Strojírenství

03. února 2021 21:18

Efektivní řešení pro inspekci a správu stavu zařízení

Poskytujte důležité informace o stavu zařízení tam, kde to má největší smysl – přímo v místě použití. Zvyšte účinnost inspekčních kontrol pomocí vizuálního systému Scafftag od společnosti Brady. Pevné držáky a popisní vložky sdělují bezpečnostní stav jakéhokoli typu zařízení. Systém je k dispozici i v českém jazyce. Navíc můžete využít SW Safetrak pro správu plánování inspekcí a na automatické generování zpráv.

Inzerce

Vysoce efektivní kontroly zařízení

Držáky a vložky Scafftag od společnosti Brady sdělují osvědčené postupy inspekce zařízení, které je třeba zkontrolovat. Držáky i vyjímatelné vložky jsou vysoce přizpůsobitelné a mohou podporovat standardizaci inspekčních postupů. QR kód lze také vytisknout na přílohách nebo držácích pro aktivaci digitálního inspekčního toku pomocí smartphonu a softwaru Safetrak, doplněného o správu plánování inspekcí a automatické generování inspekčních zpráv.

Jasná komunikace v místě použití

Při správném používání a aplikaci na zařízení a za jasného pohledu může Scafftag vždy sdělovat nejnovější stav zařízení každému, kdo chce použít konkrétní zařízení. Štítky jsou k dispozici téměř pro všechny nástroje nebo vybavení, včetně žebříků, lešení, vrtáků, vozidel a motorů. Inspekční záznamy na příbalové značce ukáže, kdy bylo zařízení považováno za vhodné k použití. Pokud zařízení selže při inspekci, může inspektor vyjmout vložku a zobrazit držiteli štítku jasnou zprávu „Nepoužívat“. Tímto způsobem pomáhá Scafftag předcházet nákladným nehodám na pracovišti v důsledku používání nevhodného vybavení.

Extrémně robustní a spolehlivé

Držáky a vložky lešení jsou navrženy tak, aby vydržely i v extrémních venkovních podmínkách. Držáky jsou vyrobeny z ABS nebo Nylonu a zřídka se zlomí. Polypropylenové vložky odolávají vodě, olejům a nečistotám a přitom se snadno zapisují. Držák i vložka mohou odolávat dlouhodobému působení UV záření, aby zůstaly čitelné na staveništích.

 

Podívejte se na krátké video, vyžádejte si bezplatní vzorky visaček, nebo si vyzkoušejte software SafeTrak na 30 dní zdarma!

 


BRADY Česká republika

www.brady.cz

Mohlo by se Vám líbit

Mezinárodní strojírenský veletrh ukáže cestu k chytrému a efektivnímu průmyslu

Inovativní technologické novinky, téma energetické efektivity i digitální řešení pro průmysl budoucnosti. To vše nabídne již 63. Mezinárodní strojírenský veletrh, který se uskuteční od 4. […]

Obrábění a tváření na MSV a IMT 2022

Obrábění a tváření je tradičně stěžejním oborem Mezinárodního strojírenského veletrhu. Letos bude navíc zvýrazněn prostřednictvím mezinárodního veletrhu IMT, který je organizován v úzké spolupráci se […]

Siemens na MSV představí řešení pro flexibilní, odolnou a energeticky úspornou výrobu

Rostoucí ceny energií, nejistota jejich dostupnosti, měnící se potřeby a požadavky zákazníků a nutnost udržet výrobu v chodu za všech okolností. České průmyslové firmy si […]