Plasty

13. dubna 2016 00:40

Meusburger rozšiřuje sortiment prvků chlazení

Výrobce normálií, firma Meusburger, výrazně rozšířila svůj sortiment v oblasti temperovacích systémů o více než 40 praktických novinek. Pro již stávající elementy chladicích systémů je nyní dostupných více než 30 nových velikostí.

Jednoduché propojení mimo formu

Díky speciálnímu těsnění v podobě FKM O-kroužků je možná flexibilní montáž E 2252 bez nářadí. Zkrácením prodlužovací trubky je tomuto můstku umožněno libovolné přizpůsobení se nástroji. Tato novinka je použitelná do 200 °C a dostupná ve velikostech 9 a 13 mm.

Rozdělovač pro distribuci chladicího média

Rozdělovač E 2165 z eloxovaného hliníku je optimálním řešením pro distribuci chladicího média – kupříkladu z temperovacího zařízení do vícero chladících okruhů. Firma Meusburger nabízí 3 různé varianty s 4, 6 a 8 výstupy. Pro identifikaci přívodu a zpátečky jsou rozdělovače dostupné v červené a modré barvě.

Různé hadicové spojky

Nově jsou v sortimentu také hadicové spojky E 2194 z oceli a E 21949 z nerezu, které se používají k napojení spojek na chladicí hadici. Varianta z nerezové oceli je speciálně určená pro použití v medicíně a potravinářském průmyslu.

Nové velikosti u již stávajících prvků chladicích systémů

Na základě početných požadavků zákazníků jsme rozšířili sortiment osvědčených záslepek E 2078 k propojení vrtání a chlazení o průměry 9, 14, 15 a 16 mm. Otočné přípojky E 2088 a E 2090 jsou nyní též dostupné v G3/8″ a G1/2″.

www.meusburger.com

Mohlo by se Vám líbit

O krok napřed – EMCO stroje s řídicím systémem SINUMERIK ONE

Digitálně nativní CNC řídicí systém SINUMERIK ONE s novými technologickými funkcemi a uživatelským rozhraním v novém designu se již úspěšně používá na soustruzích a frézkách […]

Cívka za cívkou pro vyšší efektivitu

Vysokozátěžové paletové regály pro Invesztál Cívky z nejrůznějších (barevných) kovových plechů představují základní materiál, ze kterého Invesztál vyrábí nejrůznější tvary a druhy střešních krytin a systémy […]

Panasonic Industry nabízí přizpůsobení automatizačních produktů

Speciální služba přináší zákazníkům Panasonic Industry možnost získat produkt již vhodně předpřipravený pro jejich projekt či výrobu. Společnost Panasonic Industry nabízí nejen nejmodernější produkty pro […]