Strojírenství

18. června 2023 12:52

Společnost Parker uvádí na trh novou hnací jednotku pro armovací systémy 85CE-PDP, která zajišťuje větší flexibilitu a produktivitu

Divize Polymer Hose Division Europe společnosti Parker Hannifin, která je mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, dnes oznámila uvedení nové hnací jednotky pro armovací systémy (85CE-PDP). Nová jednotka se připojuje k široké řadě přenosných hnacích jednotek pro armovací systémy od společnosti Parker, aby tak zvýšila produktivitu a univerzálnost pro potřeby menších soustav hadic a poskytla zákazníkům flexibilnější možnosti.

Nová hnací jednotka pro armovací systémy 85CE-PDP společnosti Parker nabízí efektivní a flexibilní způsob armování hadice kdekoliv nezávisle na napájení a přívodu vzduchu. Díky tomu bude armování hadic mnohem produktivnější, protože hadice bude možné lisovat elektricky a nikoliv ručně.

Inzerce

Jednotku 85CE-PDP lze použít s jakýmkoliv komerčně dostupným akumulátorovým šroubovákem. Díky tomu je její využití flexibilní, a to zejména v zemědělství, lesnictví, stavebnictví a mobilních hydraulických aplikacích. Lze ji použít kdekoliv bez nutnosti použití speciálních hnacích jednotek, jiných napájecích zdrojů nebo přívodu vzduchu. Společně se stávajícími armovacími systémy společnosti Parker, poskytují Karrykrimp 1 a 2 ještě flexibilnější a produktivnější možnosti armování armatur hadic.

Hnací jednotka pro armovací systémy 85CE-PDP nabízí průtok až 2,2 (0,68) l/min a jmenovitý tlak 70 MPa (700 bar). Tlak lze měřit pomocí integrovaného tlakového testovacího bodu. Má přednastavený přetlakový ventil na tlak 700 barů, který je ručně nastavitelný, a šestihrannou hnací hřídel SW 13 mm. Jednotku 85CE-PDP lze provozovat v teplotním rozsahu od +10 °C do +35 °C. Jednotka má objem oleje 2,5 l a hmotnost 9 kg, což znamená, že ji lze snadno přenášet pomocí integrovaného ramenního popruhu.

„Díky našemu rozšířenému portfoliu hnacích jednotek pro armovací systémy dokáže divize Polymer Hose Division Europe společnosti Parker splnit všechny požadavky na armování. Spolu s modely Karrykrimp 1 a 2 zahrnuje naše nabídka nástroje pro maximalizaci produktivity a flexibilní lisování hadic všude tam, kde je to potřeba“, řekl Thomas Troeller, produktový manažer armatur, divize Polymer Hose Division Europe společnosti Parker.

Hnací jednotka pro armovací systémy je kompatibilní se soustavou hadic na tlak 700 barů o velikosti –4 včetně spojky s vnějším závitem a držadel vyráběných společností Parker.

Tato nová nabídka dává zákazníkům na výběr. Pro maximální přenositelnost a flexibilitu nabízí společnost Parker dvě ruční čerpadla Karrykrimp 1 a 2, zatímco nové čerpadlo 85CE-PDP ovládané akumulátorovým šroubovákem zvýší produktivitu a univerzálnost pro potřeby menších soustav hadic. Další dostupné verze zahrnují elektrické čerpadlo, elektrickou hnací jednotku a vzduchové/hydraulické čerpadlo.

Další informace naleznete na https://ph.parker.com/gb/en/crimper-power-units-europe/85ce-pdp.

Popisek obrázku: Nová hnací jednotka pro armovací systémy 85CE-PDP společnosti Parker funguje s jakýmkoliv komerčně dostupným akumulátorovým šroubovákem a společně s armovacími systémy Parker Karrykrimp 1 a 2 nabízí efektivní a flexibilní způsob armování hadic.

 


O společnosti Parker Hannifin

Parker Hannifin, patřící do Fortune 250, je mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu. Již více než 100 let umožňuje technické průlomové inovace, které vedou k lepší budoucnosti. Zjistěte více na www.parker.com nebo @parkerhannifin.

Mohlo by se Vám líbit

CastForge upevňuje své postavení na trhu

Silný růst a velký mezinárodní význam / Třetí ročník veletrhu odlitků a výkovků je naprostým úspěchem Od 4. do 6. června 2024 se na stuttgartském […]

Grumant: Nástroje z práškové oceli

Moderní doba klade stále větší požadavky na obráběcí nástroje a používané technologie. Při rozhodovacím procesu je však nutné zohlednit mnoho faktorů a nástroje, které se s obrovským úspěchem […]

Veletrh EuroBLECH 2024 uvádí nové způsoby zapojení do produktivity

Tisíce expozic a čtyři dny intenzivního sourcingu produktů, navazování kontaktů a výuky: Obor zpracování plechu se připravuje na laťku nastavující akci: veletrh EuroBLECH 2024 předvádí […]