Strojírenství

18. listopadu 2020 09:40

Chcete získat 500 online čtenářů jedním článkem? A porazit tak vaši konkurenci na internetu?

Pak bychom Vám rádi představili náš nový produkt:

„Článek s garantovanou čteností 500 čtenářů během 2 měsíců“

Inzerce

Na oneindustry.one garantujeme, že váš článek přečte nejméně 500 čtenářů během prvních dvou měsíců od jeho zveřejnění.

 

Jak toho dosáhneme?

Umístěním na průmyslovém portále www.oneindustry.one v odpovídajících odborných sekcích: strojírenství, obrábění, nástrojárna, automotive, plasty, elektro, automatizace + robotizace, Průmysl 4.0.

Článek zobrazíme i na homepage oneindustry.one, kde ho mohou číst i odborníci z ostatních, výše uvedených, příbuzných průmyslových oborů.

Načasujeme správný okamžik zveřejnění.

Poradíme Vám rozhodující kritéria, aby váš článek získal pozornost a uspěl v rychlém a dynamickém online světě.

 

Co nabízíme navíc?

500 přečtení je jen začátek. Článek je nadále umístěn v archivu. Je trvale dohledatelný fulltextovými vyhledávači a počet jeho zobrazení bude stále stoupat.

Článek může mít neomezenou délku.

Fotografie jsou standardem.

Součástí článku může být i video!

Můžete si zvolit termín zveřejnění v souladu s vaší obchodní a marketingovou strategií.

V článku můžete navést vaše čtenáře přímo na váš web nebo rovnou do e-shopu.

 

Cena:

Cena článku je 19.900,–Kč + DPH.

 

Nyní můžete využít naši akční nabídku za cenu 9.733,–Kč + DPH.

Naše nabídka je časově omezená a platí jen, pokud článek stihnete objednat do 30. 11. 2020! Přičemž zveřejnění článku může proběhnout i v roce 2021.

 

 

Naše garance!

Pokud váš článek na portále oneindustry.one nepřečte během prvních dvou měsíců nejméně 500 čtenářů, neplatíte nic! Ke každému článku dodáme přesnou analytiku od Google Analytics. Každý samostatný článek umístěný na portále oneindustry má unikátní URL adresu, ke které dodáme data zobrazení. Rozhodným pro počet 500 čtenářů je ze statistiky Google Analytics kritérium „zobrazení stránek“, které počítá zobrazení stránky s vaším článkem za dané časové období.

Článek se fakturuje dva měsíce po jeho umístění na náš portál. Fakturace článku proběhne v případě, že v tomto období získá článek 500 čtenářů. Pokud za dané období nezíská článek 500 čtenářů, pak fakturu nezasíláme a neplatíte nic. Ale i v tomto případě vám zašleme data čtenosti od Google Analytics.

Garantujeme odbornost!

Článek není umístěn na jiné webové stránce než na www.oneindustry.one, garantujeme tak vysokou odbornost čtenářů.

 

Náš tip:

Nepište primárně článek o vaší firmě, produktu a službě, referencích apod., to najde čtenář na vašem webu. Napište o tom, jaké řešení problémů vašim zákazníkům přinášíte. Zákazník má problém, vy máte řešení. Tak je to jednoduché! Složité technologické věci proberete později nebo osobně. V článku jde možná o první kontakt čtenáře s vaší firmou, produktem či službou, je proto lepší zaměřit se na jednu věc. Jednoduchá nabídka je napoprvé víc než široký popis všeho, co umíte.

Neprezentujte, prodávejte!

Rozhodujícím kritériem pro čtenost článků je dobrý nadpis. Rádi vám poradíme, jak na to!

Rádi Vám zašleme podrobný materiál: „Jak napsat strojírenský online článek, který vydělává?“, kde je podrobně popsáno, jak na to. Článek odráží naši zkušenost s provozováním portálu a více jak 20letým působením v průmyslových médiích, konkrétní příklady z praxe, osvědčené tipy a reálná čísla čtenosti u jednotlivých článků.

 

Otestujte nás!

Pokud jste dočetli až sem, znamená to, že přemýšlíte o účinné formě online marketingu, který má ale specifická pravidla, obrovské množství variant, a navíc se dynamicky mění. Ale vaše konkurence tak také přemýšlí a je stejně aktivní. My vám však rádi pomůžeme naší zkušeností, díky které Vám teď nabízíme produkt s garantovaným počtem čtenářů.

 

„Článek s garantovanou čteností 500 čtenářů během 2 měsíců“ můžete objednat zcela jednoduše, stačí napsat na e-mail jiri.klusacek@infocube.cz. My se s Vámi spojíme, doladíme detaily, termín a můžete nás otestovat! Naše akční cena platí do  30. 11. 2020!

 

Mohlo by se Vám líbit

Obrábění a tváření na MSV a IMT 2022

Obrábění a tváření je tradičně stěžejním oborem Mezinárodního strojírenského veletrhu. Letos bude navíc zvýrazněn prostřednictvím mezinárodního veletrhu IMT, který je organizován v úzké spolupráci se […]

Siemens na MSV představí řešení pro flexibilní, odolnou a energeticky úspornou výrobu

Rostoucí ceny energií, nejistota jejich dostupnosti, měnící se potřeby a požadavky zákazníků a nutnost udržet výrobu v chodu za všech okolností. České průmyslové firmy si […]

Digitální továrna 2.0 obsadí na strojírenském veletrhu rekordní plochu

Řešení zaměřená na digitalizaci průmyslu představí firmy ve speciální expozici Digitální továrna 2.0, která bude součástí Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Od 4. do 7. […]