Strojírenství

31. ledna 2023 13:59

Cívka za cívkou pro vyšší efektivitu

Vysokozátěžové paletové regály pro Invesztál

Cívky z nejrůznějších (barevných) kovových plechů představují základní materiál, ze kterého Invesztál vyrábí nejrůznější tvary a druhy střešních krytin a systémy okapních žlabů. Společnost materiál doposud skladovala na podlaze nebo v paletovém regálu, který není pro skladování cívek ideální. Díky novým, na míru vytvořeným vysokozátěžovým paletovým regálům OHRA se společnosti podařilo minimalizovat poškození cívek a efektivně využít novou skladovou halu.

Cívky z citlivého materiálu

Inzerce

Invesztál vyrábí ve svém závodu Szigetszentmiklós v Maďarsku mimo jiné střešní a trapézové plechy, plotové lišty a kompletní systémy okapních žlabů. Základní materiál představují nejrůznější cívky a plechy: pozinkované, barevně pozinkované, z hliníku. Nicméně kapacity dosavadního skladu byly již plně vytížené, a proto se společnost rozhodla, že postaví novou skladovou halu.

Regálová konstrukce na míru

Starý koncept skladování na podlaze a regálový systém, který byl vhodný pro produkt jen částečně, přinášel opakovaná poškození cívek o hmotnosti až 1 500 kilogramů a vznikaly při něm vysoké náklady na skladování. Proto se společnost Invesztál rozhodla, že nový sklad vybaví speciálně a individuálně upravenými vysokozátěžovými regály OHRA. Odborníci na skladovací techniku z Kerpenu za tímto účelem dodali regálovou řadu o délce 19,9 metru, kterou nainstalovali odborníci Invesztálu a která poskytuje s výškou 6 metrů pět skladovacích úrovní se zatížením na jednu buňku 5 000 kilogramů. Tyto robustní paletové regály jsou vyrobeny z kvalitních ocelových profilů válcovaných za tepla pro velké zatížení a bezpečnou manipulaci. Jednotlivé úrovně lze nastavit v rastru na výšku 100 milimetrů. Regál byl pro společnost Invesztál dimenzován tak, aby cívky bylo možné na dřevěné palety bezpečně uskladnit.

S novým regálovým systémem dokázala společnost Invesztál docílit na disponibilní ploše velkých skladových kapacit. Kromě toho tento systém umožňuje k cívkám snadnější, spolehlivější a rychlejší přístup oproti dosavadnímu skladování.

 


O Invesztál:

Invesztál je již 25 let preferovaným dodavatelem základních a pomocných prostředků pro klempířství, střešních a trapézových plechů, kompletních systémů okapních žlabů, izolačních materiálů a speciálního klempířského nářadí. Závod v Szigetszentmiklós vyrábí kompletní systémy okapních žlabů, střešních a trapézových plechů, plotových lišt a hydroizolačních pásek s více než 70 zaměstnanci.

Die Produkty značky AMMOR, která patří k předním výrobcům v Maďarsku, jsou v klempířském odvětví vyhlášeny svojí vynikající kvalitou a poměrem cena-výkon. Na webové stránce www.ammor.hu jsou k dispozici další informace o produktech, službách, prodejních značkách, klempířských strojích a nářadí značky Invesztál.

O společnosti OHRA:

Společnost OHRA patří na evropském trhu již více než 40 let k lídrům skladové techniky s velkou nosností. Je specialistou na skladování obzvláště dlouhého, těžkého či neskladného zboží. Na trhu skladové techniky se osvědčily její konzolové a paletové regály. Ty se vyznačují mimořádně vysokou nosností, odolností a dlouhou životností. Portfolio přitom sahá od jednoduchých regálových řešení přes kompletní regálové haly až po komplexní, plně automatizované skladovací systémy pro podniky všech velikostí a celou řadu odvětví. Všechny výrobky společnosti OHRA jsou vyráběny v pobočce Kerpen (Německo). Společnost OHRA má v současnosti díky vlastním distribučním kancelářím zastoupení ve 14 evropských zemích a v dalších 14 zemích je zastoupena prostřednictvím obchodních partnerů.

Další informace:

OHRA Regalanlagen GmbH

Marketingové oddělení
Alfred-Nobel-Straße 24-44
D-50169 Kerpen
Tel.: +49 2237/64-0
Fax: +49 2237/64-152

E-mail: info@ohra.cz
LinkedIn: /ohra.regalanlagen
Instagram: /ohra.regalanlagen
Facebook: /ohra.regalanlagen

Mohlo by se Vám líbit

Robotizace se vyplácí. OSTROJ rozšiřuje kovárenskou výrobu

Česká strojírenská společnost OSTROJ rozšiřuje produkci zápustkových výkovků pro automobilový koncern Volkswagen. Díky investici do moderní robotické kovací linky se opavské společnosti podařilo významně zvýšit […]

Inovativní podlahové desky con-pearl®: Nová éra užitkových vozidel

Je čas na něco nového! Alternativou dřevěných podlah a obložení stěn užitkových vozidel a dodávek jsou nově polypropylenové voštinové desky con-pearl®. Jsou o cca 50 […]

Tatra Trucks má nejmladšího ředitele výzkumu a vývoje ve své historii

Od počátku března nově zastává pozici ředitele výzkumu a vývoje společnosti Tatra Trucks Jakub Pončík, který spojil svou profesní dráhu s nejstarší českou automobilkou již […]