Plasty

24. dubna 2017 00:34

Úspěšných 25 let společnosti ENGEL CZ s.r.o.

Společnost ENGEL není na stránkách časopisu pro odborníky ze světa plastů třeba více představovat. Špičkové vstřikolisy a technologie této rakouské společnosti má celá řada z vás ve firmách a denně s nimi přichází do kontaktu.

V letošním roce slaví ENGEL CZ, s. r. o., čtvrtstoletí své existence a toto významné výročí nezůstalo samozřejmě bez povšimnutí. Celý den, 23. 2. 2017, si zástupci společnosti vyhradili pro svoje zákazníky.

Odpoledne se zástupci firmy ENGEL bylo v pražském sídle společnosti pracovní – bylo věnováno odborným dotazům, a co se nestihlo probrat do zahájení večerních oslav, dohnalo se během následujícího dne. Čtvrteční podvečer se však již nesl čistě ve znamení oslav, zábavy a příjemné atmosféry v prostředí Paspova sálu v areálu pivovaru Staropramen v Praze.

Uvítání hostů se s elegancí a vtipem ujal jednatel společnosti ENGEL CZ, s. r. o., Ing. Petr Stibor, který poděkoval zákazníkům i zaměstnancům, kteří stojí za úspěchy celé společnosti a všem popřál dalších stejně úspěšných a zdravých 25 let. Ke gratulantům se připojil obchodní ředitel ENGEL Austria GmbH, pan Christopher Steger a skvělou češtinu předvedl další vzácný host, Christian Miller – obchodní atašé Rakouského velvyslanectví v ČR.

Pódium po zbytek večera patřilo skupině Patrola Šlapeto, ke které se v průběhu večera přidal také pan Miloš Kmoníček, prokurista společnosti ENGEL CZ, s. r. o. Nutno zmínit, že role zpěváka se zhostil vskutku na výbornou. Pro návštěvníky byl připraven bohatý raut, soutěžní ochutnávka piv z produkce Staropramenu, interaktivní prohlídka pivovaru a za zmínku stojí i šikovný kouzelník, který překvapoval všechny přítomné úžasnými triky. Skvělou památkou pak byla pro mnohé účastníky fotografie z fotokoutku.

Děkuji zástupcům společnosti za pozvání na příjemnou akci a přidávám se k řadě gratulantů s přáním mnoha dalších úspěchů.

redakce Infocube

Mohlo by se Vám líbit

Digitální továrna 2.0 na MSV nabídne pohled do budoucnosti průmyslu

Digitální transformace je v dnešní době významnou součástí téměř každého odvětví a průmysl není výjimkou. Umožňuje strojírenským firmám automatizovat mnoho procesů, což vede ke zvýšení efektivity […]

Úspěšná firma 21. století: Národní centrum Průmyslu 4.0 a jeho partneři představí na MSV 2023 návštěvníkům, jak na to

Potřeba digitalizovat je jasná, ale jak na to? Jak můžeme co nejlépe využít stávající potenciál firmy? I na tyto otázky najdou odpovědi návštěvníci expozice Úspěšná […]

Reprodukovatelná výroba dokonalých povrchů s vysokým leskem a úspora zdrojů

Suché elektrolytické leštění – větší udržitelnost v oblasti povrchových úprav  Oblast povrchových úprav se vyznačuje požadavky na vyšší kvalitu a zároveň rostoucí potřebou konzistence procesů, […]