Strojírenství

04. června 2019 14:21

Delta Metal: Zpracováváme kovy všech typů

Vše začíná u vstupního materiálu. Jsme schopni přetvořit různé druhy trubek, plechů, profilů nebo čtyřhranných i vícehranných tyčí do podoby výsledného produktu. K tomu využíváme na míru sestavenou výrobní techniku, která pracuje přesně, velmi rychle a zvládne vysoké zatížení.

3D ohýbání drátů

Od roku 2012 se zabýváme ohýbáním drátů. Náš nejnovější stroj umožňuje 3D ohýbání drátů v průměru 2 až 10 mm dle pevnosti drátu. Vysoká přesnost a opakovatelnost ohybů je dosažena nejmodernějším počítačovým řízením. Velká výrobní kapacita předurčuje stroj k bezproblémové výrobě tisícových sérií a díky rychlému nastavení můžeme vyrábět i malé série v řádu stovek kusů.

Inzerce

Soustružení malých dílců

Zabýváme se soustružením malých dílců na vačkových automatech a CNC dlouhotočném soustruhu. Naše výrobky dosahují vysoké přesnosti dle požadavků zákazníka. Výhody velké výrobní kapacity se nejvíce projeví u tisícových sérií. Soustružíme díly až do průměru 40 mm.

Pracujeme jen s profesionální technikou

Vybavení naší dílny je opravdu bohaté. Najdete zde mimo jiné excentrické a hydraulické lisy, soustružnické automaty, svářečky a spoustu další výrobní techniky.

Naši zákazníci

Našimi zákazníky jsou zejména průmyslové společnosti, pro které dodáváme sestavy dílů a polotovary pro další zpracování. Největší část naší produkce tvoří kompletní výroba zemních vrutů pro známou německou společnost. Vruty vyrábíme od nejmenších velikostí na výstavbu plotů až po velké na solární elektrárny. Další důležitou částí naší výroby jsou kovové díly pro výrobce karavanů, zejména z Německa. Jsou to různá malá i velká drátěná táhla, otvírací mechanismy a malé soustružené díly.

www.deltametal.cz

Mohlo by se Vám líbit

Digitální továrna 2.0 obsadí na strojírenském veletrhu rekordní plochu

Řešení zaměřená na digitalizaci průmyslu představí firmy ve speciální expozici Digitální továrna 2.0, která bude součástí Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Od 4. do 7. […]

Inteligentní transportní roboti Linde C-MATIC HP optimalizují tok materiálu ve skladu

Autonomní robotické vozíky Linde C-MATIC HP jsou určeny pro náročné aplikace S autonomním mobilním robotem Linde C-MATIC HP a cloudovou platformou AnyFleet, rozšiřuje specialista na […]

Siemens na MSV představí řešení pro flexibilní, odolnou a energeticky úspornou výrobu

Rostoucí ceny energií, nejistota jejich dostupnosti, měnící se potřeby a požadavky zákazníků a nutnost udržet výrobu v chodu za všech okolností. České průmyslové firmy si […]