Nástrojárna

17. listopadu 2023 17:14

Dražba strojů pro nástrojárny

Vrchol aukce: Soubor strojů z insolvenčního řízení pro kovoprůmysl

Ještě až do 20.11. se budou na Surplex.com dražit vysoce kvalitní kovoobráběcí stroje z insolvenčního řízení jedné české společnosti.

Inzerce

Kovoprůmysl čelí neustálému tlaku na optimalizaci nákladů při současném zachování výrobních standardů. Použité stroje nabízejí v takovémto případě strategické řešení, jak reagovat na finanční výzvy bez nutnosti kompromisů v podobě kvality práce. Zejména v dobách, kdy se trh rychle mění a společnosti musí jednat udržitelně, jsou investice do prověřených použitých strojů chytrým rozhodnutím.

Průmyslový aukční dům Surplex v aukcích neustále nabízí vysoce kvalitní použité stroje. I v současné době se bude dražit rozsáhlý soubor strojů z konkurzní podstaty kovozpracující společnosti z Dobroměřic u Loun v České republice. Až do 20. listopadu mají zájemci šanci podávat nabídky na 100 položek. Mezi hlavní body aukce patří:

  • elektroerozivní drátovky a hloubičky AGIE
  • nástrojové brusky a hrotové soustruhy TOS
  • elektroerozivní vrtačka děr iMACHINE
  • elektrický vysokozdvižný vozík LINDE

Kromě této top nabídky jsou k dispozici i dvoukotoučové brusky, pásové pily na kov a stojanové vrtačky, doplněné řadou měřicích přístrojů, nástrojů a dílenským vybavením. Toto vybavení nabízí důležitý zdroj pro společnosti, které se zabývají zpracováním kovů a chtějí zvýšit svoji efektivitu.

Prohlídka strojů je možná po domluvě. Firma Surplex provází zájemce celým aukčním procesem – od poradenství až po realizaci obchodu. Surplex je zárukou transparentní, spolehlivé a uživatelsky přívětivé zkušenosti, doplněné o podrobné popisy výrobků, profesionální podporu a volitelné služby, jakými jsou demontáž, doprava a vyřízení celních formalit.


AGIE CHARMILLES CUT 300 Sp CNC Wire Cutting EDM Machine


AGIE Agie Cut 250 HSS CNC Wire Cutting EDM Machine


CHMER CMH 30A EDM Drilling Machine

 


O společnosti Surplex

Firma Surplex patří mezi přední evropské průmyslové aukční domy a obchoduje po celém světě s použitými stroji a provozním zařízením. Stránky aukční platformy Surplex.com v 18 jazycích navštíví ročně cca 50 mil. uživatelů. Na více než 800 online aukcích se každoročně prodá více než 55 000 průmyslových výrobků. Společnost má sídlo v Düsseldorfu a kanceláře v 16 evropských zemích. Více než 220 zaměstnanců z 20 zemí vytváří roční obrat převyšující 100 mil. EUR.

 

Mohlo by se Vám líbit

Robotizace se vyplácí. OSTROJ rozšiřuje kovárenskou výrobu

Česká strojírenská společnost OSTROJ rozšiřuje produkci zápustkových výkovků pro automobilový koncern Volkswagen. Díky investici do moderní robotické kovací linky se opavské společnosti podařilo významně zvýšit […]

Inovativní podlahové desky con-pearl®: Nová éra užitkových vozidel

Je čas na něco nového! Alternativou dřevěných podlah a obložení stěn užitkových vozidel a dodávek jsou nově polypropylenové voštinové desky con-pearl®. Jsou o cca 50 […]

Tatra Trucks má nejmladšího ředitele výzkumu a vývoje ve své historii

Od počátku března nově zastává pozici ředitele výzkumu a vývoje společnosti Tatra Trucks Jakub Pončík, který spojil svou profesní dráhu s nejstarší českou automobilkou již […]