Strojírenství

22. dubna 2024 16:44

EuroBLECH 2024: Síla produktivity

Celosvětová vlajková loď zpracování plechu letos očekává obrovskou účast. Letošní ročník rozprostírající se v devíti výstavních halách na ploše více než 90 000 metrů čtverečních bude jedinečnou příležitostí vidět největší sbírku technologie zpracování plechu na jednom místě. Šest měsíců před výstavou je již obsazeno více než 90 % výstavní plochy. Novinkou letošního roku jsou prohlídky s průvodcem, které představují nejlepší řešení produktivity pro zvýšení výkonu a efektivity.

Inzerce

Od 22. do 25. října 2024 se na výstavišti v Hannoveru v Německu opět otevře 27. mezinárodní veletrh technologie zpracování plechu EuroBLECH. Je to největší světová výstava pro zpracování plechu, která pokrývá celý dodavatelský řetězec v 15 různých technologických odvětvích. Návštěvníci se mohou těšit na působivé množství živých ukázek a světových premiér, které dávají příležitost prozkoumat, posoudit a diskutovat o výhodách a přínosech konkrétních technologických řešení pro jejich vlastní výrobní proces. EuroBLECH 2024 zabere haly 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 26 a 27 na výstavišti v Hannoveru, největším světovém výstavišti. Zájem o výstavní plochu byl obrovský, zejména ze strany mezinárodních vystavovatelů. Více než 60 % vystavovatelů se přihlásilo ze zemí mimo Německo. Přehlídka jako taková odráží globální význam odvětví zpracování plechu v širší ekonomice. Kromě Německa jsou hlavními vystavovatelskými zeměmi Itálie, Turecko, Čína, Španělsko, Nizozemí, Švýcarsko, Tchaj-wan, Belgie, Rakousko, Francie a USA.

Naživo na výstavní ploše: Inteligentní stroje, nástroje a IT řešení.

EuroBLECH poskytuje četné příležitosti ke sledování inovativních strojů naživo v akci. Za zmínku stojí, že více než čtvrtina návštěvníků EuroBLECHu nenavštěvuje žádné jiné veletrhy – mají pocit, že EuroBLECH již nabízí nejlepší nabídku nejširšího možného spektra technologických dodavatelů s exponáty pokrývajícími doslova cokoliv, co se týká zpracování plechu. Trubky, profily, plastové hybridy a další související aplikace. K vidění: tvářecí stroje, CNC vysekávací stroje, ohraňovací lisy a další stroje a nástroje pro stříhání, děrování a tváření; spojování; svařování a upevňování; povrchová úprava a konečná úprava; řízení procesů a zajištění kvality; strojní prvky a součásti; CAD/CAM/CIM systémy; vybavení skladů a továren; recyklace materiálu; a mnohem víc.

Novinka pro rok 2024: Prohlídky pro návštěvníky s průvodcem

Poprvé si návštěvníci budou moci rezervovat podrobné návštěvnické prohlídky s průvodcem. To se také se odráží v letošním mottu EuroBLECHu: „Síla produktivity“. Organizované zážitky návštěvníků se zaměřují na technologie zvyšující produktivitu. Prohlídky budou zahrnovat 10minutové prezentace na každé zastávce, po nichž bude následovat krátká sekce otázek a odpovědí. Na výběr jsou dvě různé možnosti prohlídky: Tour 1 „Industrial Internet of Things (IIoT)“, ta pokrývá klíčová témata, jako jsou big data, vzdálená analýza, prediktivní údržba, monitorování výroby a sledovatelnost dílů. Účastníci objeví různé produkty, nástroje a software, které jim pomohou plánovat, optimalizovat a monitorovat výrobu s cílem zlepšit jejich celkovou produktivitu, efektivitu a udržitelnost. Tour 2 „Automatizace a robotika pro efektivní výrobu“ ukazuje, jak integrované nebo samostatné automatizační a robotické systémy mohou zefektivnit výrobní operace pro větší udržitelnost a produktivitu, a to i u malých sérií. Ty se mohou týkat od manipulačních, třídicích, dopravníkových, skladovacích a stohovacích systémů až po roboty, co-boty a autonomní mobilní roboty (AMR). Další informace o tom, jak si prohlídky s průvodcem rezervovat, budou zveřejněny na webových stránkách EuroBLECH blíže k termínu výstavy.

Fórum řečníků EuroBLECH 2024 s hodnotným obsahem.

Kromě inovací a četných živých ukázek na výstavních stáncích mohou návštěvníci těžit z oblíbeného EuroBLECH 2024 Speaker Forum, dvou vyhrazených prezentačních sálů pro odborné přednášky a panelové diskuse. Sessions probíhají ve všech čtyřech výstavních dnech a nabízejí vzrušující pohledy na nejnovější projekty a vývoj produktů, stejně jako cenné příležitosti pro vytváření kontaktů a smysluplnou výměnu mezi kolegy. Program řečníků bude zveřejněn blíže k termínu akce.

EuroBLECH 2024 Industry Awards za technickou dokonalost

Prestižní ceny EuroBLECH Industry Awards se vrací na EuroBLECH 2024. V různých kategoriích budou oceněny nejinovativnější produkty, řešení a koncepty digitalizace. Vítěze vyberou profesionálové z oboru prostřednictvím online hlasování od podzimu 2024 a ceny budou předány na výstavě. Bližší informace budou zveřejněny v době před výstavou.

Rezervace stánků na poslední chvíli

Více než 90 % volné plochy stánku je již zarezervováno. Společnostem, které ještě plánují letos prezentovat své produkty, se doporučuje, aby okamžitě kontaktovaly výstavní tým. Všechny důležité informace o vystavovatelích naleznete na webových stránkách výstavy. Dostupné možnosti expozic zahrnuje balíček myEuroBLECH Easy Package s nabídkou modulárních výstavních stánků a super pohodlný balíček pro prvního vystavovatele, který obsahuje řešení na klíč plus marketingový balíček za velmi konkurenceschopnou cenu.

www.euroblech.com

 


O RX

RX je globálním lídrem v pořádání akcí a výstav, využívá odborné znalosti, data a technologie k budování podniků pro jednotlivce, komunity a organizace. S přítomností ve 25 zemích ve 42 průmyslových odvětvích pořádá RX ročně přibližně 350 akcí. RX se zavázala vytvářet inkluzivní pracovní prostředí pro všechny naše lidi. RX umožňuje podnikům prosperovat díky využití poznatků založených na datech a digitálních řešení. RX je součástí RELX, globálního poskytovatele analytických a rozhodovacích nástrojů založených na informacích pro profesionální a firemní zákazníky. Pro více informací navštivte www.rxglobal.com.

 

 

 

 

Mohlo by se Vám líbit

Robotizace se vyplácí. OSTROJ rozšiřuje kovárenskou výrobu

Česká strojírenská společnost OSTROJ rozšiřuje produkci zápustkových výkovků pro automobilový koncern Volkswagen. Díky investici do moderní robotické kovací linky se opavské společnosti podařilo významně zvýšit […]

Inovativní podlahové desky con-pearl®: Nová éra užitkových vozidel

Je čas na něco nového! Alternativou dřevěných podlah a obložení stěn užitkových vozidel a dodávek jsou nově polypropylenové voštinové desky con-pearl®. Jsou o cca 50 […]

Tatra Trucks má nejmladšího ředitele výzkumu a vývoje ve své historii

Od počátku března nově zastává pozici ředitele výzkumu a vývoje společnosti Tatra Trucks Jakub Pončík, který spojil svou profesní dráhu s nejstarší českou automobilkou již […]