Plasty

24. dubna 2017 00:34

Úspěšných 25 let společnosti ENGEL CZ s.r.o.

Společnost ENGEL není na stránkách časopisu pro odborníky ze světa plastů třeba více představovat. Špičkové vstřikolisy a technologie této rakouské společnosti má celá řada z vás ve firmách a denně s nimi přichází do kontaktu.

V letošním roce slaví ENGEL CZ, s. r. o., čtvrtstoletí své existence a toto významné výročí nezůstalo samozřejmě bez povšimnutí. Celý den, 23. 2. 2017, si zástupci společnosti vyhradili pro svoje zákazníky.

Odpoledne se zástupci firmy ENGEL bylo v pražském sídle společnosti pracovní – bylo věnováno odborným dotazům, a co se nestihlo probrat do zahájení večerních oslav, dohnalo se během následujícího dne. Čtvrteční podvečer se však již nesl čistě ve znamení oslav, zábavy a příjemné atmosféry v prostředí Paspova sálu v areálu pivovaru Staropramen v Praze.

Uvítání hostů se s elegancí a vtipem ujal jednatel společnosti ENGEL CZ, s. r. o., Ing. Petr Stibor, který poděkoval zákazníkům i zaměstnancům, kteří stojí za úspěchy celé společnosti a všem popřál dalších stejně úspěšných a zdravých 25 let. Ke gratulantům se připojil obchodní ředitel ENGEL Austria GmbH, pan Christopher Steger a skvělou češtinu předvedl další vzácný host, Christian Miller – obchodní atašé Rakouského velvyslanectví v ČR.

Pódium po zbytek večera patřilo skupině Patrola Šlapeto, ke které se v průběhu večera přidal také pan Miloš Kmoníček, prokurista společnosti ENGEL CZ, s. r. o. Nutno zmínit, že role zpěváka se zhostil vskutku na výbornou. Pro návštěvníky byl připraven bohatý raut, soutěžní ochutnávka piv z produkce Staropramenu, interaktivní prohlídka pivovaru a za zmínku stojí i šikovný kouzelník, který překvapoval všechny přítomné úžasnými triky. Skvělou památkou pak byla pro mnohé účastníky fotografie z fotokoutku.

Děkuji zástupcům společnosti za pozvání na příjemnou akci a přidávám se k řadě gratulantů s přáním mnoha dalších úspěchů.

redakce Infocube

Mohlo by se Vám líbit

Nová úroveň digitalizace: EDI modul přímo v informačním systému Abra šetří firmám čas i peníze

Informační systém Abra Gen přináší nový EDI modul, který svou funkčností posouvá úroveň bezpapírové komunikace. Na vývoji modulu se společně s firmou Abra Software podílel […]

O krok napřed – EMCO stroje s řídicím systémem SINUMERIK ONE

Digitálně nativní CNC řídicí systém SINUMERIK ONE s novými technologickými funkcemi a uživatelským rozhraním v novém designu se již úspěšně používá na soustruzích a frézkách […]

Cívka za cívkou pro vyšší efektivitu

Vysokozátěžové paletové regály pro Invesztál Cívky z nejrůznějších (barevných) kovových plechů představují základní materiál, ze kterého Invesztál vyrábí nejrůznější tvary a druhy střešních krytin a systémy […]