Obrábění

12. října 2019 11:27

parts2clean 2019:

Informace, inovace a přenos znalostí

Uživatele průmyslové čisticí techniky stojí před změnami a novými výzvami. Platí to pro automobilový průmysl i strojírenství, medicínskou techniku, kosmonautiku, elektroniku, jemnou mechaniku a mikromechaniku, optiku a průmysl polovodičů. Pozornost se stále více soustředí kromě partikulárního znečištění na odstraňování povrchových filmů. Nové materiály a výrobní technologie, například aditivní výroba, stále menší výrobní dávky a v neposlední řadě změny v automobilovém průmyslu vyžadují přizpůsobení čisticích postupů.

Vystavovatelé na veletrhu parts2clean představí, jak mohou uživatelé reagovat na nové úkoly a aktuální výzvy,“ říká Olaf Daebler, Global Director parts2clean ve veletržní správě Deutsche Messe AG. „Budou zde vystavena mimo jiné řešení pro efektivnější využívání elektrické energie a zdrojů, větší hospodárnost a flexibilitu, automatizaci a začlenění čistění dílů do digitalizovaných procesů.“ Veletrh parts2clean se koná 22. – 24. října ve Stuttgartu.

Inzerce

Součástí informativního doprovodného programu jsou mimořádné přehlídky a fóra, v centru pozornosti budou aktuální a budoucí témata průmyslového čištění dílů a povrchů. Automatizovaná řešení průmyslového čištění dílů budou tématem mimořádné přehlídky „Čistění dílů 4.0 v praxi“. Prezentace live mimo jiné ukážou, jak je snadné získat procesová a strojová data, definovat je a upravovat.

Zvláštní plocha „QSREIN 4.0“ Odborného svazu průmyslového čištění dílů (FiT) v hale č. 7 zajistí pohled do budoucnosti. Vystavovatelům a uživatelům techniky pro průmyslové čištění poskytne hala prostor pro rozhovory a diskuze o postupech budoucnosti v oblasti čištění dílů.

Mimořádná přehlídka „Průběh procesu čištění dílů a kontrola čistoty“, na jejíž organizaci se podílí CEC (Cleaning Excellence Center), návštěvníkům umožní postupně projít cestou k čistým dílům.

Jedním z vrcholů veletrhu je letos opět třídenní odborné fórum parts2clean. Renomovaní experti z oblasti průmyslu a výzkumu nabídnou v simultánně tlumočených přednáškách do angličtiny a němčiny znalosti a know-how k následujícím tematickým okruhům: čisticí postupy, předřazené a následné procesy, analytika a měřicí postupy, digitalizace a automatizace, zprávy uživatelů a příklady best practice z různých branží také k tématům budoucnosti.

www.messe.de

Mohlo by se Vám líbit

Řešení horkých vtoků od společnosti Oerlikon HRSflow na K 2022: Pokročilá řešení horkých vtoků zvyšují flexibilitu a udržitelnost vstřikování

Na veletrhu K 2022, který se bude konat od 19. do 26. října v Düsseldorfu, se společnost Oerlikon HRSflow zaměří na rozsáhlou řadu horkých vtoků […]

I přes recesi automobilového průmyslu je zde nabídka míst stále vysoká

Nejdůležitější průmyslový obor v ČR zažil již lepší roky.  Za problémy tuzemských automobilek stojí nejen covid a jím způsobené výpadky v dodávkách dílů, zejména čipů a kabeláže, […]

MSV Brno 2022: Inovativní produkty HIWIN s vysokou přidanou hodnotou pro požadavky inteligentní výroby

Společnost HIWIN, tradiční účastník Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně, představí ucelenou nabídku polohovací a lineární techniky, která se vyznačuje vysokou přesností a spolehlivostí. Produkty svým charakterem […]