Nástrojárna

17. listopadu 2023 17:14

Dražba strojů pro nástrojárny

Vrchol aukce: Soubor strojů z insolvenčního řízení pro kovoprůmysl

Ještě až do 20.11. se budou na Surplex.com dražit vysoce kvalitní kovoobráběcí stroje z insolvenčního řízení jedné české společnosti.

Kovoprůmysl čelí neustálému tlaku na optimalizaci nákladů při současném zachování výrobních standardů. Použité stroje nabízejí v takovémto případě strategické řešení, jak reagovat na finanční výzvy bez nutnosti kompromisů v podobě kvality práce. Zejména v dobách, kdy se trh rychle mění a společnosti musí jednat udržitelně, jsou investice do prověřených použitých strojů chytrým rozhodnutím.

Průmyslový aukční dům Surplex v aukcích neustále nabízí vysoce kvalitní použité stroje. I v současné době se bude dražit rozsáhlý soubor strojů z konkurzní podstaty kovozpracující společnosti z Dobroměřic u Loun v České republice. Až do 20. listopadu mají zájemci šanci podávat nabídky na 100 položek. Mezi hlavní body aukce patří:

  • elektroerozivní drátovky a hloubičky AGIE
  • nástrojové brusky a hrotové soustruhy TOS
  • elektroerozivní vrtačka děr iMACHINE
  • elektrický vysokozdvižný vozík LINDE

Kromě této top nabídky jsou k dispozici i dvoukotoučové brusky, pásové pily na kov a stojanové vrtačky, doplněné řadou měřicích přístrojů, nástrojů a dílenským vybavením. Toto vybavení nabízí důležitý zdroj pro společnosti, které se zabývají zpracováním kovů a chtějí zvýšit svoji efektivitu.

Prohlídka strojů je možná po domluvě. Firma Surplex provází zájemce celým aukčním procesem – od poradenství až po realizaci obchodu. Surplex je zárukou transparentní, spolehlivé a uživatelsky přívětivé zkušenosti, doplněné o podrobné popisy výrobků, profesionální podporu a volitelné služby, jakými jsou demontáž, doprava a vyřízení celních formalit.


AGIE CHARMILLES CUT 300 Sp CNC Wire Cutting EDM Machine


AGIE Agie Cut 250 HSS CNC Wire Cutting EDM Machine


CHMER CMH 30A EDM Drilling Machine

 


O společnosti Surplex

Firma Surplex patří mezi přední evropské průmyslové aukční domy a obchoduje po celém světě s použitými stroji a provozním zařízením. Stránky aukční platformy Surplex.com v 18 jazycích navštíví ročně cca 50 mil. uživatelů. Na více než 800 online aukcích se každoročně prodá více než 55 000 průmyslových výrobků. Společnost má sídlo v Düsseldorfu a kanceláře v 16 evropských zemích. Více než 220 zaměstnanců z 20 zemí vytváří roční obrat převyšující 100 mil. EUR.

 

Mohlo by se Vám líbit

Výroba automobilů roste, bateriové vozy z ČR zaznamenávají výrazný úspěch i na zahraničních trzích

Meziroční nárůst výroby o 16,2 % a celkových 1 162 315 vyrobených automobilů, to jsou výsledky domácích výrobců osobních vozidel za prvních deset měsíců letošního […]

Nové kloubové ložisko pro potravinářství

Nová, bezplatná vzorkovnice igubal Food Contact – včetně magnetu a nového dvojitého kloubového ložiska V potravinářském průmyslu musí součásti strojů splňovat velmi vysoké hygienické požadavky, […]

Novinky v Siemens Industrial Edge: nová cloudová služba, více zařízení a integrace low-code

Ekosystém Siemens Industrial Edge byl rozšířen o nový hardware asoftware Portál Industrial Edge Management nově v nabídce jako cloudová služba Low-code pro Industrial Edge: jednodušší programování […]