Strojírenství

16. května 2021 16:08

LINTECH VÁS ZVE NA WEBINÁŘ: Úvod do tajů laserové technologie

Zajímá Vás laserová technologie aplikovaná v průmyslu? Chcete se dozvědět více o laserovém záření a jeho parametrech? Pokud odpověď zní ano, přihlaste se na webinář již dnes! Kapacita je omezena.

Společnost LINTECH zabývající se průmyslovým značením a automatizací Vás zve na svůj historicky první webinář na téma Úvod do tajů laserové technologie.

Webinář se uskuteční dne 16. 6. 2021 v 10:00 a je zcela bezplatný.

Obsah webináře:

  • definice laserového záření a jeho parametry
  • dělení laserů dle různých aspektů
  • architektury laserových zdrojů a jejich vlastnosti
  • popis komponent laserových systémů
  • přehled průmyslových laserových aplikací
  • otázky a odpovědi

Dále bude následovat webinář na téma: Laserové svařování plastů vč. praktických ukázek. Nezapomeňte sledovat novinky společnosti LINTECH.

Něco málo ke společnosti LINTECH

Jsou specialisté v oboru již od roku 1993. K návrhu a stavbě jednoúčelových laserových zařízení do průmyslu přistupují individuálně a téměř každý stroj je originál. Samozřejmě mají v nabídce i sériové laserové stroje. Ve vlastní aplikační laboratoři testují nejrůznější laserové aplikace, může jít o:

Stávající zákazníci si na spolupráci s firmou LINTECH váží nejvíce jejich flexibility a rychlého servisního zásahu.

„Od společnosti LINTECH jsme zakoupili stroje na laserové popisování a svařování plastových a kovových materiálů pro automobilový průmysl.
S kvalitou dodaných zařízení a technologií jsme spokojení, stejně tak jako s podporou a rychlostí v oblasti servisu a technologií popisu a svařování.
Společnost LINTECH se maximálně přizpůsobila našim požadavkům, navrhli a zkonstruovali pro nás zařízení, dle zadaných parametrů pro laserové svařování plastů, kovů i popisu zmíněných materiálů.
Doporučuji společnost LINTECH jakožto dodavatele strojů a zařízení.“

Lukáš Kosík
Equipment Project Manager
Vitesco Technologies Czech Republic s.r.o.

Nejen, že vyrábíme průmyslové lasery na klíč, ale zároveň má LINTECH divizi, ve které realizujeme zakázkové služby jako jsou:

Mimo tyto služby na zakázkovém středisku vyrábí:

Sledujte zajímavé fotky a videa zakázkového střediska na Instagramu: lintech_customproduction


www.lintech.cz

Mohlo by se Vám líbit

S neustálým důrazem na rychlost

Vysokozátěžové konzolové regály pro Mundinger Transport Mundinger Transport, speditérská firma specializující se na distribuci materiálu z oceli v tyčích, sází v novém skladu bádensko-württemberského Rudersbergu […]

Jednoduchá výpočetní tomografie – prostředek pro rychlou kontrolu kvality

Přední dodavatel inovativních 3D technologií, společnost MCAE Systems, přidala do svého portfolia průmyslové systémy pro výpočetní tomografii (tzv. počítačovou tomografii) od společnosti ZEISS. Inzerce Hlavní […]

Weidmüller Lanškroun kombinuje barvy plastových výlisků a pokračuje v technologickém rozvoji

Nástrojárna a lisovna plastů a kovů – společnost Weidmüller Lanškroun s.r.o. pořídila jako poslední novinku ve svém výrobním závodě vstřikovací stroj vícekomorového intervalového vstřikování. Díky […]