Strojírenství

25. listopadu 2016 17:04

Připravujeme PRŮMYSLOVÉ VELETRHY PRAHA 2017 v novém – buďte u toho!

Začíná být tradicí, že druhý květnový týden je výstavište PVA EXPO PRAHA ve znamení přehlídky produktů, strojů a nejnovějších technologií z oborů strojírenství, logistiky a energetiky. Ve dnech 9.–12. května 2017 se uskuteční PRŮMYSLOVÉ VELETRHY PRAHA a organizátoři pro vystavovatele i návštěvníky již nyní chystají spoustu zajímavých akcí.

Inzerce

INDUSTRY 5.0 neboli Průmyslová revoluce v Letňanech

Tímto heslem chtějí organizátoři dát odborné veřejnosti najevo, že dělají maximum pro to, aby všem zúčastněným stálo za to se PRŮMYSLOVÝCH VELETRHŮ PRAHA 2017 zúčastnit. A jaké jsou tedy cíle této „Průmyslové revoluce“? Především jde o to, aby bylo vystavovateli zaplněno co nejvíce ze 6 výstavních hal, které areál PVA EXPO PRAHA nabízí. Jak toho dosáhnout? Kromě již osvědčených výhod pro vystavovatele, jako jsou zdarma vstupenky v neomezeném množství, zviditelnění v rámci reklamní kampaně, možnost pronájmů sálů pro semináře, workshopy a v neposlední řadě také individuální přístup ze strany organizátora, je připravena skutečně revoluční nabídka.

Pro vystavovatele, kteří chtějí oslovit zákazníky především z Prahy a oblastí na sever, západ a jih od hlavního města a využijí ke své prezentaci právě PRŮMYSLOVÉ VELETRHY PRAHA 2017, jsou připraveny speciální cenové pobídky a výhody – např. bonusy podle velikosti výstavní plochy, zvýhodněná cena výstavní plochy pro stroje atd. Vystavovatelé mohou jako každý rok přihlásit své nejinovativnější výrobky a produkty do soutěže Grand Prix. Ocenění Top Expo si pak odnesou nejpůsobivější výstavní expozice.

Organizátoři chtějí posílit obory dodavatelů nástrojů a příslušenství a řadu dodavatelů strojů. Veletrh FOR INDUSTRY má ambici stát se do budoucna specializovaným veletrhem zaměřeným na obrábění a opustit svůj charakter všeobecného průmyslového zaměření. Společně s rozšířením řad vystavovatelů se očekává i zvýšení odborné návštěvnosti. Nejen aktivním oslovením návštěvníků z oborů strojírenství, automotive, logistiky, energetiky, ale především posílením mediální kampaně a již osvědčenou spoluprací s oborovými asociacemi, svazy a organizacemi a zajištěním podpory ze strany orgánů státní správy.

ENERGO SUMMIT, LÍDŘI ČESKÉHO EXPORTU, 3D EXPO i veletrh pracovních příležitostí

Ani v příštím roce nebude chybět atraktivní doprovodný program – přednášky, semináře nebo workshopy budou po celé čtyři veletržní dny nepřetržitě probíhat v novém Konferenčním sále pro 600 osob i v ostatních zrekonstruovaných menších sálech. První den veletrhů, 9. května se uskuteční poprvé v rámci PRŮMYSLOVÝCH VELETRHŮ PRAHA akce zaměřená na export a za účasti vysokých představitelů vlády – LÍDŘI ČESKÉHO EXPORTU. Již třetí ročník mezinárodního ENERGO SUMMITu proběhne ve čtvrtek 11. května a bude se týkat především SMART ENERGY a ELEKTROMOBILITY, příznivci 3D technologií si přijdou na své na konferenci a největší výstavě trendů v oboru 3D tisku v ČR – 3Dexpo.

V rámci doprovodného programu zazní také témata informační a kybernetická bezpečnost, elektronické doklady aj. Na nedostatek technických pracovníků si stěžuje většina výrobních podniků. PRŮMYSLOVÉ VELETRHY PRAHA mají za cíl propojit poptávku s nabídkou a připravují nově veletrh pracovních příležitostí pod názvem FOR JOBS.

FOR LOGISTIC nově v každoročním cyklu

Mezinárodní veletrh logistiky, skladování a manipulace FOR LOGISTIC nově naváže na každoroční cyklus konání oproti loňským ročníkům, které se konaly v cyklu dvouletém. Dále se uskuteční mezinárodní veletrh strojírenských technologií FOR INDUSTRY a neustále se rozvíjející obor informačních systémů pro průmysl nabídne FOR INFOSYS. Ve dvouletých cyklech se konají veletrhy FOR SURFACE a FOR WELD a právě rok 2017 bude patřit přehlídce svařovací techniky a technologií i povrchovým úpravám. Veletrh výroby, rozvodu a efektivního užití energie kromě energií a elektromobility nabídne atraktivní téma SMART CITIES – to vše pod značkou FOR ENERGO Smart.

Multifunkční areál PVA EXPO PRAHA

Největší veletržní areál v hlavním městě prošel za poslední roky rozsáhlou modernizací jak výstavních hal, tak zázemí pro návštěvníky i vystavovatele. V PVA EXPO PRAHA se ročně uskuteční na 80 akcí s účastí přes 5 600 firem z více než 30 zemí světa a návštěvností téměř 600 000. Areál byl v březnu roku 2016 rozšířen o Kongresový sál s ojedinělou kapacitou 650 osob.


Aby mohlo něco lepšího začít a všichni zúčastnění byli maximálně spokojení, připravujeme PRŮMYSLOVÉ VELETRHY PRAHA 2017 v novém a hlavně s vámi! Jak s vystavovateli, tak s návštěvníky. To, co se osvědčilo v předchozích letech, dále vylepšujeme a věříme, že příznivý ohlas budou mít všechny zmíněné novinky, o nichž budeme průběžně přinášet podrobnější informace včetně prezentace vystavovatelů.

FOR INDUSTRY | FOR ENERGO Smart | FOR LOGISTIC
FOR SURFACE | FOR WELD | FOR INFOSYS
9.–12. května 2017 | PVA EXPO PRAHA
www.PrumysloveVeletrhyPraha.cz


abf.cz

Mohlo by se Vám líbit

Skupina Progresus s developerem Garbe oznámili úplné obsazení nového průmyslového centra u Chomutova. V projektu za půl miliardy získal poslední volnou kapacitu stávající nájemce ISOLITE

Špičkový projekt industriálního centra Garbe Progresus Park Klášterec I mezi Chomutovem a Kláštercem nad Ohří je krátce po svém dokončení již plně obsazen. Také zbývajících […]

Robotizace se vyplácí. OSTROJ rozšiřuje kovárenskou výrobu

Česká strojírenská společnost OSTROJ rozšiřuje produkci zápustkových výkovků pro automobilový koncern Volkswagen. Díky investici do moderní robotické kovací linky se opavské společnosti podařilo významně zvýšit […]

Inovativní podlahové desky con-pearl®: Nová éra užitkových vozidel

Je čas na něco nového! Alternativou dřevěných podlah a obložení stěn užitkových vozidel a dodávek jsou nově polypropylenové voštinové desky con-pearl®. Jsou o cca 50 […]