Plasty

14. září 2020 12:18

Vítejte na ENGEL live e-xperience 2020

Společnost ENGEL prezentuje produktové a technologické inovace ve zcela novém virtuálním formátu

Schwertberg, Rakousko – září 2020

True passion, real innovation, virtual experience – to je ENGEL od 13. do 16. října 2020 na první ENGEL live e-xperience. Společnost ENGEL nastavuje v roce, kdy se nemůže uskutečnit veletrh Fakuma, svým zcela novým virtuálním veletržním konceptem nová měřítka. Exponáty naživo, online odborný kongres a one-on-one schůzky se známými regionálními kontaktními osobami a dalšími odborníky – díky tomu všemu je ENGEL live e-xperience srovnatelná se skutečným veletrhem.

Návštěva veletrhu z pohodlí vašeho domova: společnost ENGEL v roce, kdy se nemůže uskutečnit Fakuma, nastavuje svým zcela novým virtuálním veletržním konceptem nová měřítka.
Obrázek: ENGEL

 

„I v době covidu-19 je oblast vědy a výzkumu společnosti ENGEL stále dobře zaplněná,“ zdůrazňuje Dr. Christoph Steger, CSO společnosti ENGEL. Výrobce vstřikovacích strojů a poskytovatel systémových řešení vyvinul zcela nový formát veletrhů a akcí, aby bylo možné navzdory omezenému kontaktu a restrikcím v cestování představit svým zákazníkům a zájemcům inovace původně plánované pro veletrh Fakuma 2020.

 

Zaměřeno na osobní setkávání

ENGEL live e-xperience dává přednost osobnímu jednání. Návštěvníci virtuálního veletrhu si mohou již předem dohodnout termíny schůzek se svými kontaktními osobami z prodeje nebo s odborníky v technologii. Schůzky probíhají formou videokonference prostřednictvím Microsoft Teams. V rámci těchto schůzek se mohou návštěvníci veletrhu nechat provázet jednotlivými exponáty online. Společnost ENGEL zprovoznila všech sedm strojních exponátů v technickém centru svého sídla ve Schwertbergu a prostřednictvím videozáznamů poskytuje vhled do nových strojních konceptů a procesních technologií.

Kromě strojních exponátů se zde nachází i tzv. Experience Zone, kde může být sám návštěvník virtuálního představení aktivní. Zde jsou zadávány specifické úkoly pro cílové skupiny, šité na míru např. procesním technikům, vedoucím výroby nebo údržbářům, které lze snadno a efektivně řešit pomocí výrobků inject 4.0 od společnosti ENGEL. To umožňuje zažít digitalizaci reálně z první ruky. V rámci Experience Zone si mohou návštěvníci vyzkoušet práci ve Smart Factory.

 

Naživo a individuálně

„ENGEL live e-xperience je událostí naživo“, zdůrazňuje pan Steger, což je zřejmé i z programu přednášek. Odborníci společnosti ENGEL představují svá témata během dvou konferenčních dnů, které se vždy jednou opakují. Diváci mohou již během přednášky klást otázky prostřednictvím funkce chatování a vstoupit tak do živé diskuze po dané přednášce. Na úvod čtyřdenního programu přednesl Dr. Stefan Engleder, CEO společnosti ENGEL hlavní myšlenku.

Význačnou událostí je pět odborných přednášek, v nichž produktoví a technologičtí odborníci ENGEL představí výhled do budoucnosti vstřikování plastů. Zde se jedná o chytré řízení stroje, datovou analytiku, koncepty digitálního servisu, inovativní automatizační řešení a nové technologie zpracování. Odborníci ENGEL prezentují vždy aktuální stav vývoje a s účastníky naživo diskutují nově nabízené příležitosti.

Všechny přednášky, včetně odborných, je možné si po skončení veletrhu stáhnout z mediální knihovny.

Registrovaní návštěvníci si mohou sestavit svůj individuální program přednášek a rozhovorů, naživo se zapojit do diskuze nebo kdykoli jindy prožívat inovativní svět ENGEL. Nikdy dříve nebyla účast tak snadná a k tomu ještě bezplatná.

Registrace pro ENGEL live e-xperience začíná 21. září. Další informace k exponátům a programu přednášek naleznete od této chvíle na:
www.engelglobal.com/ENGELexperience


ENGEL je jednou z předních firem ve výrobě vstřikovacích strojů. Skupina ENGEL dnes nabízí všechny technologické moduly pro zpracování plastů z jedné ruky: vstřikovací stroje pro termoplasty a elastomery včetně automatizace. Jednotlivé komponenty jsou přitom samy o sobě konkurenceschopné a na trhu úspěšné. Se svými devíti výrobními závody v Evropě, Severní Americe a Asii (Čína, Korea), pobočkami a zastoupeními ve více než 85 zemích nabízí ENGEL svým zákazníkům optimální podporu na celém světě, aby byli konkurenceschopní a úspěšní se svými novými technologiemi a nejmodernějšími výrobními linkami.

www.engelglobal.com

 

Mohlo by se Vám líbit

Představte své inovace na veletrhu HANNOVER MESSE 2023

Od 17. do 21. dubna 2023 se uskuteční v Hannoveru tradiční strojírenský veletrh HANNOVER MESSE. Jste firma působící v oblasti strojírenství, elektrotechniky, digitálního průmyslu, aromatizace […]

Bosch Connected World 2022 Kampaň pro digitalizaci: Bosch investuje další miliardy do oblastí budoucího digitálního růstu

Bosch spolupracuje s IBM na kvantové výpočetní technice Dr. Stefan Hartung: „Pro Bosch představuje digitalizace velké příležitosti ve všech oblastech podnikání.“ Do roku 2025: 10 […]

Software pro elektro inženýring v oblasti výstavby pivovarů

Na území ČR a SR je několik stovek minipivovarů jejichž kvalita piva je odlišuje od průmyslových velkovýrobců. Zde je příběh jednoho z nich. Pivovar Muflon je […]