Strojírenství

07. září 2021 17:42

WEBINÁŘ: Identifikace dílů v průmyslu 4.0

Společnosti LINTECH v návaznosti na předchozí velmi úspěšný webinář na téma: Úvod do tajů laserové technologie pořádá další webinář, který proběhne dne 29. 9. 2021 9:00-10:00 a to na téma: Identifikace dílů v průmyslu 4.0.

Inzerce

V dnešní době je kladen stále větší důraz na provozování a udržování Tracebility systémů s ohledem na jednoznačnou identifikaci vyrobených dílů. Vstupním bodem pro každý takový sytém je unikátní a jednoznačné označení každého vyrobeného kusu.

Představme si, že se na trhu objeví vadný díl. Výrobci díky vyznačenému kódu mohou tento díl identifikovat a zjistit kdy/kde/jak byl díl vyroben. Díky tomu může výrobce dohledat i všechny ostatní vadné díly a realizovat nápravná opatření.

Dnes se pro značení dílů nejvíce využívají DMX kódy. Z hlediska efektivity je pro značení nejvhodnější laserová technologie.

Pokud se chcete dozvědět o identifikaci dílů v průmyslu 4.0 více, přihlaste se!

POZOR! Počet účastníků je omezen.

V závěru webináře budou zodpovězeny Vaše dotazy. Máte dotaz již nyní? Kontaktujte info@lintech.cz.

Něco málo ke společnosti LINTECH

Jsou specialisté v oboru již od roku 1993. K návrhu a stavbě jednoúčelových laserových zařízení do průmyslu přistupují individuálně a téměř každý stroj je originál. Samozřejmě mají v nabídce i sériové laserové stroje. Ve vlastní aplikační laboratoři testují nejrůznější laserové aplikace, může jít o:

Stávající zákazníci si na spolupráci s firmou LINTECH váží nejvíce jejich flexibility a rychlého servisního zásahu.

„Od společnosti LINTECH jsme zakoupili stroje na laserové popisování a svařování plastových a kovových materiálů pro automobilový průmysl.

S kvalitou dodaných zařízení a technologií jsme spokojení, stejně tak jako s podporou a rychlostí v oblasti servisu a technologií popisu a svařování.

Společnost LINTECH se maximálně přizpůsobila našim požadavkům, navrhli a zkonstruovali pro nás zařízení, dle zadaných parametrů pro laserové svařování plastů, kovů i popisu zmíněných materiálů.

Doporučuji společnost LINTECH jakožto dodavatele strojů a zařízení.“

Lukáš Kosík
Equipment Project Manager
Vitesco Technologies Czech Republic s.r.o

Nejen, že vyrábíme průmyslové lasery na klíč, ale zároveň má LINTECH divizi, ve které realizujeme zakázkové služby jako jsou:

Mimo tyto služby na zakázkovém středisku vyrábí:

Sledujte zajímavé fotky a videa zakázkového střediska na Instagramu: lintech_customproduction

 

Mohlo by se Vám líbit

MSV 2022: Novinky z oborů 3D tisk a logistika

Mezinárodní strojírenský veletrh 2022 se blíží a my vám postupně představujeme zajímavosti z vybraných oborů. Dnes se zaměříme na 3D tisk a logistiku. Inzerce 3D […]

Radikální změna: Nový software OnRobot uvolňuje 80% času stráveného instalací automatizace robotů

V dánském Odense, „hlavním městě robotů“, se sešli klíčoví hráči z robotického průmyslu ve střední a severní Evropě, aby jim společnost OnRobot představila svůj nový […]

Doprovodný program MSV 2022 se bude věnovat digitalizaci i energetice

Součástí Mezinárodní strojírenského veletrhu v Brně je každoročně i doprovodný program určený především pro odbornou veřejnost. I v letošním roce se návštěvníci mohou těšit na řadu akcí, konferencí […]