Strojírenství

19. června 2019 12:19

Rezervace stánků pro veletrh EuroBLECH 2020 začala

Prezentační platforma pro inovace chytrého zpracování plechu budoucnosti.

EuroBLECH 2020 – 26. mezinárodní veletrh technologií zpracování plechu – se koná ve dnech 27. až 30. října 2020 na výstavišti v německém Hannoveru. V kancelářích organizátora Mack Brooks Exhibitions byla zahájena fáze rezervací stánků se silnou poptávkou po prostoru stánku a vysokou měrou změn rezervací. Pro příští výstavu jsou důležitými tématy digitalizace výrobních procesů, elektronické mobility a udržitelné výroby a také inovativní materiály.

Inzerce

„Míra digitalizace na minulém veletrhu EuroBLECH v rámci odvětví již byla vysoká. Byl to výchozí bud pro budoucnost chytrého zpracování plechu. Nastal čas pevně zavést a optimalizovat tyto procesy digitální výroby a vylepšit jejich účinnost a pružnost,“ uvádí Evelyn Warwick, ředitelka veletrhu EuroBLECH jménem organizátorů veletrhů Mack Brooks. „Výrobci strojů, systémů IT a nástrojů pro zpracování plechu mají na veletrhu EuroBLECH 2020 možnost přestavit se širokému spektru návštěvníků, kteří jsou připravení investovat. Návštěvníci veletrhu hledají konkrétně pružná a cenově efektivní řešení, aby mohli úspěšně působit v konkurenčním prostředí,“ vysvětluje Evelyn Warwick.

EuroBLECH na cestě růstu: nové technologie získávají na výstavní ploše mnohem větší prostor

„Téměř šestnáct měsíců před dalším veletrhem EuroBLECH máme silnou poptávku po místech a očekáváme vysokou míru změn rezervací,“ říká Evelyn Warwick. „Odvětví zpracování plechu prochází procesem dynamického rozvoje a inovativní technologie zde hrají zásadně důležitou roli. Proto mají vystavující společnosti tentokrát zájem o větší prostory pro stánky, aby mohly představit spousty nových strojů. Tím pádem očekáváme další nárůst výstavního prostoru pro EuroBLECH 2020“, vysvětluje Evelyn Warwick.

Brožura pro vystavovatele s podrobnými informacemi o veletrhu, možnostech stánků a cenách je nyní k dispozici u organizátorů ve třech jazycích. K dispozici je také podrobný profil veletrhu, nejdůležitější fakta a čísla i relevantní informace o vystavování na veletrhu EuroBLECH. Brožuru si můžete vyžádat přímo u organizátorů veletrhu nebo na webových stránkách www.euroblech.com. Společnosti, které mají zájem vystavovat na veletrhu EuroBLECH 2020, si mohou také zadat rezervaci prostřednictvím nového online rezervačního formuláře na webu.

Profil veletrhu EuroBLECH je jasně strukturován a pokrývá kompletní řetězec technologie zpracování plechů: plechy, polotovary a hotové výrobky, manipulaci, dělení, formování, zpracování pružných plechů, spojování, svařování, zpracování trubek/dílců, povrchovou úpravu, zpracování hybridních struktur, nástroje, strojní díly, řízení jakosti, systémy CAD / CAM / CIM, vybavení výrobních závodů a výzkum a vývoj.

Shrnutí veletrhu EuroBLECH 2018

Přední veletrh technologií zpracování plechu EuroBLECH 2018 skončil loni v říjnu s pozitivními výsledky: celkem 1 507 vystavovatelů ze 40 zemí, 89 800 metrů čtvereční čisté výstavní plochy a více než 56 300 návštěvníků ze 105 zemí. Převažujícím trendem 25. Mezinárodního veletrhu technologií zpracování plechu je všeobecný vývoj směrem k digitalizaci a průmyslu 4.0. Při výrobě. Výsledky průzkumu veletrhu EuroBLECH, který byl nyní dokončen a který auditovala společnost pro dobrovolnou kontrolu statistik výstav a veletrhů FKM, potvrzují renomovanou pověst veletrhu v rámci mezinárodního odvětví technologie zpracování plechu.

Kromě zaznamenaného čistého výstavního prostoru došlo také k nárůstu internacionalizace veletrhu EuroBLECH 2018 oproti předchozímu veletrhu: 58 % vystavovatelů bylo ze zahraničí, což je nárůst o 4 %. Nejdůležitější vystavovatelé pocházeli kromě Německa ze zemí jako Itálie, Čína, Turecko, Nizozemsko, Španělsko, Tchaj-wan, Švýcarsko, Dánsko, USA a Rakousko. Přibližně 49 % návštěvníků do Hanoveru přijelo ze zahraničí, aby zde mohli prozkoumávat nejnovější řešení v oblasti technologií zpracování plechu, což je nárůst internacionalizace o 10 %. K nejdůležitějším zemím, odkud návštěvníci přijížděli, patřily kromě Německa Itálie, Polsko, Nizozemsko, Rakousko, Švédsko, Španělsko, Belgie, Francie, Česká republika, Spojené království, Čína, Rusko a Turecko. EuroBLECH tradičně přitahuje velké procento návštěvníků s rozhodovacími a nákupními schopnostmi. 79 % návštěvníků veletrhu EuroBLECH 2018 byly osoby zodpovědné za rozhodování nebo zapojené do nákupního procesu. Veletrhu se zúčastnilo okolo 23 300 návštěvníků s jasným záměrem uskutečnit nákup.

Podle průzkumu mezi vystavovateli byly hlavní důvody návštěvy ze strany vystavovatelů přilákat nové zákazníky a dostat se na nové trhy. Velká většina vystavovatelů zcela nebo do značné míry oslovila své cílové skupiny (více než 92 %). Hlavními cílovými trhy byly země EU, zejména Německo, po kterém následovaly ostatní evropské země, Asie a Severní Amerika. Vystavovatelé při dotazu na klíčové budoucí trhy uváděli Německo, USA, Čínu, Itálii a Polsko. Vystavovatelé i návštěvníci veletrh celkově hodnotili jako skvělý. Tři čtvrtiny všech vystavovatelů při zakončení veletrhu potvrdily, že budou na veletrhu EuroBLECH 2020 znovu vystavovat.

Další informace o veletrhu EuroBLECH 2020 si lze vyžádat přímo u organizátora Mack Brooks Exhibitions nebo je získáte na stránkách www.euroblech.com.

Mohlo by se Vám líbit

Digitální továrna 2.0 na MSV nabídne pohled do budoucnosti průmyslu

Digitální transformace je v dnešní době významnou součástí téměř každého odvětví a průmysl není výjimkou. Umožňuje strojírenským firmám automatizovat mnoho procesů, což vede ke zvýšení efektivity […]

Úspěšná firma 21. století: Národní centrum Průmyslu 4.0 a jeho partneři představí na MSV 2023 návštěvníkům, jak na to

Potřeba digitalizovat je jasná, ale jak na to? Jak můžeme co nejlépe využít stávající potenciál firmy? I na tyto otázky najdou odpovědi návštěvníci expozice Úspěšná […]

Reprodukovatelná výroba dokonalých povrchů s vysokým leskem a úspora zdrojů

Suché elektrolytické leštění – větší udržitelnost v oblasti povrchových úprav  Oblast povrchových úprav se vyznačuje požadavky na vyšší kvalitu a zároveň rostoucí potřebou konzistence procesů, […]