Strojírenství

31. července 2019 08:16

A 346 EXTRA

Nový řezný kotouč Kronenflex® od společnosti Klingspor: univerzální vysoce výkonný řezný kotouč pro práci s kovem

Inovativní technologie

Inzerce

Nový Kronenflex® A 346 EXTRA neobsahuje železo, síru a chlor. Zlepšení díky optimální výrobní technologii Klingspor. Je vystužen skelnými vlákny s fenolovou pryskyřicí jako pojivem a brusné zrno z kalcinovaného, kubického korundu.

Široké spektrum použití pro práci s kovem

S tloušťkou 1,6 mm a 1,9 mm je řezný kotouč A 346 EXTRA speciálně koncipován pro použití s úhlovými bruskami všech výkonových tříd pro každodenní práce v zámečnických dílnách, při opravách, údržbě a výrobě kovových konstrukcí.

Vyšší výkon

Brusné zrno z kalcinovaného, kubického korundu má vlastnosti pro dokončovací broušení, které uživateli zaručují minimální vznik otřepů a dlouhou životnost.

Vynikající výsledky při řezání profilů

Výkonný při řezání nerezové oceli, oceli, hliníku a neželezných kovů. Řezný kotouč A 346 EXTRA představuje nejlepší řešení pro řezání profilů a tenkostěnných trubek.

www.klingspor.cz


125 let společnosti Klingspor

Od továrny na výrobu lepidel po mezinárodně známého výrobce brusných nástrojů Z výrobce, který začínal v roce 1893 v Siegenu v Severním Porýní-Vestfálsku jako továrnička na výrobu lepidel, se v následujících letech stal představitel brusného průmyslu, bez něhož si lze dané odvětví jen stěží představit, a to v celosvětovém měřítku.

Nyní již 125 let určuje společnost Klingspor vysoké standardy v technologii broušení. Ve výrobních závodech společnosti se vyrábí více než 50.000 výrobků pro nejrůznější použití v oblasti broušení – mimo jiné ze skupiny brusných nástrojů na podložce, řezných kotoučů, brusných kotoučů, brusných lamelových talířů, brusných lamelových kotoučů a diamantových nástrojů. Na potřeby regionálních trhů reaguje výroba společnosti Klingspor pohotově díky svým šestatřiceti výrobním provozům a odbytištím rozprostřeným po celém světě. Celosvětové poradenství zajišťuje více než 460 externích zaměstnanců, inženýrů a vysoce kvalifikovaných techniků. Minulý rok byl pro společnost mimořádný, protože společnost Klingspor AG slavila jubileum 125 let a spolu s ní slavilo i přes 800 zaměstnanců z celého světa. Předseda představenstva Dr.-Ing. Steffen Neu ocenil především jejich rozhodující přínos pro trvalý a dlouhodobý úspěch firmy. Jeho zájmem bylo jim vyslovit poděkování a to prostřednictvím akcí během celého roku a v neposlední řadě uspořádáním závěrečného galavečera a oslavit tak jubileum společně.

Mohlo by se Vám líbit

Digitální továrna 2.0 obsadí na strojírenském veletrhu rekordní plochu

Řešení zaměřená na digitalizaci průmyslu představí firmy ve speciální expozici Digitální továrna 2.0, která bude součástí Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Od 4. do 7. […]

Inteligentní transportní roboti Linde C-MATIC HP optimalizují tok materiálu ve skladu

Autonomní robotické vozíky Linde C-MATIC HP jsou určeny pro náročné aplikace S autonomním mobilním robotem Linde C-MATIC HP a cloudovou platformou AnyFleet, rozšiřuje specialista na […]

Siemens na MSV představí řešení pro flexibilní, odolnou a energeticky úspornou výrobu

Rostoucí ceny energií, nejistota jejich dostupnosti, měnící se potřeby a požadavky zákazníků a nutnost udržet výrobu v chodu za všech okolností. České průmyslové firmy si […]