17. listopadu 2018 01:20

GARANT ToolCar získal už svou druhou cenu za design

Dílenský vozík GARANT ToolCar od Hoffmann Group si u designérů vede velmi dobře. Počátkem března tento dílenský vozík přesvědčil porotu iF Design Awards. V dubnu jej pak ocenila za jeho vysokou kvalitu designu a funkcionalitu také porota renomované Red Dot Awards. Dílenský vozík získal cenu v kategorii „Nářadí“. Soutěže se zúčastnili uchazeči z 59 národů s více než 6 300 produkty.

Dobře vypadá a je plně funkční: Dílenský vozík GARANT ToolCar z nové řady GridLine získal cenu Red Dot Award.

Vozík GARANT ToolCar je jedním z prvních produktů z nové řady GARANT GridLine od Hoffmann Group. Tento pojízdný specialista na organizování přesvědčuje nejen svým progresivním vzhledem, ale také ergonomií a komfortem. Jeho centrálně uzamykatelná boční přihrádka je opatřena děrovanou stěnou, na kterou lze připevnit držáky a háky GARANT Easyfix pro uchycení nástrojů.

Inzerce

Do boční přihrádky lze volitelně umístit také napájení. To dodává energii pro provoz elektrického nářadí a rovněž pro dostupné osvětlení. Ergonomicky tvarované madlo a robustní nehlučná kolečka usnadňují pohyb i po nerovné podlaze.

40členná porota hodnotila produkty podle přísných kritérií, ke kterým patří míra inovace, funkčnost, formální kvalita, ergonomie a dlouhá životnost. Pouze výrobky, které zaujmou svou vysokou kvalitou designu, obdrží mezinárodně uznávanou „Red Dot“, jako pečeť kvality.

Red Dot Design Award

Aby bylo možné posuzovat rozmanitost v oblasti designu profesionálně, je Red Dot Design Award rozdělena do třech disciplín:

  • Red Dot Award: Product Design,
  • Red Dot Award: Communication Design a
  • Red Dot Award: Design Concept.

Red Dot Award je jednou z největších designových soutěží na světě. V roce 1955 se porota poprvé společně sešla, aby vyhodnotila v té době nejlepší návrhy. V 90. letech pak generální ředitel Red Dot, profesor Dr. Peter Zec, vyvinul název a obchodní značku ceny. Prestižní ocenění „Red Dot“ je od té doby mezinárodně velmi uznávaným stvrzením vynikající kvality řešení a provedení výrobku.

Další informace naleznete na: www.red-dot.de.

www.hoffmann-group.com


Hoffmann Group jako vedoucí evropský systémový partner pro kvalitní nářadí sdružuje jak obchodní kompetence, tak i kompetence v oblasti výroby a služeb. Toto propojení zaručuje více než 135 000 zákazníkům spolehlivost z hlediska zásobování, kvality a produktivity v oblasti nářadí a zařízení provozů. Optimální a spolehlivé poradenství, od individuální analýzy potřeb až po efektivní použití produktů, je vždy zaručeno. Portfolio zahrnuje vedle nástrojů pro třískové obrábění, upínání, měření, broušení a dělení také ruční nářadí, ochranné pracovní prostředky, zařízení provozů a dílenské potřeby. Mezi zákazníky této společnosti patří velké koncerny zapsané na burzách i střední a malé firmy ve více než 50 zemích.

V roce 2017 bylo dosaženo obratu ve výši více než 1,2 miliardy eur (celosvětově). Hoffmann Group nabízí včetně vlastní prémiové značky GARANT více než 75 000 kvalitních nástrojů od předních světových výrobců. Se zákaznickým servisem po celém světě a kvalitou dodávek 99 procent (certifikovanou TÜV) je tento specialista na nářadí se sídlem v Mnichově pro své zákazníky spolehlivým a efektivním partnerem.


 

Mohlo by se Vám líbit

MCAE Systems představuje řadu cenově dostupných a vysoce výkonných 3D tiskáren kovů Xact Metal střední velikosti XM300G

Společnost MCAE Systems oznamuje, že její partner, společnost Xact Metal uvedla cenově dostupné, středně velké kovové 3D tiskárny XM300G na IMTS 2022 v Chicagu, Illinois […]

Nový 2FGP20 – Sada uchopovačů pro KLT boxy

2FGP20 – Sada uchopovačů pro KLT boxy 2FGP20 – Sada uchopovačů pro KLT boxy S potěšením oznamujeme, že společnost OnRobot představila novou sadu uchopovačů pro […]

Mezinárodní strojírenský veletrh ukáže cestu k chytrému a efektivnímu průmyslu

Inovativní technologické novinky, téma energetické efektivity i digitální řešení pro průmysl budoucnosti. To vše nabídne již 63. Mezinárodní strojírenský veletrh, který se uskuteční od 4. […]