Plasty

13. dubna 2016 00:27

Formnext 2016 má nakročeno k dalšímu úspěchu:

vystavovatelé už si zamluvili asi 90 % ploch z loňského roku, další lídři globálních trhů se vracejí, jiní se přidávají

Přípravy na další veletrh formnext powered by tct jsou v plném proudu a vše nasvědčuje tomu, že bude ještě lepší. Do zahájení letošního ročníku tohoto mezinárodního veletrhu a konference (15. listopadu) ve Frankfurtu nad Mohanem zbývá ještě asi devět měsíců, a už teď si vystavovatelé zamluvili více než 90 % plochy z loňského roku. 

Řada mezinárodních hráčů na trhu už přislíbila svoji účast, včetně firem jako 3D Systems, Additive Industries, Alphacam, Arburg, Autodesk, Bikar, EOS, Heraeus, Hermle, Knarr, Listemann, Materialise, Realizer, SLM Solutions, Stratasys, Trumpf, Werth Messtechnik a mnohých jiných. „Tato pozitivní reakce našich vystavovatelů staví na úžasném rozvoji tohoto veletrhu, jehož základy jsme položili na prvním ročníku v roce 2015,“ říká Sascha F. Wenzler, viceprezident veletrhu formnext na Mesago Messe Frankfurt.

Jak se ukazuje, formnext představuje ideální příležitost pro nováčky, kteří chtějí využít tuto inovativní platformu pro úspěšný růst firem. Kromě toho mnozí vystavovatelé, kteří se představili už na loňském veletrhu, využili ve svůj prospěch výsledky z loňského roku a letos budou mít důvod zabrat si větší plochu pro své expozice.

Vystavovatelé, kteří se letos představí poprvé, se rekrutují z celé řady oborů a zemí. Firmy z Číny, Francie, Německa, Itálie, Nizozemska a Spojených států se zpravidla specializují na poskytování služeb, hardwaru a softwaru, systémů a komponentů, zařízení a souvisejících instalací a prototypů. Na veletrhu se představí i nováčci z oboru materiálů, konstrukčních služeb a výroby forem. Opět se ukazuje, že tuto akci vyhledávají firmy z prakticky všech oborů napříč celým výrobním řetězcem v rámci inteligentní průmyslové výroby. Výběr z letošních vystavovatelů najdou zájemci na stránkách formnext.com.

Vedle inovativního konceptu pořádání veletrhů je jedním z pilířů úspěchu veletrhu formnext i přítomnost velkého počtu klíčových osobností a developerů z celého světa. Veletrhu v roce 2015 se účastnili zástupci mnohých předních světových firem, renomovaných výrobců OEM a klíčových dodavatelů, včetně zástupců předních automobilek či výrobců autodílů jako BMW, Daimler, Ferrari, Honda, Opel, Porsche, Tesla, Volkswagen, anebo pak Bosch, Continental, Mahle a Schaeffler.

Letecký průmysl byl ve Frankfurtu také vidět díky společné expozici firem Airbus, GE, Lufthansa a Snecma. Formnext 2015 posloužil také jako informativní akce pro přední mezinárodní společnosti z řady spotřebitelských oborů, například ABB, Adidas, Aesculap, BASF, Boehringer Ingelheim, Ferrero, Fresenius, Hilti, Johnson, Nike, Procter & Gamble, Siemens, Swarovski, Vaillant a WMF.

Společnosti, které se přihlásí na formnext 2016 jakožto vystavovatelé do 18. března, získají slevu 10 % za včasnou přihlášku.

formnext.com


O veletrhu formnext

formnext powered by tct přivádí vystavovatele z oblasti aditivní výroby i jiných typičtějších odvětví průmyslové výroby. Každý rok se během frankfurtského veletrhu pořádaného v srdci veletržních akcí představuje nová generace inteligentní průmyslové výroby. Akce je zaměřena na efektivní realizaci inovativních produktů, od konstrukce a výroby až po výrobu sériovou. Po úspěšném startu v roce 2015, kdy se zavedl jako přední mezinárodní veletrh, představí formnext i v roce 2016 inovace a inspirace do budoucna. Konference se bude konat souběžně s výstavou a představí nejnovější trendy a otázky v rámci aditivních technologií, jakož i chytré způsoby jejich integrace do výrobních řetězců v rámci průmyslové výroby. Program konference má na starosti Rapidnews/tct + Personalize, veletrh formnext powered by tct pořádá Mesago Messe Frankfurt GmbH.


 

Mohlo by se Vám líbit

Zvyšte svou všestrannost a snižujte náklady se systémem rychlovyměnitelných frézovacích hlaviček Seco X-Head

Seco představuje nový modulární systém rychlovyměnitelných frézovacích hlaviček XHead, jenž vyniká všestranností a vysokou užitnou hodnotou. Pomocí tohoto systému lze snadno střídat různé geometrie a […]

Pily a přesné nástroje na MSV 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh začíná již v úterý 4. října 2022 a dnes vám přinášíme novinky z oborů pily a nástroje. Inzerce „Pilaře“ najdete v pavilonu […]

Trelleborg vydává bílou knihu o kombinovaných silikonových zařízeních určených pro řízené uvolňování léčiv do organismu

Společnost Trelleborg Healthcare & Medical vydává novou technickou bílou knihu, která informuje o různých výrobních postupech kombinujících silikon s pokročilými aktivními farmaceutickými přísadami (API), o […]