Strojírenství

05. března 2019 10:27

EBMservice.com: Již 25 let jsme Vaší „železnou“ jistotou

Česko-slovenské internetové průmyslové tržiště

EBMservice.com je nejstarší internetové průmyslové tržiště, které již od roku 1994 provozuje firma EBM system s.r.o. Firmám usnadňuje práci při nákupu materiálů, prodeji skladových zásob a nabízení volných výrobních kapacit.

Inzerce

Internetové průmyslové tržiště EBMservice.com lze přirovnat k tržišti „Vystav a listuj“. Jedná se o dokonalou informační tabuli, na které mohou kupující a prodávající současně prezentovat své nabídky, požadavky a přání. Jakmile se jejich nabídky a požadavky „propojí“, dostanou obě strany možnost spolu komunikovat a uzavřít obchod. Obrovskou výhodou tržiště je fakt, že organizátor – firma EBM system s.r.o. s komoditami neobchoduje, což zaručuje nezávislost tržiště.

Hlavními komoditami tržiště jsou především hutní materiál, spojovací materiál, ložiska, stroje, nástroje a armatury. Tržiště samozřejmě umožňuje obchodovat i s jinými komoditami.

Jednotlivé položky jsou zatříděny podle norem, tříd jakosti, typových označení a dalších třídících kritérií. U standardních položek jsou k dispozici technické nákresy (jedná se především o ložiska, spojovací materiál a hutní profily). U položek se používá dokonce normy DIN. Díky tržišti tak získáváte vynikající nástroj, který Vám ulehčí orientaci v této složité problematice.

Tržiště je rozděleno do několika logických celků:

  • MATERIÁLY– sekce, která je zaměřena na nákup a prodej strojů a produktů hutní a strojírenské výroby. Obsahuje širokou nabídku celkem cca 600 000  položek (hutní materiál, spojovací materiál, ložiska a další).
  • STROJE – sekce určena pro vyhledávání nových a použitých strojů, náhradních dílů a příslušenství. Většina zboží je doplněna četnými fotografiemi nebo odkazy na podrobnou dokumentaci.
  • VÝPRODEJ, NZ – zde naleznete velký výběr nových i použitých nadnormativních zásob.
  • KOOPERACE – sekce, ve které firmy hledají partnery a subdodavatele pro své zakázky. Systém umožňuje podrobnou technologickou a výrobní specifikaci nabídek.
  • POPTÁVKY – zde můžete zadávat své poptávky na zboží a služby, poptávky jsou pak okamžitě odesílány všem registrovaným uživatelům.
  • NABÍDKY – obsahují mimořádné prodejní a nabídkové akce s možností připojení potřebných dokumentů, výkresů a fotografií; každou celou hodinu se cíleně rozesílají těm, které chcete oslovit.
  • FIRMY – podrobný adresář firem pracujících s tímto tržištěm: email, web. stránky kontaktní údaje

Pokud chcete svou  firmu zapojit do obchodování v tržišti EBMservice.com, nepotřebujete žádné speciální vybavení.

Veškeré informace o provozu tržiště a vstupních podmínkách vám rádi poskytneme prostřednictvím e-mailové adresy: ebmservice@ebmservice.com a následně návštěvou  našeho obchodního zástupce.


www.ebmservice.com

Mohlo by se Vám líbit

Radikální změna: Nový software OnRobot uvolňuje 80% času stráveného instalací automatizace robotů

V dánském Odense, „hlavním městě robotů“, se sešli klíčoví hráči z robotického průmyslu ve střední a severní Evropě, aby jim společnost OnRobot představila svůj nový […]

Doprovodný program MSV 2022 se bude věnovat digitalizaci i energetice

Součástí Mezinárodní strojírenského veletrhu v Brně je každoročně i doprovodný program určený především pro odbornou veřejnost. I v letošním roce se návštěvníci mohou těšit na řadu akcí, konferencí […]

Řešení horkých vtoků od společnosti Oerlikon HRSflow na K 2022: Pokročilá řešení horkých vtoků zvyšují flexibilitu a udržitelnost vstřikování

Na veletrhu K 2022, který se bude konat od 19. do 26. října v Düsseldorfu, se společnost Oerlikon HRSflow zaměří na rozsáhlou řadu horkých vtoků […]