Strojírenství

03. února 2021 21:18

Efektivní řešení pro inspekci a správu stavu zařízení

Poskytujte důležité informace o stavu zařízení tam, kde to má největší smysl – přímo v místě použití. Zvyšte účinnost inspekčních kontrol pomocí vizuálního systému Scafftag od společnosti Brady. Pevné držáky a popisní vložky sdělují bezpečnostní stav jakéhokoli typu zařízení. Systém je k dispozici i v českém jazyce. Navíc můžete využít SW Safetrak pro správu plánování inspekcí a na automatické generování zpráv.

Inzerce

Vysoce efektivní kontroly zařízení

Držáky a vložky Scafftag od společnosti Brady sdělují osvědčené postupy inspekce zařízení, které je třeba zkontrolovat. Držáky i vyjímatelné vložky jsou vysoce přizpůsobitelné a mohou podporovat standardizaci inspekčních postupů. QR kód lze také vytisknout na přílohách nebo držácích pro aktivaci digitálního inspekčního toku pomocí smartphonu a softwaru Safetrak, doplněného o správu plánování inspekcí a automatické generování inspekčních zpráv.

Jasná komunikace v místě použití

Při správném používání a aplikaci na zařízení a za jasného pohledu může Scafftag vždy sdělovat nejnovější stav zařízení každému, kdo chce použít konkrétní zařízení. Štítky jsou k dispozici téměř pro všechny nástroje nebo vybavení, včetně žebříků, lešení, vrtáků, vozidel a motorů. Inspekční záznamy na příbalové značce ukáže, kdy bylo zařízení považováno za vhodné k použití. Pokud zařízení selže při inspekci, může inspektor vyjmout vložku a zobrazit držiteli štítku jasnou zprávu „Nepoužívat“. Tímto způsobem pomáhá Scafftag předcházet nákladným nehodám na pracovišti v důsledku používání nevhodného vybavení.

Extrémně robustní a spolehlivé

Držáky a vložky lešení jsou navrženy tak, aby vydržely i v extrémních venkovních podmínkách. Držáky jsou vyrobeny z ABS nebo Nylonu a zřídka se zlomí. Polypropylenové vložky odolávají vodě, olejům a nečistotám a přitom se snadno zapisují. Držák i vložka mohou odolávat dlouhodobému působení UV záření, aby zůstaly čitelné na staveništích.

 

Podívejte se na krátké video, vyžádejte si bezplatní vzorky visaček, nebo si vyzkoušejte software SafeTrak na 30 dní zdarma!

 


BRADY Česká republika

www.brady.cz

Mohlo by se Vám líbit

Chart Ferox a cirkulární ekonomika: Kompletní recyklace odpadu a nižší emise CO2 o 50%

Děčínská firma Chart Ferox je jednou z prvních strojírenských společností v Česku, která při nakládání s odpady funguje na principech cirkulární ekonomiky. Celý systém zavedla před dvěma lety. […]

Nový hladinoměr GENESIS: Revoluce v měření rozhraní hladin kapalin

Unikátní způsob měření rozhraní hladin kapalin s dosud nedosažitelnou přesností – to je nový hladinoměr GENESIS společnosti Magnetrol. Ten na český trh přináší strojírenská firma HENNLICH. […]

Povlaky nástrojů pro udržitelnější obrábění

~ Monolitní karbidové stopkové frézy s povlaky Zertivo™ 2.0 prodlužují životnost nástrojů ~ V posledních letech kladou výrobci velký důraz na udržitelnost. Podle průzkumu firem Schneider Electric […]