Digitalizace

14. listopadu 2018 16:30

Tradiční podzimní Mezinárodní konference České společnosti pro jakost Kvalita a svět 4.0

Konference je určena všem příznivcům moderních přístupů v kvalitě a zlepšování.

Průmysl 4.0 je představen jako trend směřující k digitalizaci a automatizaci. Vnímání tohoto tématu každým z nás se liší v závislosti na oblasti, ve které působíme, a v závislosti na našich profesních zkušenostech. Na konferenci uslyšíte názory předních evropských expertů na trendy a výzvy, které nás v této oblasti čekají. Letos do Prahy zavítá a na konferenci vystoupí například generální ředitel Evropské organizace pro kvalitu Eric Janssens či Thomas Fritsch, ředitel pro zlepšování firmy BOSCH Blaichach, která uspěla v Evropské ceně za kvalitu.

Letošní mezinárodní konference proběhne ve dnech 3. – 4. 12. 2018 v Hotelu Clarion v Praze 9 ve Vysočanech. Má motto „Kvalita a svět 4.0“.

První den konference bude celý patřit plenárnímu zasedání, v rámci kterého budou prezentovány názory a zkušenosti zástupců důležitých zainteresovaných stran na aktuální témata v oblasti kvality v kontextu Průmyslu 4.0. Druhý den dopoledne bude na programu jednání ve třech sekcích: první sekce na téma Zdroje pro průmysl 4.0, druhá na téma Služby 4.0 a v rámci třetí sekce proběhne workshop, který bude řešit otázku řízení lidí – konkrétně dorůstající a nově nastupující generace. Konferenci pak uzavře plenární zasedání, v jehož první části proběhne kulatý stůl za účasti předních odborníků z oboru kvality. Druhou, závěrečnou částí bude přednáška Davida Grubera o „argumentačních faulech všech zemí a dob“ se křtem jeho nové knihy na toto téma a autogramiádou.

Na odborný program prvního dne konference naváže Galavečer České společnosti pro jakost. Jeho součástí bude slavnostní předání ocenění ČSJ – kromě těch tradičních, jako jsou zejména Cena Anežky Žaludové, titul Manažer kvality roku a Cena Františka Egermayera, i dvou nových, Ambasador kvality České republiky a CSR Guru. Na večeru budou předány i značky kvality Czech Made novým držitelům.

Jsme přesvědčeni, že účastníci z jakéhokoliv oboru si na konferenci najdou pro sebe zajímavé téma. Přesvědčit se můžete na webových stránkách konference qc2018.csq.cz, kde kromě podrobného programu najdete i možnosti registrace na tuto akci.

Mohlo by se Vám líbit

Nová modulární lineární osa pro libovolnou délku pojezdu

Téměř nekonečně rozšiřitelný a snadno montovatelný: Drylin EGW nabízí novou svobodu designu pro dlouhé pojezdy. S lineárním modulem drylin Endless Gear (EGW) přichází na trh […]

Obchodní rok 2022: Bosch v náročném období dosahuje svých stanovených cílů

Celosvětová expanze zajišťuje příležitosti k růstu Naplnění plánovaného obratu a zisku: V roce 2022 obrat vzrostl na 88,4 miliard eur / obchodní výsledek se zlepšil […]

DAKO-CZ poprvé v historii překonalo dvoumiliardové tržby. Za poslední čtyři roky vyrostlo o 100 procent

Společnost DAKO-CZ, výrobce brzdových systémů a komponent pro kolejová vozidla z východočeské Třemošnice, pokračuje ve strmém růstu. V roce 2019 poprvé překonala miliardový obrat a za pouhé […]