Strojírenství

10. března 2016 16:26

parts2clean – hlavní zdroj průmyslových čisticích roztoků a know-how

Bez ohledu na to, zda je čištění velmi složité nebo poměrně jednoduché, je čistota povrchů i součástek a odstranění všech nečistot kritickým faktorem pro kvalitu následných kroků zpracování i vlastního výsledného produktu.

1506763

Inzerce

V důsledku toho celosvětově stoupá poptávka po čisticích prostředcích, které jsou účinné, udržitelné a dosahují trvale spolehlivých výsledků. parts2clean, který se koná ve Stuttgartu od 31. května do 2. června, si vybudoval mezinárodní reputaci jako bezkonkurenční zdroj všech potřebných řešení a know-how. Tento přední mezinárodní veletrh představuje širokou škálu produktů a služeb, které se zabývají všemi aspekty průmyslového čištění, od systémů a prostředků po údržbu koupelen, analytiku kontroly čistoty, prevenci proti korozi, ochranu a balení.

Zdroj č. 1 odborného know-how o průmyslovém čištění

Ale není to jen řada exponátů zahrnující všechny skupiny a všechny typy materiálů, co přitahuje návštěvníky. Třídenní parts2clean průmyslové fórum je také velkým lákadlem. S průměrně více než pětadvaceti prezentacemi, které jsou simultánně překládány (němčina <> angličtina), fórum nabízí cenné know-how o různých tématech důležitých pro každou jednotlivou fázi procesu čištění průmyslových součástek a povrchů. V roce 2016 budou k dispozici oddělená sezení na témata „přístupy k čištění“, „předcházející a navazující procesy“ a „analytika“. Rovněž jsou naplánovány dva bloky prezentací pořádané průmyslovými uživateli.

První blok se bude zabývat uplatněním čištění v určitých oblastech jako zdravotnická technika, výroba elektroniky, automobilový průmysl, letecký průmysl, umělé hmoty a údržba, opravy a repasování. Druhý blok se bude zabývat tématem „strojírenství pro čistotu“ s prezentacemi od uživatelů o aspektech, jako jsou čistotu podporující design a konstrukce, metody eliminující nutnost čištění a čistotu podporující produkce.

Paralelní události relevantní pro průmyslové čištění

Souběžně s parts2clean se na výstavišti ve Stuttgartu koná několik dalších veletrhů jako O & S, mezinárodní veletrh povrchových úprav a nátěrů, LASYS, mezinárodní veletrh laserového zpracování materiálů a AUTOMOTIVE Expo – skupina pěti veletrhů týkajících se různých aspektů automobilového průmyslu.

www.messe.de


Deutsche Messe AG

S tržbami 280 milionů eur (2014) patří Deutsche Messe AG mezi světovou desítku největších veletržních společností a zároveň provozuje největší výstavní centrum na světě. V roce 2014 Deutsche Messe naplánovala a představila 134 veletrhů a kongresů po celém světě – akce, které hostily více než 41 000 vystavovatelů a kolem 3,6 milionů návštěvníků. Do portfolia akcí této společnosti se řadí přední světové veletrhy jako CeBIT (IT a telekomunikace), HANNOVER MESSE (průmyslové technologie), BIOTECHNICA/LABVOLUTION (biotechnologie a laboratorní technika), CeMAT (intralogistika), didacta (vzdělávání), DOMOTEX (podlahové krytiny), INTERSCHUTZ (požární prevence a ochrana) a LIGNA (zpracování dřeva a lesnictví). S cca 1200 zaměstnanci a sítí 66 zástupců, dceřiných společností a poboček je Deutsche Messe přítomna ve více než 100 zemích po celém světě.


 

Mohlo by se Vám líbit

Skupina Progresus s developerem Garbe oznámili úplné obsazení nového průmyslového centra u Chomutova. V projektu za půl miliardy získal poslední volnou kapacitu stávající nájemce ISOLITE

Špičkový projekt industriálního centra Garbe Progresus Park Klášterec I mezi Chomutovem a Kláštercem nad Ohří je krátce po svém dokončení již plně obsazen. Také zbývajících […]

Robotizace se vyplácí. OSTROJ rozšiřuje kovárenskou výrobu

Česká strojírenská společnost OSTROJ rozšiřuje produkci zápustkových výkovků pro automobilový koncern Volkswagen. Díky investici do moderní robotické kovací linky se opavské společnosti podařilo významně zvýšit […]

Inovativní podlahové desky con-pearl®: Nová éra užitkových vozidel

Je čas na něco nového! Alternativou dřevěných podlah a obložení stěn užitkových vozidel a dodávek jsou nově polypropylenové voštinové desky con-pearl®. Jsou o cca 50 […]