Strojírenství

26. listopadu 2022 13:55

Představte své inovace na veletrhu HANNOVER MESSE 2023

Od 17. do 21. dubna 2023 se uskuteční v Hannoveru tradiční strojírenský veletrh HANNOVER MESSE.

Inzerce

Jste firma působící v oblasti strojírenství, elektrotechniky, digitálního průmyslu, aromatizace či energetiky a nabízíte výrobky a řešení, která chcete představit mezinárodnímu publiku? Tak je pro Vás veletrh HANNOVER MESSE tím správným místem.

Ještě do konce prosince se můžete přihlásit k účasti! Malé a střední podniky (MSP) mohou na svou účast čerpat přes agenturu CzechTrade dotaci z projektu NOVUMM. Dotace činní 80 tis. Kč na způsobilé výdaje a povinná výše participace vystavujícího podniku je 50 % nákladů. Na veletrhu je pod záštitnou agentury CzechTrade organizována společná expozice, MSP se mohou přihlásit ke společné účasti nebo čerpat dotaci na samostatný firemní stánek. Chtěli byste využít této příležitosti? Neváhejte nás kontaktovat na níže uvedené adrese, rádi vám poskytneme bližší informace.

V čem bude veletrh HANNOVER MESSE 2023 speciální? V rámci hlavního tématu „Průmyslová transformace – přinášíme změnu“ (Industrial Transformation – Making the Difference) ukáží podniky, jaké změny může průmysl prosadit, aby došlo k výraznému snížení emisí CO2 ve velkém měřítku.

Změna klimatu, nedostatek energie, narušené dodavatelské řetězce – to jsou jen některé z výzev, kterým dnes společnost a hospodářství čelí. Tyto výzvy mají jedno společné: Jejich zvládání spočívá v důsledném využívání vyspělých technologií a inovativních průmyslových řešení.

Veletrh HANNOVER MESSE nabízí ucelený obraz technologických možností pro průmysl dneška i zítřka – od digitalizace složitých výrobních procesů a využití vodíku k provozu celých výrobních zařízení až po použití softwaru k evidenci a snižování emisí CO2.

Více než 4 000 společností z celého světa představí špičková technologická řešení pro budoucnost výroby a dodávek energií. Přidejte se k nim a představte své inovace na HANNOVER MESSE 2023.

V případě dotazů k veletrhu, k cenovým podmínkám účasti, k dotaci či jiným tématům k veletrhu HM23 kontaktujte zástupce pořadatele Deutsche Messe v ČR paní Naďu Lichte ze společnosti PROveletrhy,  info@proveletrhy.cz.

Domovská stránka veletrhu www.hannovermesse.de/en/

Mohlo by se Vám líbit

Grumant: Produktivní nástroje pro vrtání

Efektivita je slovo, které se v dnešní době skloňuje snad v každé firmě. Ve strojírenství to znamená neutuchající úsilí při hledání nových technologií, postupů a v neposlední řadě produktivnějších […]

Mezinárodní strojírenský veletrh 2024 s novou technologickou expozicí i rozšířenou prezentací 3D tisku

Mezinárodní strojírenský veletrh opět soustředí na jednom místě inovace, které posouvají průmyslovou výrobu do nové éry. Největší středoevropská přehlídka průmyslových technologií se letos uskuteční na […]

Řešení problémů s vyrovnáním – Aplikace v leteckém a obranném průmyslu

K dosažení spolehlivých výsledků měření přímosti na dlouhé vzdálenosti je nutné použití: přesných přístrojů precizního softwaru pro zpracování dat pečlivých kalibračních postupů APLIKACE PRO LETECKÝ […]