Obrábění

19. listopadu 2019 14:20

Se zástupcem společnosti LNS Laurentem Phamem nejen o veletrzích EMO Hannover a MSV Brno

Od 16. do 21. září 2019 proběhl v Hannoveru 22. ročník veletrhu EMO. Na největším veletržním výstavišti světa se představili všichni významní výrobci výrobních technologií. Jedním z vystavovatelů byla i společnost LNS Group, přední světový dodavatel podavačů tyčí, odsávání a filtrace, vysokotlakého chlazení a dopravníků třísek. Na českém a slovenském trhu zastupuje produkty LNS společnost technology-support s.r.o., která její produkty představí na veletrhu v Brně.

Během prvního dne veletrhu EMO v Hannoveru jsme zástupci firmy LNS panu Laurentu Phamovi položili několik otázek.

  • Pane Phame, mohl byste nám prosím představit, co obnáší vaše pozice v LNS jako Sales & Marketing Director BUEU? Mohl byste nám také říct něco o vaší historii ve společnosti LNS?

V LNS SA jsem začal v dubnu 2012 jako Area Sales Manager pro Benelux, Skandinávii, Brazílii, Jihoafrickou republiku a různé země východní a střední Evropy. Kromě toho jsem v prosinci 2014 převzal roli Area Sales Manager pro švýcarsko-německou část Švýcarska, Lichtenštejnska a Rakouska. Díky tomu jsem získal rozsáhlé zkušenosti s prodejními a marketingovými procesy. Prozatímně jsem také odpovídal za německý trh, obchodní a servisní oddělení ve Velké Británii a také za evropský aplikační tým. Díky tomu jsem měl možnost získat rozsáhlé zkušenosti s řízením distribučních kanálů (dceřiných společností a distributorů) a s přímým prodejem. 

Společnost LNS představuje své produkty v Hannoveru pomocí virtuální reality, kterou si návštěvníci mohou pomocí inovativních brýlí pro rozšířenou realitu sami zkusit.

  • Co na EMU, tomto největším veletrhu v Evropě, představíte?

Zákazníci si mohou na našem stánku vyzkoušet smíšenou realitu (použití virtuální reality v reálném prostředí), jejímž prostřednictvím se seznámí s výhodami veškerého příslušenství pro obráběcí stroje od jednoho dodavatele. K němu patří odsávání a filtrace, dopravníky třísek, vysokotlaké chlazení, podavače tyčí i naše průmyslové řešení 4.0 LNS e-connect. Kromě toho v celosvětové premiéře představujeme podavač tyčí ULTRA 80, který je novým hráčem v našem oboru. Unikátní produkt, který nikdy předtím nebyl viděn. 

  • Na co se můžeme těšit na MSV v Brně?

Na MSV Brno bude představen zbrusu nový podavač tyčí Alpha 342, dále dopravník třísek SFcompact a LNS Fox pro odsávání a filtraci. S naším zkušeným partnerem v České republice chceme ukázat našim zákazníkům, jak jim můžeme pomoci maximalizovat jejich produktivitu.

  • Zmínil jste, že jste byl dříve zodpovědný za prodej a servis LNS produktů v České republice. Mohl byste popsat, jaké požadavky měli zákazníci dříve a jaké požadavky mají nyní?

Čeští zákazníci, stejně jako ostatní zákazníci, chtějí spolupracovat s partnery, kteří mohou zaručit minimální prostoje a maximální výkon. Pro nás je velmi důležité pracovat s našimi zákazníky jako s partnery. „Pro vás & s vámi.“ Mít technology-support jako partnera je pro nás obrovskou výhodou pro pochopení potřeb českých zákazníků i z hlediska uspokojení jejich potřeb. A samozřejmě chceme poskytovat vynikající lokální podporu.  

  • Plánujete v nejbližší době rozšířit své portfolio periferií produktů k obráběcím strojům?

Pokud jde o periferie k obráběcím strojům, společnost LNS je známá jako globální, inovativní partner. Vždy hledáme nejlepší řešení pro zákazníky. S jedinečnou inovací a vynikajícím servisem.

Pane Phame, děkujeme, že jste si našel čas odpovědět naše otázky během tak rušného veletrhu, jakým EMO Hannover je.

Nový podavač tyčí Alpha 342

Veškeré příslušenství pro obráběcí stroje od jednoho dodavatele


Společnost technology-support s.r.o. působí na českém a slovenském trhu především v oblasti služeb a CAD/CAM dodávek pro uživatele, výrobce a prodejce CNC obráběcích strojů od roku 2003. Během této doby firma získala řadu stálých a spokojených zákazníků. Věříme, že za úspěchem firmy stojí mimo jiné snaha nebýt pouze jednorázovým dodavatelem určité technologie, ale být především partnerem, nabízet řešení problémů, s nimiž se uživatelé při své práci setkávají. Vedle CAD/CAM řešení GibbsCAM a Cimatron je součástí našeho portfolia i CAD řešení ZW3D a také řešení pro zasíťování CNC strojů, správu NC programů a výrobní dokumentace a monitoring výroby a vyhodnocování efektivity CNC strojů CIMCO. Naše společnost nabízí rovněž i vysokotlaké a velkoobjemové chlazení a filtraci ChipBLASTER pro obráběcí stroje. Od 1. 1. 2019 je ChipBLASTER novým členem skupiny švýcarské společnosti LNS, významného výrobce příslušenství pro obráběcí stroje, se současnou nabídkou podavačů tyčí, dopravníků třísek, odsávání a filtrace a také systémů vodního hospodářství. Všechny tyto produkty jsou na českém a slovenském trhu zastupovány společností technology-support s.r.o. Samostatnou aktivitou je nabídka školení a rekvalifikačních kurzů pro obsluhy a programátory CNC obráběcích strojů a CAD konstruktéry.

www.t-support.cz

Mohlo by se Vám líbit

Výroba rozváděčů je nyní intuitivnější!

Špatná komunikace, nedostatek času a kvalifikovaných pracovníků: to je, bohužel, neradostná realita každodenní práce při výrobě rozváděčů. Společnost EPLAN, poskytovatel softwarových řešení, může pomoci tuto […]

MSV Metal Studénka uvádí do provozu tři velké letošní investice

Nový CNC horizontální vyvrtávací stroj, průběžný tryskací stroj a CNC elektroerozivní hloubicí stroj. To jsou tři největší investice letošního roku, které v těchto dnech uvádí […]

ECO – První řada kluzných pouzder z regranulovaných triboplastů

Udržitelné materiály iglidur ECO H, ECO P, ECO A180 a ECO G se skládají z regranulátů a šetří tak prvotní suroviny. Společenské změny, odpovědnost vůči […]