Strojírenství

10. března 2016 16:26

parts2clean – hlavní zdroj průmyslových čisticích roztoků a know-how

Bez ohledu na to, zda je čištění velmi složité nebo poměrně jednoduché, je čistota povrchů i součástek a odstranění všech nečistot kritickým faktorem pro kvalitu následných kroků zpracování i vlastního výsledného produktu.

1506763

V důsledku toho celosvětově stoupá poptávka po čisticích prostředcích, které jsou účinné, udržitelné a dosahují trvale spolehlivých výsledků. parts2clean, který se koná ve Stuttgartu od 31. května do 2. června, si vybudoval mezinárodní reputaci jako bezkonkurenční zdroj všech potřebných řešení a know-how. Tento přední mezinárodní veletrh představuje širokou škálu produktů a služeb, které se zabývají všemi aspekty průmyslového čištění, od systémů a prostředků po údržbu koupelen, analytiku kontroly čistoty, prevenci proti korozi, ochranu a balení.

Zdroj č. 1 odborného know-how o průmyslovém čištění

Ale není to jen řada exponátů zahrnující všechny skupiny a všechny typy materiálů, co přitahuje návštěvníky. Třídenní parts2clean průmyslové fórum je také velkým lákadlem. S průměrně více než pětadvaceti prezentacemi, které jsou simultánně překládány (němčina <> angličtina), fórum nabízí cenné know-how o různých tématech důležitých pro každou jednotlivou fázi procesu čištění průmyslových součástek a povrchů. V roce 2016 budou k dispozici oddělená sezení na témata „přístupy k čištění“, „předcházející a navazující procesy“ a „analytika“. Rovněž jsou naplánovány dva bloky prezentací pořádané průmyslovými uživateli.

První blok se bude zabývat uplatněním čištění v určitých oblastech jako zdravotnická technika, výroba elektroniky, automobilový průmysl, letecký průmysl, umělé hmoty a údržba, opravy a repasování. Druhý blok se bude zabývat tématem „strojírenství pro čistotu“ s prezentacemi od uživatelů o aspektech, jako jsou čistotu podporující design a konstrukce, metody eliminující nutnost čištění a čistotu podporující produkce.

Paralelní události relevantní pro průmyslové čištění

Souběžně s parts2clean se na výstavišti ve Stuttgartu koná několik dalších veletrhů jako O & S, mezinárodní veletrh povrchových úprav a nátěrů, LASYS, mezinárodní veletrh laserového zpracování materiálů a AUTOMOTIVE Expo – skupina pěti veletrhů týkajících se různých aspektů automobilového průmyslu.

www.messe.de


Deutsche Messe AG

S tržbami 280 milionů eur (2014) patří Deutsche Messe AG mezi světovou desítku největších veletržních společností a zároveň provozuje největší výstavní centrum na světě. V roce 2014 Deutsche Messe naplánovala a představila 134 veletrhů a kongresů po celém světě – akce, které hostily více než 41 000 vystavovatelů a kolem 3,6 milionů návštěvníků. Do portfolia akcí této společnosti se řadí přední světové veletrhy jako CeBIT (IT a telekomunikace), HANNOVER MESSE (průmyslové technologie), BIOTECHNICA/LABVOLUTION (biotechnologie a laboratorní technika), CeMAT (intralogistika), didacta (vzdělávání), DOMOTEX (podlahové krytiny), INTERSCHUTZ (požární prevence a ochrana) a LIGNA (zpracování dřeva a lesnictví). S cca 1200 zaměstnanci a sítí 66 zástupců, dceřiných společností a poboček je Deutsche Messe přítomna ve více než 100 zemích po celém světě.


 

Mohlo by se Vám líbit

KUKA udává trendy v robotické automatizaci, která mění budoucnost

Hannover Messe 2021, který probíhal online, patří minulosti. Jeho hlavní téma bylo věnováno budoucnosti automatizace. V množství firem prakticky z celého světa, které na něm prezentovaly své […]

175 milionu vyrobených vaček ve Šroubárně Kyjov!

Šroubárna Kyjov vyrábí vačky do motorů už deset let Vačky do motorů z české oceli směřují už deset let z jihomoravského Kyjova do světově proslulých automobilek. Většina […]

Společnost ENGEL opět roste

Krátce před začátkem sympózia live e-symposium 2021 zveřejnila pořádající společnost ENGEL optimistickou vyhlídku na současný obchodní rok. „Stav našich objednávek je na stejně vysoké úrovni […]