Obrábění

20. září 2018 14:40

Maximální výkon na kuželových stopkách

Hydraulický upínač TENDO E compact firmy SCHUNK se simultánním kontaktem na kuželové a čelní ploše uzavírá mezeru, která vzniká mezi přírubou upínače a čelem vřetena u strojů s rozhraním BT s dvojitým kontaktem.

  • Dual Contact – TENDO E compact BT 30 DC

TENDO E compact s duálním kontaktem spojuje vysoké upínací síly a excelentní tlumení vibrací s mimořádnou ohybovou a torzní pevností. Při excelentní kvalitě obrábění a přesnosti lze výrazně zvýšit řezné parametry, a tím snížit obráběcí čas a náklady. Při hrubování, vrtání, vystružování a závitování profitují uživatelé z extrémně vysokých kvalit povrchů.

Ve zkratce: Ještě větší efektivita nákladů přináší vyšší zisk

SCHUNK TENDO E compact Dual Contact je nyní k dispozici pro rozhraní BT 30 (∅ 12 mm, ∅ 20 mm) a BT 40 (∅ 12 mm, ∅ 20 mm).

  • Cena- výkon!

TENDO E compact je odpověď na zvyšující se požadavky v oblasti objemového obrábění, které již kleštinovými, tepelnými, levnými hydraulickými a Weldon upínači nemohou být hospodárně dosaženy.

TENDO E compact přesvědčuje cenou, která výrazně usnadňuje výměnu mechanických a tepelných upínačů za výrazně přesnější kvalitu TENDO.


  • Vlastnosti výrobku:

• Stálá obvodová házivost a opakovatelnost výměny nástrojů < 0,003 mm
• Až o 300 % delší životnost nástroje
• Univerzální využití při objemovém obrábění, frézování, vrtání, vystružování a závitování
• Blesková výměna nástroje bez periferních zařízení – upnutí na doraz
• Standardní jemné vyvážení – vhodné pro HSC/HPC obrábění
• Pro všechny běžné typy stopek
• Bezúdržbové použití


SCHUNK Intec s. r. o.
Tuřanka 115, 627 00 Brno-Slatina
T: +420-513 036 213
F: +420-513 036 219
info@cz.schunk.com
cz.schunk.com

Mohlo by se Vám líbit

O krok napřed – EMCO stroje s řídicím systémem SINUMERIK ONE

Digitálně nativní CNC řídicí systém SINUMERIK ONE s novými technologickými funkcemi a uživatelským rozhraním v novém designu se již úspěšně používá na soustruzích a frézkách […]

Cívka za cívkou pro vyšší efektivitu

Vysokozátěžové paletové regály pro Invesztál Cívky z nejrůznějších (barevných) kovových plechů představují základní materiál, ze kterého Invesztál vyrábí nejrůznější tvary a druhy střešních krytin a systémy […]

Panasonic Industry nabízí přizpůsobení automatizačních produktů

Speciální služba přináší zákazníkům Panasonic Industry možnost získat produkt již vhodně předpřipravený pro jejich projekt či výrobu. Společnost Panasonic Industry nabízí nejen nejmodernější produkty pro […]