Strojírenství

16. května 2016 12:49

Gufero – spolehlivý dodavatel strojírenských součástí

Společnost GUFERO byla založena v roce 1989, kdy se zabývala distribucí klínových řemenů a některých těsnicích součástí. GUFERO se díky vysoké kvalitě prodávaného zboží a velmi výhodným cenám postupně propracovalo mezi přední dodavatele ve svém oboru. Díky pokroku technologie a stále se zvyšující poptávce spustilo GUFERO již v roce 2001 první internetový objednávkový systém, který významně urychlil celý objednávkový proces a tím i rychlost dodávek. Počátkem roku 2002 se společnost začala aktivně podílet na výrobě v tuzemsku a zahraničí. Proto se GUFERO oficiálně přejmenovalo na GUFERO Rubber Production, s. r. o., což v překladu znamená „výroba a zpracování pryže“.

Jaké výhody představuje GUFERO jako dodavatel?

Tuto otázku si jistě pokládá každý manager nákupu strojních dílů, ať už jde o velkovýrobní sektor, zakázkovou výrobu či maloobchodní prodej. Zatímco v době vzniku společnosti kladla většina zákazníků největší důraz na cenu produktů, dnes se již situace značně změnila. Zájem je nyní soustředěn na vzájemnou kombinaci třech faktorů – kvalita, cena a rychlost dodávky.

Inzerce

Kvalita dodávaných produktů je důkladně hlídána ve výrobním procesu a podpořena důsledným dodržováním skladovacích podmínek. Každá objednávka je také kontrolována vícekrát, aby se předešlo případné záměně.

Zatímco většina dodavatelů tohoto trhu stanovuje cenu podle „důležitosti“ svých zákazníků a dává každému individuální slevu, GUFERO se rozhodlo jít cestou rovné příležitosti. Každý zákazník má tak možnost nakupovat ve třech množstevních hladinách, ať už jde o velkou firmu, maloobchod nebo živnostníka. V internetovém objednávkovém systému jsou proto tato množství a příslušné ceny přehledně označeny.

Proces expedování zásilek byl již za dobu existence společnosti mnohokrát vylepšen. V současné době je naprostá většina objednávek expedována tentýž den, takže druhý den je zboží již u zákazníka. Garantování odeslání do 24 hodin je pro GUFERO již naprostá samozřejmost. Tento přístup oceňují především servisní střediska, která jsou nedostatkem náhradních dílů pracovně omezena.

Šíře sortimentu

Jedním z faktorů, které činí ze společnosti GUFERO silného partnera pro své klienty, je bezpochyby materiálová a rozměrová celistvost nabízeného sortimentu. Ať už jde o průmyslová těsnění z technické pryže či kovové díly, zákazník má vždy možnost výběru hned z několika variací výrobků. V následující tabulce uvádíme pro názornost nejsilnější části sortimentu.

Aby bylo GUFERO schopno odesílat zboží svým zákazníkům v dostupné době, je nutné držet velké skladové zásoby, které čítají až několik desítek milionů kusů.

GUFERO je na trhu již 27 let

Na českém trhu patří GUFERO mezi špičku. O správném přístupu k zákazníkovi svědčí nejedno ocenění, které společnost obdržela od známých autorit. Jmenujme alespoň certifikát ISO 9001:2008, který zaručuje implementaci a provoz systému řízení jakosti (QMS) a dodržování procesních náležitostí v mezinárodním měřítku. Za plnění stanovených podmínek při provozu internetového objednávkového systému (www.gufero.cz) byl obdržen známý certifikát Ověřeno zákazníky, který uděluje produktový vyhledávač a nákupní portál Heureka.cz.

Pro více informací volejte GUFERO na čísle 777 666 555.

GUFERO Rubber Production s. r. o.
Horní Třešňovec 68, 563 01 Lanškroun
Tel.: +420 777 666 555
E-mail: cz@gufero.cz
www.gufero.cz

Mohlo by se Vám líbit

Digitální továrna 2.0 na MSV nabídne pohled do budoucnosti průmyslu

Digitální transformace je v dnešní době významnou součástí téměř každého odvětví a průmysl není výjimkou. Umožňuje strojírenským firmám automatizovat mnoho procesů, což vede ke zvýšení efektivity […]

Úspěšná firma 21. století: Národní centrum Průmyslu 4.0 a jeho partneři představí na MSV 2023 návštěvníkům, jak na to

Potřeba digitalizovat je jasná, ale jak na to? Jak můžeme co nejlépe využít stávající potenciál firmy? I na tyto otázky najdou odpovědi návštěvníci expozice Úspěšná […]

Reprodukovatelná výroba dokonalých povrchů s vysokým leskem a úspora zdrojů

Suché elektrolytické leštění – větší udržitelnost v oblasti povrchových úprav  Oblast povrchových úprav se vyznačuje požadavky na vyšší kvalitu a zároveň rostoucí potřebou konzistence procesů, […]