Obrábění

01. září 2015 00:44

COMPACT LINE – Brousicí technologie pro vyměnitelné destičky

Brousicí technologie pro vyměnitelné destičky

Díky novému atraktivnímu modernímu designu hraje COMPACT LINE nyní nejvyšší ligu i opticky. Nejvyšší ergonomie sjednocená s rafinovaným designem určitě přesvědčí.

5 osý CNC stroj na broušení nástrojů je vhodný především k broušení vyměnitelných destiček z tvrdého kovu, cermetu, keramiky, PKD a PKB.

Compact Line se postaví všem nárokům na přesnost a rychlost, tím se stává novým měřítkem pro realizaci komplexních nástrojových geometrií. Za perfektní běh brousícího kotouče a vysokou přesnost v opakování procesu zodpovídá vyrovnávací jednotka „three in one“. Ta umožňuje na tom samém místě vyrovnání, obnovu a krušení.

Plně integrovaný 6osý robot optimálně podporuje různé upínací systémy Plug & Play, které dosahují na stroji velmi vysoké flexibility.

ProGrind splňuje jako software orientovaný na zákazníky všechna náročná očekávání.

Řízení FANUC se optimálně doplňuje se softwarem. Veškeré brousicí programy se rychle a jednoduše nechají programovat na jednoduše ovladatelném Touch-Screen-Panelu. Vkládané masky jsou podporovány pomocí 3D grafiky.

www.ewag.com

Mohlo by se Vám líbit

Výroba rozváděčů je nyní intuitivnější!

Špatná komunikace, nedostatek času a kvalifikovaných pracovníků: to je, bohužel, neradostná realita každodenní práce při výrobě rozváděčů. Společnost EPLAN, poskytovatel softwarových řešení, může pomoci tuto […]

MSV Metal Studénka uvádí do provozu tři velké letošní investice

Nový CNC horizontální vyvrtávací stroj, průběžný tryskací stroj a CNC elektroerozivní hloubicí stroj. To jsou tři největší investice letošního roku, které v těchto dnech uvádí […]

ECO – První řada kluzných pouzder z regranulovaných triboplastů

Udržitelné materiály iglidur ECO H, ECO P, ECO A180 a ECO G se skládají z regranulátů a šetří tak prvotní suroviny. Společenské změny, odpovědnost vůči […]