Obrábění

07. září 2016 00:21

Nejdůležitější nástroj pro obrábění: Nový katalog WNT 2016

Tento katalog obsahuje více než 50 000 nástrojů určených výlučně pro třískové obrábění, a proto nesmí chybět v žádném výrobním podniku.

Čekání na něj bylo dlouhé, avšak už je na světě a od června slouží všem uživatelům. V průběhu dvouletých úprav získal katalog nejen celou řadu nových parametrů, nýbrž se rozrostl i po obsahové stránce a momentálně nabízí více než 6 500 zcela nových produktů. Tento katalog nyní zahrnuje přes 50 000 kvalitních nástrojů a patří tudíž k povinné výbavě každého podniku používajícího technologie třískového obrábění.

Na základě různorodosti prezentovaných nástrojů nyní, podobně jako v minulosti, náš katalog opět přinášíme v podobě dvojího vydání: Na jedné straně je to hlavní katalog, jehož náplní jsou výlučně přesné nástroje určené pro třískové obrábění, a na straně druhé se jedná o katalog orientovaný na upínání obrobků. Obě příručky jsou platné od 1. června 2016. Po obsahové stránce se v rámci hlavního katalogu o rozsahu téměř 2 000 stran kladl velký důraz na uživatelsky příjemné zpracování. Jednotlivé kapitoly katalogu získaly jednotnou formu a osvědčené členění zaznamenalo grafické osvěžení za účelem dosažení vyšší přehlednosti.

Výběr nástrojů nebyl nikdy tak snadný

Srdcem katalogu a každé kapitoly je nový Toolfinder, které s citem pro detail vytvořili naši technici pro techniky, kteří s katalogem pracují, tedy pro Vás. Toolfinder Vám usnadní život a bude Vás rychle a bez komplikací provázet širokou produktovou paletou nabízenou společností WNT. Díky tomuto promyšlenému systému vyhledávání vždy najdete ideální WNT nástroj určený pro specifické použití ve Vaší firmě.

Popis produktových parametrů dle ISO 13399

Zavedením nástrojových parametrů dle ISO 13399 se v katalogu odráží i čtvrtá průmyslová revoluce, tedy aktuální trend digitalizace a automatizace výroby. Vedle starých známých označení WNT je nyní v produktových tabulkách k dispozici i standardizovaný popis produktových parametrů, které nepodléhají terminologii konkrétního výrobce. Díky tomuto celosvětově unifikovanému systému prezentace parametrů se podstatně zjednoduší komunikace mezi různými softwarovými systémy s ohledem na identifikaci nástrojových parametrů a otevírá se tak cesta pro digitalizovaný svět budoucnosti.

Obráběcí nástroj odrážející aktuální technické trendy 

Vedle všech výše uvedených novinek nabízejí katalogy WNT samozřejmě i celou řadu nových a inovativních produktů vyvinutých za účelem zefektivnění Vaší práce a zvýšení produktivity Vašeho podniku. Rozrostla se především paleta nástrojů s „povlakem Dragonskin“, a sice v podobě bohatší nabídky pro veškeré oblasti obrábění. Poprvé se tak aplikovala speciální technologie povlakování i na nástroje s válcovou stopkou a v případě konkrétních vrtáků se obratem zaznamenalo podstatné zvýšení jejich výkonnosti. Aby Vám příslušné novinky hned padly do oka a nemuseli jste je dlouho hledat, v katalogu jsme je označili symbolem „NEW“.

Vyžádejte si nyní svůj katalog

Díky pestré paletě nových produktů, podrobným informacím a intuitivnímu systému vyhledávání Toolfinder opět patří WNT katalog pro období následujících dvou let k referenčním katalogům obráběcích nástrojů. Chcete-li i Vy čerpat z nepřeberné produktové nabídky a být úspěšní díky kvalitním nástrojům WNT, pak si jej můžete objednat např. na bezplatné telefonní lince 800 555 666. Kompletní a ucelený katalog je Vám samozřejmě k dispozici čtyřiadvacet hodin denně v e-shopu WNT na níže uvedené webové adrese.

www.wnt.com

Nový katalog WNT je opět rozdělený do dvou částí, na hlavní katalog s nástroji pro třískové obrábění a na katalog upínacích systémů pro upínání obrobků. Kromě 50 000 nástrojů jsou uvnitř také užitečné technické a uživatelské informace, které pomáhají správně nástroj vybrat a nastavit do řezného procesu.

WNT Toolfinder společně s komplexním přehledem všech nástrojů v úvodu každé kapitoly Vám usnadní hledání a rychle Vás provedou širokou produktovou paletou nástrojů WNT

 

Mohlo by se Vám líbit

Výroba automobilů roste, bateriové vozy z ČR zaznamenávají výrazný úspěch i na zahraničních trzích

Meziroční nárůst výroby o 16,2 % a celkových 1 162 315 vyrobených automobilů, to jsou výsledky domácích výrobců osobních vozidel za prvních deset měsíců letošního […]

Nové kloubové ložisko pro potravinářství

Nová, bezplatná vzorkovnice igubal Food Contact – včetně magnetu a nového dvojitého kloubového ložiska V potravinářském průmyslu musí součásti strojů splňovat velmi vysoké hygienické požadavky, […]

Novinky v Siemens Industrial Edge: nová cloudová služba, více zařízení a integrace low-code

Ekosystém Siemens Industrial Edge byl rozšířen o nový hardware asoftware Portál Industrial Edge Management nově v nabídce jako cloudová služba Low-code pro Industrial Edge: jednodušší programování […]