Plasty

20. dubna 2015 00:38

Efektivní skladování a stáčení s IBC-stanicemi od DENIOSu

Odborníci společnosti Denios připravili zcela jedinečné řešení pro bezpečnou a legislativě odpovídající manipulaci s IBC nádržemi. Praktická IBC-stanice se stáčecím stojanem je díky detailnímu propracování flexibilním a užitečným pomocníkem v každodenním provozu.

Plastové IBC-stanice od společnosti DENIOS jsou vyráběny z vysoce odolného polyethylenu, jehož hlavní předností je téměř absolutní odolnost vůči všem olejům, kyselinám a louhům a zároveň absolutní odolnost vůči korozi.

Flexibilitu a snadnou manipulaci zajišťují prolisy na dně záchytné vany, které umožňují jednoduchý transport paletovým nebo vysokozdvižným vozíkem.

Objem záchytné vany je 1 000 l, čímž jsou splněny veškeré legislativní požadavky na skladování IBC nádrží, a díky ve vaně umístěnému robustnímu stojanu, který je rovněž vyroben z polyethylenu, je dosaženo maximální možné nosnosti 2 000 kg na skladovací místo. Tyto záchytné vany jsou k dispozici ve dvou provedeních.

Typ S je kompaktní prostorově úsporná varianta pro bezpečné skladování a typ R je záchytná vana doplněná o integrovanou odstavnou plochu, která umožňuje snadné stáčení nad prostorem záchytné vany.

Všechny IBC-stanice jsou dodávané ve žluté nebo modré barvě a mají vyjímatelný skladovací stojan, který je možné dodat na přání samostatně.

IBC-stanice jsou vhodné k použití ve všech provozech, kde se manipuluje s chemickými a voduohrožujícími látkami a kde je nutné s těmito látkami manipulovat v souladu se zákonem o vodách. Kromě výše uvedených záchytných van jsou k dispozici záchytné vany s kapacitou pro dvě a tři IBC nádrže.

www.denios.cz

Mohlo by se Vám líbit

Nový 2FGP20 – Sada uchopovačů pro KLT boxy

2FGP20 – Sada uchopovačů pro KLT boxy 2FGP20 – Sada uchopovačů pro KLT boxy S potěšením oznamujeme, že společnost OnRobot představila novou sadu uchopovačů pro […]

Mezinárodní strojírenský veletrh ukáže cestu k chytrému a efektivnímu průmyslu

Inovativní technologické novinky, téma energetické efektivity i digitální řešení pro průmysl budoucnosti. To vše nabídne již 63. Mezinárodní strojírenský veletrh, který se uskuteční od 4. […]

Obrábění a tváření na MSV a IMT 2022

Obrábění a tváření je tradičně stěžejním oborem Mezinárodního strojírenského veletrhu. Letos bude navíc zvýrazněn prostřednictvím mezinárodního veletrhu IMT, který je organizován v úzké spolupráci se […]