Elektro

11. července 2022 08:37

Nová tiskárna etiket M211 vyhrává cenu Golden Amper

Odborná porota složená z profesorů v oblasti techniky udělila cenu Golden Amper zcela nové tiskárně etiket společnosti Brady M211, ovládané z chytrého telefonu.

Snadno použitelná a technologicky robustní
Na veletrhu Amper v Brně v České republice udělila porota odborníků cenu Golden Amper nové tiskárně etiket společnosti Brady M211, ovládané z chytrého telefonu. „Je to chytrý nápad“, řekl profesor Zdeněk Peroutka, děkan Fakulty elektrotechnické Západočeské univerzity v Plzni v České republice, který byl předsedou hodnotící odborné poroty.

„Zařízení je jednoduché, flexibilní a praktické pro použití kdekoli v terénu. Jeho technická konstrukce je navíc robustní a spolehlivá, a díky ní se tiskárna snadno používá.“ V porotě dále zasedali profesoři z oblasti techniky z Vysokého učení technického v Brně, Českého vysokého učení technického, Technické univerzity v Liberci, Technické univerzity v Ostravě, Slovenské technické univerzity v Bratislavě a Technické univerzity v Košicích.

Provádějte značení svým telefonem
„Z ocenění Golden Amper pro naši novou tiskárnu etiket M211 máme radost a jsme poctěni“, řekla Ilse Strobbe, produktová manažerka pro přenosné tiskárny v oblasti EMEA ve společnosti Brady Worldwide Inc. „Toto ocenění posiluje snahu našich týmů pokračovat ve vývoji inovačních řešení identifikace.“

Nová tiskárna etiket M211 je lehké, robustní a nositelné zařízení, které tiskne předvysekané i kontinuální etikety k identifikaci kabelů a součástí. Dokáže dokonce vytvářet složité etikety, které lze celé navrhnout, vytisknout a nahlížet z chytrého telefonu pomocí aplikace Express Labels společnosti Brady. Designy etikety lze vyplňovat daty z tabulek, lze je uložit a snadno sdílet s kolegy.

Na jediné nabití baterie lze vytisknout až 300 etiket. Tento systém váží jen 0,5 kg a má kompaktní design, díky kterému je vysoce nositelná. Zároveň je tiskárna M211 odolná a vydrží i pády z výšky 1,8 m, nárazy břemene o hmotnosti 110 kg a otřesy podle vojenské specifikace. Kromě schopnosti pracovat na téměř jakémkoli pracovišti má tiskárna M211 kazety etiket systému „vlož-zajistivytiskni“, určené pro rychlou výměnu spotřebních materiálů podle dané „úlohy“.

Odzkoušené, kvalitní etikety
Společnost Brady nabízí uživatelům tiskárny M211 na výběr více než 90 různých kazet s etiketami, včetně kontinuálních pásek a  předvysekaných etiket. Materiály etiket v kazetách zajišťují spolehlivost ve specifických aplikacích. K dispozici jsou technické datové listy s výsledky zkoušek etiket, které hodnotí přilnavost k různým povrchům rovného i zakřiveného tvaru, a odolnost potisku etiket vůči vlhkosti, abrazi, teplu, chladu, povětrnostním podmínkám a dalším vlivům.

Chcete-li získat další informace, kontaktujte nás na adrese emea_request@bradycorp.com nebo navštivte stránky www.bradyeurope.com/M211.


O společnosti Brady Corporation
Společnost Brady Corporation je mezinárodním výrobcem a dodavatelem kompletních řešení pro identifikaci produktů, osob a provozoven. Výrobky Brady pomáhají zákazníkům zvýšit úroveň bezpečnosti, zabezpečení, produktivity a výkonnosti. Patří k nim vysoce výkonné etikety, bezpečnostní značky, bezpečnostní zařízení, tiskové systémy a software. Společnost byla založena v roce 1914 a má široké spektrum zákazníků, především v sektorech elektroniky, telekomunikací, průmyslové výroby, elektrotechniky, výstavby, zdravotnictví, v leteckém průmyslu a v řadě dalších odvětví. Akcie společnosti Brady se obchodují na Newyorské burze cenných papírů pod značkou BRC. Další informace jsou k dispozici na internetové adrese www.bradyeurope.com.

Mohlo by se Vám líbit

MSV 2023: Nejvýhodnější ceny získají vystavovatelé do konce března

Mezinárodní strojírenský veletrh, který se uskuteční od 10. do 13. října 2023 v Brně, se v letošním roce zaměří na řadu témat, která hýbou světem průmyslu. Pozornost […]

Nespoutaná výroba

Konzolové regály pro Adamet-Niemet Pro zvýšení skladové kapacity a zajištění efektivnější logistiky vybavila společnost Adamet-Niemet svůj sklad se surovým materiálem konzolovými regály od společnosti OHRA. […]

Společnost Weerg dosáhla zkrácení doby cyklu opracování o více než 60 % díky post processingu od společnosti AM Solutions

Italská společnost Weerg Srl byla založena v roce 2015 s cílem digitalizovat výrobu a tím ji zjednodušit, zrychlit a zefektivnit. Díky svému nastavení elektronického obchodu […]