Plasty

20. dubna 2015 00:38

Efektivní skladování a stáčení s IBC-stanicemi od DENIOSu

Odborníci společnosti Denios připravili zcela jedinečné řešení pro bezpečnou a legislativě odpovídající manipulaci s IBC nádržemi. Praktická IBC-stanice se stáčecím stojanem je díky detailnímu propracování flexibilním a užitečným pomocníkem v každodenním provozu.

Plastové IBC-stanice od společnosti DENIOS jsou vyráběny z vysoce odolného polyethylenu, jehož hlavní předností je téměř absolutní odolnost vůči všem olejům, kyselinám a louhům a zároveň absolutní odolnost vůči korozi.

Flexibilitu a snadnou manipulaci zajišťují prolisy na dně záchytné vany, které umožňují jednoduchý transport paletovým nebo vysokozdvižným vozíkem.

Objem záchytné vany je 1 000 l, čímž jsou splněny veškeré legislativní požadavky na skladování IBC nádrží, a díky ve vaně umístěnému robustnímu stojanu, který je rovněž vyroben z polyethylenu, je dosaženo maximální možné nosnosti 2 000 kg na skladovací místo. Tyto záchytné vany jsou k dispozici ve dvou provedeních.

Typ S je kompaktní prostorově úsporná varianta pro bezpečné skladování a typ R je záchytná vana doplněná o integrovanou odstavnou plochu, která umožňuje snadné stáčení nad prostorem záchytné vany.

Všechny IBC-stanice jsou dodávané ve žluté nebo modré barvě a mají vyjímatelný skladovací stojan, který je možné dodat na přání samostatně.

IBC-stanice jsou vhodné k použití ve všech provozech, kde se manipuluje s chemickými a voduohrožujícími látkami a kde je nutné s těmito látkami manipulovat v souladu se zákonem o vodách. Kromě výše uvedených záchytných van jsou k dispozici záchytné vany s kapacitou pro dvě a tři IBC nádrže.

www.denios.cz

Mohlo by se Vám líbit

Střízlivíme. Digitalizace je nástroj, problémy za nás nevyřeší

Za technologie utrácíme jako zběsilí. Divoká digitalizace nás dostala do stavu, kdy zavádíme jeden systém za druhým, ale vytěžit z nich dokážeme minimum. Trápí se […]

Vysokorychlostní kuličková ložiska se snadnou manipulací a velkou trvanlivostí od společnosti NSK

Tam, kde jsou vyžadovány velké provozní rychlosti, snadná manipulace a velká trvanlivost, mohou konstruktéři s výhodou využít nová čtyřbodová kuličková ložiska od společnosti NSK. Ložiska […]

Rösler Smart Solutions: Digitální sledování parametrů procesní vody

Lepší pochopení procesu zlepšuje výsledky povrchových úprav omíláním Z ekonomických a ekologických důvodů se stalo nezbytným čištění a recyklace procesní vody v aplikacích hromadných povrchových […]