Walter.live

Společnost Walter zve zákazníky a další své příznivce na digitální akci o „Vyhledávání příležitostí v oblasti řešení“ ve dnech 15. a 16. září 2020. Účastníci akce zažijí Walter.live: Výrobci nástrojů na ní představí inovativní řešení a precizní nástroje na různé úkony při obrábění kovů.

walterlive_pressebild.jpg

 

Inzerce

Richard Harris, generální ředitel společnosti Walter, řekl: „Nejvýznamnější veletrhy se letos bohužel nekonají. Pro naše zákazníky, partnery i pro nás samotné však představují důležité místo k oborovému setkávání, které je příležitostí nejen k představení nových produktů, ale rovněž k osobnímu kontaktu a sdílení. Proto jsme se rozhodli v roce 2020 uspořádat virtuální veletrh: Na své vlastní platformě Walter.live představíme své nové produkty a služby a rovněž nabídneme živý přenos z prohlídky Technologického centra Walter či živé vysílání s odborníky ze společnosti Walter, a to způsobem, který je zaměřený na řešení, kompaktní, digitální a v přímém přenosu.“

 

Odborník na obrábění, společnost Walter, na této on-line akci představí digitalizační inovaci, která zákazníkům výrazně usnadní výběr toho správného nástroje na jednotlivé obráběcí procesy. Firma Walter nabízí konkrétní řešení, která zákazníkům umožňují urychlovat procesy plánování a spravovat nástroje, aby dosáhli větší efektivity a nižších nákladů. Účastníci budou mít rovněž možnost vidět v akci nové precizní nástroje například na drážkování a frézování. Kromě toho zde firma představí řešení na analýzu, sledování a vylepšování obráběcích procesů.

 

Zákazníci a další zájemci mohou navštívit stránku https://www.walterlive.com a přihlásit se zde k akci pro zákazníky Walter.live v němčině, která se bude konat 15. září 2020 od 9:00 do 12:00, nebo se registrovat na jednotlivá témata. Akce se bude konat rovněž v angličtině a italštině dne 16. září 2020 od 9:00 do 12:00.

 

Program akce

 

O společnosti Walter

Firma Walter AG byla založena v roce 1919 a je jednou z předních světových firem specializujících se na kovovýrobu. Tento specialista na obrábění nabízí komplexní řadu přesných nástrojů na frézování, soustružení, vrtání a závitování. Walter společně se svými zákazníky vyvíjí a poskytuje řešení na míru pro kompletní obrábění komponentů v odvětvích všeobecného strojírenství, letectví, automobilového a energetického průmyslu. Díky Engineering Kompetenz napříč celým obráběcím procesem je společnost Walter inovativním partnerem, který dokáže vytvářet řešení digitálních procesů pro dosažení optimální efektivity. Společnost Walter AG se svými 3 500 zaměstnanci a rozsáhlou sítí poboček a obchodních partnerů slouží zákazníkům ve více než 80 zemích po celém světě.