Elektro

11. července 2022 08:37

Nová tiskárna etiket M211 vyhrává cenu Golden Amper

Odborná porota složená z profesorů v oblasti techniky udělila cenu Golden Amper zcela nové tiskárně etiket společnosti Brady M211, ovládané z chytrého telefonu.

Snadno použitelná a technologicky robustní
Na veletrhu Amper v Brně v České republice udělila porota odborníků cenu Golden Amper nové tiskárně etiket společnosti Brady M211, ovládané z chytrého telefonu. „Je to chytrý nápad“, řekl profesor Zdeněk Peroutka, děkan Fakulty elektrotechnické Západočeské univerzity v Plzni v České republice, který byl předsedou hodnotící odborné poroty.

„Zařízení je jednoduché, flexibilní a praktické pro použití kdekoli v terénu. Jeho technická konstrukce je navíc robustní a spolehlivá, a díky ní se tiskárna snadno používá.“ V porotě dále zasedali profesoři z oblasti techniky z Vysokého učení technického v Brně, Českého vysokého učení technického, Technické univerzity v Liberci, Technické univerzity v Ostravě, Slovenské technické univerzity v Bratislavě a Technické univerzity v Košicích.

Provádějte značení svým telefonem
„Z ocenění Golden Amper pro naši novou tiskárnu etiket M211 máme radost a jsme poctěni“, řekla Ilse Strobbe, produktová manažerka pro přenosné tiskárny v oblasti EMEA ve společnosti Brady Worldwide Inc. „Toto ocenění posiluje snahu našich týmů pokračovat ve vývoji inovačních řešení identifikace.“

Nová tiskárna etiket M211 je lehké, robustní a nositelné zařízení, které tiskne předvysekané i kontinuální etikety k identifikaci kabelů a součástí. Dokáže dokonce vytvářet složité etikety, které lze celé navrhnout, vytisknout a nahlížet z chytrého telefonu pomocí aplikace Express Labels společnosti Brady. Designy etikety lze vyplňovat daty z tabulek, lze je uložit a snadno sdílet s kolegy.

Na jediné nabití baterie lze vytisknout až 300 etiket. Tento systém váží jen 0,5 kg a má kompaktní design, díky kterému je vysoce nositelná. Zároveň je tiskárna M211 odolná a vydrží i pády z výšky 1,8 m, nárazy břemene o hmotnosti 110 kg a otřesy podle vojenské specifikace. Kromě schopnosti pracovat na téměř jakémkoli pracovišti má tiskárna M211 kazety etiket systému „vlož-zajistivytiskni“, určené pro rychlou výměnu spotřebních materiálů podle dané „úlohy“.

Odzkoušené, kvalitní etikety
Společnost Brady nabízí uživatelům tiskárny M211 na výběr více než 90 různých kazet s etiketami, včetně kontinuálních pásek a  předvysekaných etiket. Materiály etiket v kazetách zajišťují spolehlivost ve specifických aplikacích. K dispozici jsou technické datové listy s výsledky zkoušek etiket, které hodnotí přilnavost k různým povrchům rovného i zakřiveného tvaru, a odolnost potisku etiket vůči vlhkosti, abrazi, teplu, chladu, povětrnostním podmínkám a dalším vlivům.

Chcete-li získat další informace, kontaktujte nás na adrese emea_request@bradycorp.com nebo navštivte stránky www.bradyeurope.com/M211.


O společnosti Brady Corporation
Společnost Brady Corporation je mezinárodním výrobcem a dodavatelem kompletních řešení pro identifikaci produktů, osob a provozoven. Výrobky Brady pomáhají zákazníkům zvýšit úroveň bezpečnosti, zabezpečení, produktivity a výkonnosti. Patří k nim vysoce výkonné etikety, bezpečnostní značky, bezpečnostní zařízení, tiskové systémy a software. Společnost byla založena v roce 1914 a má široké spektrum zákazníků, především v sektorech elektroniky, telekomunikací, průmyslové výroby, elektrotechniky, výstavby, zdravotnictví, v leteckém průmyslu a v řadě dalších odvětví. Akcie společnosti Brady se obchodují na Newyorské burze cenných papírů pod značkou BRC. Další informace jsou k dispozici na internetové adrese www.bradyeurope.com.

Mohlo by se Vám líbit

Skupina Progresus s developerem Garbe oznámili úplné obsazení nového průmyslového centra u Chomutova. V projektu za půl miliardy získal poslední volnou kapacitu stávající nájemce ISOLITE

Špičkový projekt industriálního centra Garbe Progresus Park Klášterec I mezi Chomutovem a Kláštercem nad Ohří je krátce po svém dokončení již plně obsazen. Také zbývajících […]

Robotizace se vyplácí. OSTROJ rozšiřuje kovárenskou výrobu

Česká strojírenská společnost OSTROJ rozšiřuje produkci zápustkových výkovků pro automobilový koncern Volkswagen. Díky investici do moderní robotické kovací linky se opavské společnosti podařilo významně zvýšit […]

Inovativní podlahové desky con-pearl®: Nová éra užitkových vozidel

Je čas na něco nového! Alternativou dřevěných podlah a obložení stěn užitkových vozidel a dodávek jsou nově polypropylenové voštinové desky con-pearl®. Jsou o cca 50 […]