Strojírenství

25. listopadu 2016 17:04

Připravujeme PRŮMYSLOVÉ VELETRHY PRAHA 2017 v novém – buďte u toho!

Začíná být tradicí, že druhý květnový týden je výstavište PVA EXPO PRAHA ve znamení přehlídky produktů, strojů a nejnovějších technologií z oborů strojírenství, logistiky a energetiky. Ve dnech 9.–12. května 2017 se uskuteční PRŮMYSLOVÉ VELETRHY PRAHA a organizátoři pro vystavovatele i návštěvníky již nyní chystají spoustu zajímavých akcí.

INDUSTRY 5.0 neboli Průmyslová revoluce v Letňanech

Tímto heslem chtějí organizátoři dát odborné veřejnosti najevo, že dělají maximum pro to, aby všem zúčastněným stálo za to se PRŮMYSLOVÝCH VELETRHŮ PRAHA 2017 zúčastnit. A jaké jsou tedy cíle této „Průmyslové revoluce“? Především jde o to, aby bylo vystavovateli zaplněno co nejvíce ze 6 výstavních hal, které areál PVA EXPO PRAHA nabízí. Jak toho dosáhnout? Kromě již osvědčených výhod pro vystavovatele, jako jsou zdarma vstupenky v neomezeném množství, zviditelnění v rámci reklamní kampaně, možnost pronájmů sálů pro semináře, workshopy a v neposlední řadě také individuální přístup ze strany organizátora, je připravena skutečně revoluční nabídka.

Pro vystavovatele, kteří chtějí oslovit zákazníky především z Prahy a oblastí na sever, západ a jih od hlavního města a využijí ke své prezentaci právě PRŮMYSLOVÉ VELETRHY PRAHA 2017, jsou připraveny speciální cenové pobídky a výhody – např. bonusy podle velikosti výstavní plochy, zvýhodněná cena výstavní plochy pro stroje atd. Vystavovatelé mohou jako každý rok přihlásit své nejinovativnější výrobky a produkty do soutěže Grand Prix. Ocenění Top Expo si pak odnesou nejpůsobivější výstavní expozice.

Organizátoři chtějí posílit obory dodavatelů nástrojů a příslušenství a řadu dodavatelů strojů. Veletrh FOR INDUSTRY má ambici stát se do budoucna specializovaným veletrhem zaměřeným na obrábění a opustit svůj charakter všeobecného průmyslového zaměření. Společně s rozšířením řad vystavovatelů se očekává i zvýšení odborné návštěvnosti. Nejen aktivním oslovením návštěvníků z oborů strojírenství, automotive, logistiky, energetiky, ale především posílením mediální kampaně a již osvědčenou spoluprací s oborovými asociacemi, svazy a organizacemi a zajištěním podpory ze strany orgánů státní správy.

ENERGO SUMMIT, LÍDŘI ČESKÉHO EXPORTU, 3D EXPO i veletrh pracovních příležitostí

Ani v příštím roce nebude chybět atraktivní doprovodný program – přednášky, semináře nebo workshopy budou po celé čtyři veletržní dny nepřetržitě probíhat v novém Konferenčním sále pro 600 osob i v ostatních zrekonstruovaných menších sálech. První den veletrhů, 9. května se uskuteční poprvé v rámci PRŮMYSLOVÝCH VELETRHŮ PRAHA akce zaměřená na export a za účasti vysokých představitelů vlády – LÍDŘI ČESKÉHO EXPORTU. Již třetí ročník mezinárodního ENERGO SUMMITu proběhne ve čtvrtek 11. května a bude se týkat především SMART ENERGY a ELEKTROMOBILITY, příznivci 3D technologií si přijdou na své na konferenci a největší výstavě trendů v oboru 3D tisku v ČR – 3Dexpo.

V rámci doprovodného programu zazní také témata informační a kybernetická bezpečnost, elektronické doklady aj. Na nedostatek technických pracovníků si stěžuje většina výrobních podniků. PRŮMYSLOVÉ VELETRHY PRAHA mají za cíl propojit poptávku s nabídkou a připravují nově veletrh pracovních příležitostí pod názvem FOR JOBS.

FOR LOGISTIC nově v každoročním cyklu

Mezinárodní veletrh logistiky, skladování a manipulace FOR LOGISTIC nově naváže na každoroční cyklus konání oproti loňským ročníkům, které se konaly v cyklu dvouletém. Dále se uskuteční mezinárodní veletrh strojírenských technologií FOR INDUSTRY a neustále se rozvíjející obor informačních systémů pro průmysl nabídne FOR INFOSYS. Ve dvouletých cyklech se konají veletrhy FOR SURFACE a FOR WELD a právě rok 2017 bude patřit přehlídce svařovací techniky a technologií i povrchovým úpravám. Veletrh výroby, rozvodu a efektivního užití energie kromě energií a elektromobility nabídne atraktivní téma SMART CITIES – to vše pod značkou FOR ENERGO Smart.

Multifunkční areál PVA EXPO PRAHA

Největší veletržní areál v hlavním městě prošel za poslední roky rozsáhlou modernizací jak výstavních hal, tak zázemí pro návštěvníky i vystavovatele. V PVA EXPO PRAHA se ročně uskuteční na 80 akcí s účastí přes 5 600 firem z více než 30 zemí světa a návštěvností téměř 600 000. Areál byl v březnu roku 2016 rozšířen o Kongresový sál s ojedinělou kapacitou 650 osob.


Aby mohlo něco lepšího začít a všichni zúčastnění byli maximálně spokojení, připravujeme PRŮMYSLOVÉ VELETRHY PRAHA 2017 v novém a hlavně s vámi! Jak s vystavovateli, tak s návštěvníky. To, co se osvědčilo v předchozích letech, dále vylepšujeme a věříme, že příznivý ohlas budou mít všechny zmíněné novinky, o nichž budeme průběžně přinášet podrobnější informace včetně prezentace vystavovatelů.

FOR INDUSTRY | FOR ENERGO Smart | FOR LOGISTIC
FOR SURFACE | FOR WELD | FOR INFOSYS
9.–12. května 2017 | PVA EXPO PRAHA
www.PrumysloveVeletrhyPraha.cz


abf.cz

Mohlo by se Vám líbit

Výroba automobilů roste, bateriové vozy z ČR zaznamenávají výrazný úspěch i na zahraničních trzích

Meziroční nárůst výroby o 16,2 % a celkových 1 162 315 vyrobených automobilů, to jsou výsledky domácích výrobců osobních vozidel za prvních deset měsíců letošního […]

Nové kloubové ložisko pro potravinářství

Nová, bezplatná vzorkovnice igubal Food Contact – včetně magnetu a nového dvojitého kloubového ložiska V potravinářském průmyslu musí součásti strojů splňovat velmi vysoké hygienické požadavky, […]

Novinky v Siemens Industrial Edge: nová cloudová služba, více zařízení a integrace low-code

Ekosystém Siemens Industrial Edge byl rozšířen o nový hardware asoftware Portál Industrial Edge Management nově v nabídce jako cloudová služba Low-code pro Industrial Edge: jednodušší programování […]