídky ecoMetal trails, i každodenní neformální setkání tzv. „after-business-chill“.

Ještě více informací o vystavovatelích, produktech, oborových novinkách a trendech jsou k nalezení v internetových portálech na adresách www.wire.dewww.Tube.de či v síti linkedin: https://www.linkedin.com/showcase/wire-and-tube-leading-international-trade-fairs/

Mohlo by se Vám líbit

Technologie studené plazmy výrazně snižuje pachovou zátěž z gumárenské výroby

Společnost Continental Barum za poslední dvanáct let prováděla mnoho studií či testovala různé technologie vedoucí k snížení pachových emisí z výroby pneumatik. V loňském roce byla finalizován systém […]

Reportáž: GÜHRING INNOVATION DAYS 2024

Zvýšení efektivity obrábění je ve výrobních firmách trvalý proces. A je jedním z důvodů, proč firma GÜHRING – přední světový výrobce obráběcích nástrojů – pořádá pod […]

Transformace efektivity výroby: úspěšný příběh zákazníka

  • 23. dubna 2024

Přemýšleli jste někdy o tom, jak mohou strategická technologická partnerství pozvednout vaši výrobu do nových výšin? Ponořme se do skutečné proměny, které byl svědkem pan […]