Strojírenství

23. října 2017 16:51

Rezervace stánků pro veletrh EuroBLECH 2018 byla zahájena Kvalita a inovace v odvětví zpracování plechu na cestě k Průmyslu 4.0

EuroBLECH 2018, 25. mezinárodní veletrh technologie zpracování plechu, se bude konat od 23. do 26. října 2018 na výstavišti v německém Hannoveru. Jeden rok před zahájením předního světového veletrhu technologie zpracování plechu, který se bude znovu konat na ploše osmi výstavních hal v Hannoveru, spustili organizátoři ze společnosti Mack Brooks Exhibitions rezervaci veletržních stánků.

Minulý veletrh konaný v roce 2016 byl velmi úspěšný. Zúčastnilo se jej 1 505 vystavovatelů ze 41 zemí, kteří se prezentovali na čisté výstavní ploše 87800 m2, a branami prošlo 60636 návštěvníků ze 102 zemí.

Příští veletrh bude zaměřen především na výrobní procesy využívající síťové propojení, vedle tradičních témat jako lehké konstrukce, hybridní výrobní procesy a aditivní výroba. Vyšší efektivita, zlepšený výkon strojů a systémů, síťové propojení komponentů a prediktivní údržba pro snížení nechtěných prostojů – to jsou klíčové body iniciativy Průmysl 4.0. Zavedení tohoto trendu do skutečné výroby je nezbytné k představení velmi kvalitních sofistikovaných systémů stejně jako inovativního softwaru a univerzálních systémů. Pilíři výrobního střediska budoucnosti jsou také zvýšené zabezpečení dat a celofiremní spolupráce na vývoji nových řešení.

„První použitelné návrhy systému konceptu Průmysl 4.0 již byly představeny na veletrhu EuroBLECH 2016. Od té doby vývoj rychle pokročil. Nyní bude zajímavé sledovat, jak se tento trend dále vyvíjí a jak bude implementován do výrobního průmyslu – od malých a středně velkých firem až po velké korporace. Tato iniciativa s sebou nese ohromný počet příležitostí a velký potenciál pro výrobce a dodavatele strojních zařízení a řešení v odvětví zpracování plechu,“ říká Nicola Hamannová, jednatelka organizátora veletrhu EuroBLECH, společnosti Mack Brooks Exhibitions.

„Proto je nám velkým potěšením, že můžeme našim vystavovatelům znovu nabídnout velmi kvalitní mezinárodní platformu k prezentaci jejich nejnovějších strojů, systémů a řešení. Veletrh EuroBLECH 2018 jim nabídne příležitost předvést je úzce zaměřenému publiku, jehož členové jsou připraveni investovat do nejmodernějších technologií. EuroBLECH 2018 se bude konat již po 25., a z pozice předního světového veletrhu technologie zpracování plechu se znovu stane výkladní skříní technologického vývoje a barometrem ekonomických trendů. Vyroste zde platforma na podporu technologie zpracování plechu zaměřená na dlouhodobý rozvoj tohoto odvětví,“ dodává Nicola Hamannová.

Veletrh EuroBLECH 2018 bude tradičně probíhat v halách č. 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 a 27 v areálu hannoverského výstaviště v Německu. Počínaje konvenčními stroji a systémy a konče nejmodernějšími technologiemi – profil veletrhu EuroBLECH je jasně strukturován a pokrývá kompletní řetězec technologie zpracování plechů: plechy, polotovary a hotové výrobky, manipulaci, dělení, formování, zpracování pružných plechů, spojování, svařování, zpracování trubek/dílců, povrchovou úpravu, zpracování hybridních struktur, nástroje, strojní díly, řízení jakosti, systémy CAD/ CAM/CIM, vybavení výrobních závodů a výzkum a vývoj. Aby si zájemci zajistili místo v jejich specializovaném technologickém sektoru, organizátoři doporučují rezervovat si stánek co nejdříve.

Firmy, které mají zájem vystavovat na veletrhu EuroBLECH 2018, si mohou objednat brožuru vystavovatele, jež je k dispozici ve třech jazycích. Brožura obsahuje informace týkající se veletrhu, dostupných stánků a další podrobnosti ohledně vystavování. Na nově přepracované webové stránce www.euroblech.com naleznete podrobné informace o této mezinárodní události, jako jsou fakta a údaje o veletrhu, profil veletrhu, postup rezervace stánku a online rezervační formulář, interaktivní plánek výstaviště a videa a fotografie z minulého ročníku. Nová webová stránka má moderní, přehledný design a lze ji pohodlně prohlížet jak na stolních počítačích, tak na mobilních zařízeních.

www.euroblech.com

Mohlo by se Vám líbit

Panasonic Industry nabízí přizpůsobení automatizačních produktů

Speciální služba přináší zákazníkům Panasonic Industry možnost získat produkt již vhodně předpřipravený pro jejich projekt či výrobu. Společnost Panasonic Industry nabízí nejen nejmodernější produkty pro […]

Trelleborg rozšiřuje své podnikání prostřednictvím akvizice společnosti Minnesota Rubber & Plastics

Společnost Trelleborg komentuje nedávno dokončenou akvizici americké společnosti Minnesota Rubber & Plastics. Tato firma se sídlem nedaleko Minneapolis je předním výrobcem polymerových a termoplastických komponentů […]

Dopag představuje nové portfolio pod značkou DispensTech.

Dopag Eastern Europe je dceřinou společností HILGER & KERN GROUP, která se svými více než 350 zaměstnanci a 40 pobočkami po celém světě je mezinárodním […]