Strojírenství

05. prosince 2018 00:42

HENNLICH CEMA-TECH …vše pro průmyslové mazání

S mazáním strojů, přečerpáváním maziv, dávkováním maziv, aplikací maziva na plochy, ale i s drobnou mazací technikou přichází do styku drtivá většina průmyslových firem. Jednou z nejvýznamnějších společností v ČR a SR, působících v tomto oboru je divize CEMA-TECH firmy HENNLICH. Systémy i jednotlivé komponenty mazací techniky firma představí na letošním MSV v Nitře, který se koná od 23. do 26.5. 2017. Expozici divize CEMA-TECH naleznete v pavilónu M1 na společném stánku firmy HENNLICH.

„Našim zákazníkům dodáváme komplexní služby, od technického poradenství a návrhu systému na míru, přes dodávku komponentů, montáž a uvedení do provozu, až po servis a dodávku náhradních dílů. Za dobu naší existence jsme realizovali tisíce úspěšných dodávek našich systémů prakticky do všech odvětví průmyslu.“ uvádí šéf divize CEMA-TECH Milan Dvořák.

Inzerce

Centrální mazání

CEMA-TECH je autorizovaným distributorem mazacích systémů SKF zahrnující systémové a komponentové portfolio obchodních značek LINCOLN, VOGEL, MECA-FLUID, SAFEMATIC a dalších. Koncern SKF je v oboru mazání suverénní světovou jedničkou.

Na centrální mazací systém je možné napojit skupinky mazaných míst, stroje, linky i celé provozy.

Dávkování maziv

Především pro jednoúčelová pracoviště v automobilovém průmyslu, na kterých dochází ke kompletaci sestav z více dílů, jsou určeny systémy dávkování maziv, kde divize CEMA-TECH spolupracuje s významným švýcarským výrobcem ABNOX.

Aplikace maziv na plochy

„V oblasti systémů aplikace maziv na plochy spolupracujeme s německým výrobcem RAZIOL Zibulla & Sohn,“ doplnil Milan Dvořák. Systémy a maziva RAZIOL nacházejí uplatnění všude tam, kde jsou využívány procesy tváření, u kterých je vstupním materiálem plech. Jde o aplikace pro střihání, tažení, ohýbání nebo profilování plechů.

Mazací technika

V sortimentu divize CEMA-TECH naleznete také široké spektrum mazací techniky, kam patří mazací hlavice, automatické maznice, mazací lisy, přečerpávací technika, olejoznaky a podobně.

Odštepný závod CEMA-TECH je součástí obchodně-výrobní společnosti HENNLICH (ČR), která je dodavatelem široké škály technických komponentů a profesionálních technických řešení.

Společnost spadá pod evropskou skupinu HENNLICH.

Kontakt:

o.z. CEMA-TECH firmy HENNLICH s.r.o.

Obr. Logo CEMA-TECH

Dolní 183/30

CZ – 591 01 ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

tel./fax: +420 566 630 524

e-mail: cema-tech@hennlich.cz

www.hennlich.cz/cematech

Mohlo by se Vám líbit

O krok napřed – EMCO stroje s řídicím systémem SINUMERIK ONE

Digitálně nativní CNC řídicí systém SINUMERIK ONE s novými technologickými funkcemi a uživatelským rozhraním v novém designu se již úspěšně používá na soustruzích a frézkách […]

Cívka za cívkou pro vyšší efektivitu

Vysokozátěžové paletové regály pro Invesztál Cívky z nejrůznějších (barevných) kovových plechů představují základní materiál, ze kterého Invesztál vyrábí nejrůznější tvary a druhy střešních krytin a systémy […]

Panasonic Industry nabízí přizpůsobení automatizačních produktů

Speciální služba přináší zákazníkům Panasonic Industry možnost získat produkt již vhodně předpřipravený pro jejich projekt či výrobu. Společnost Panasonic Industry nabízí nejen nejmodernější produkty pro […]