Strojírenství

04. září 2023 18:41

Mitutoyo Váš spolehlivý partner pro moderní řízení kvality

Firma Mitutoyo, jako jeden z největších výrobců přesné měřicí techniky, samozřejmě pravidelně využívá možnosti účastnit se na MSV v Brně. Vždy chce svým zákazníkům představit své novinky nejen v samotné měřicí technice, ale i ukázat způsob jejího využití, a to i včetně návazného přenosu a zpracování naměřených dat pomocí SPC. Současným trendem je růst automatizace a nasazení robotů v běžné výrobní praxi. A i zde má firma Mitutoyo zajisté co nabídnout a může představit již konkrétní aplikace.

Inzerce

Jednou z významných novinek na letošním MSV bude inovovaná verze oblíbeného měřicího výškoměru LH 600 F, který opět zaujme svou vysokou přesností a hlavně pak funkčností.

Nová verze SPC SW Measurlink© V. 10 zajisté překvapí zájemce svými novými funkcemi.

U příležitosti letošního MSV V Brně jsme připravili aktuální verzi našeho oblíbeného katalogu a bude v tištěné podobě pro zájemce připraven na našem stánku. Jinak je samozřejmě v elektronické podobě na www.mitutoyo.cz nebo www.mitutoyo.sk .

Letošní rok je pro firmu Mitutoyo velmi významný. Slaví již 55 let působení v Evropě. A česká pobočka Mitutoyo Česko s.r.o. má tento rok také ve znamení významného výročí, neboť v červnu jsme oslavili 20 let od slavnostního zahájení činnosti. Za tuto dobu se nám podařilo vybudovat silnou síť prodejních subjektů pro zásobování zákazníků hlavně malými měřidly. Sami pak řešíme v našich předváděcích centrech v Teplicích, Mošnově a Povážské Bystrici s našimi zákazníky praktické úlohy, a to hlavně prostřednictvím vyšší a složitější měřicí techniky jako jsou souřadnicové měřicí stroje, konturoměry, drsnoměry, optické přístroje a další. Naše péče o zákazníky v oblasti servisu je na nejvyšší možné úrovni a je podložena našim portfoliem akreditovaných kalibračních postupů pro všechny typy námi dodávaných přístrojů, které nabízíme.

Děkujeme všem zákazníkům a uživatelům měřicí techniky Mitutoyo za přízeň a těšíme se nejen na setkání na MSV, ale i na budoucí oboustranně prospěšnou spolupráci.

Mohlo by se Vám líbit

Rozhovor: Robot není hrozba, ale pomocník a partner člověka

Rozhovor s Radkem Velebilem (Sales Manager KUKA CZ&SK) Inzerce Automatizace výroby se stala kvalitativně novou etapou technického rozvoje v 50. letech minulého století. Velikost změn, které […]

Tatra Trucks má novou konstrukční kancelář v Brně, v blízké době přibude další v Ostravě

Kopřivnická automobilka nastartovala procesy restrukturalizačních kroků a investic, která mají výrazně zvýšit objem produkce a také zefektivnit její chod v mnoha oblastech. Kvůli navýšení výroby i […]

Pozvánka na 8. ročník konference „Očekávaný vývoj odvětví kolejových vozidel v ČR a ve světě“

Pozvánka na 8. ročník konference: konferenci: „Očekávaný vývoj odvětví kolejových vozidel v ČR a ve světě“, která se koná dne 24. 4. 2024 v Brně, v kongresovém centru Quality Hotel […]