Elektro

14. března 2017 15:38

Mezinárodní veletrh AMPER 2017 hlásí již více než 500 přihlášených firem

Jedno místo, desítky odborných přednášek a konferencí, stovky vystavovatelů a expozic, tisíce technologických objevů, desítky tisíc návštěvníků a obchodních příležitostí. I to bude AMPER 2017.

Nepropásněte svou příležitost a staňte se i vy součástí největší odborné události roku ve střední Evropě. Přijďte ukázat světu nové technologie a nejnovější trendy z oboru elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení. Na letošním ročníku veletrhu je zaregistrováno již přes 500 vystavovatelů. Jejich původ je krásným důkazem toho, že veletrh je skutečně mezinárodní, protože se představí společnosti z 22 zemí světa, a to jak z Evropy, tak i z Asie a z Ameriky. Skutečnou radost pořadatelům dělá účast Slovenských společností, které tvoří téměř 10 % všech přihlášených firem. Bez ostychu lze tedy říci, že AMPER je událostí číslo jedna nejen v České Republice, ale i na Slovensku.

Zajímavé je i oborové složení vystavovatelů veletrhu, kde je patrná dominance průmyslové automatizace. V tomto oboru bude vystavovat téměř 1/5 všech přihlášených společností. Pochopitelně nebudou chybět hlavní lídři oboru, mezi které se řadí společnosti ABB, B+R automatizace, BALLUFF CZ, Beckhoff Česká republika, ifm electronics, Murrelektronik CZ, SICK, Weidmüller a celá řada dalších. Všechny tyto firmy naleznete ve výstavní hale V, společně s vystavovateli z oborů Pohony a výkonová elektronika a se společnostmi zabývajícími se měřením a regulací.

Ve výstavní hale P dominují vystavovatelé oborů energetiky, vodičů a kabelů, elektroinstalací, zabezpečení a osvětlení. I v této hale se představí ABB, tentokrát s divizí elektroinstalací. Novinkou ve výstavní hale bude prezentace společnosti Rittal Czech, nebudou chybět ani další například ENIKA.CZ, KOPOS KOLÍN, OBO BETTERMANN, Schmachtl CZ a jiní. Za firmy z oboru energetiky zmiňme alespoň DCK HOLOUBKOV BOHEMIA, KOČÍ – VALÁŠEK, Blue Panther, ELCOM, Elpro-Energo, Power – Energo. Pokud se zajímáte o zabezpečení, nemusíte se obávat že by chyběla jednička v tomto oboru, společnost JABLOTRON ALARMS. Potřebujete-li kabely určitě navštivte stánky společností „BAKS“ Kazimierz Sielski, allkabel, HENNLICH, Komax Kabelverarbeitungssysteme Deutschland, LABARA, PZK BRNO a další.

Mezi další tradičně silné obory patří Elektronické součástky a moduly. V letošním roce se ve výstavní hale F představí celá řada distributorů, ale také výrobců, kteří jsou schopni nabízet komplexní součástkový sortiment a servis pro Vaše podnikání. Jmenujme alespoň některé z nich: HARTING, OFFICIAL ELECTRONIC, Quittner & Schimek, SENO, Synflex, Fischer elektronik součástkový distributor, který vystavuje po několikaleté pauze a pochopitelně několik dalších. Hala F bude obsazena i společnostmi, které Vám jsou schopny dodat výrobní zařízení pro elektrotechniku a elektroniku. Při nadcházejícím ročníku veletrhu se jich zúčastní rekordní počet a stejně tak obsadí i rekordní plochu. Nebudou chybět AMTECH, Amtest Czech Republic, MP elektronik technologie, NETA SMT, PBT Rožnov p. R. a Realtime Technologies. Zajímavostí v tomto oboru jsou noví vystavovatelé Wiretech a Marox.

Přehlídka technologií je doplněna o bohatý doprovodný program, který je připravován ve spolupráci s mediálními a odborných partnery veletrhu, a je tvořen přednáškami, semináři a tematickými expozicemi. Mezi hlavní témata patří koncepce Smart City, Průmysl 4.0 a Start Upové projekty. V rámci těchto témat jsou připravovány jak semináře, tak fyzické expozice na výstavní ploše. Nebude chybět ani téma elektromobility v rámci doprovodného programu AMPER Motion, které je mezi příznivci veletrhu AMPER velice oblíbené. Široký rozsah témat doprovodného programu uspokojí i toho nejnáročnějšího návštěvníka.

Jubilejní 25. ročník mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení AMPER 2017 přináší vystavujícím firmám nepřeberné množství kontaktů, obchodních setkání, ale hlavně prezentaci jejich produktů. Díky své vysoké profesní úrovni se veletrh již před lety zařadil mezi nejvyhledávanější mezi tuzemskými, ale i zahraničními veletrhy a letos jen potvrzuje pozici středoevropské oborové události číslo jedna. Šanci na úspěch zde má opravdu každý a to jak tradiční, tak začínající firmy.

 

Mohlo by se Vám líbit

Robotizace se vyplácí. OSTROJ rozšiřuje kovárenskou výrobu

Česká strojírenská společnost OSTROJ rozšiřuje produkci zápustkových výkovků pro automobilový koncern Volkswagen. Díky investici do moderní robotické kovací linky se opavské společnosti podařilo významně zvýšit […]

Inovativní podlahové desky con-pearl®: Nová éra užitkových vozidel

Je čas na něco nového! Alternativou dřevěných podlah a obložení stěn užitkových vozidel a dodávek jsou nově polypropylenové voštinové desky con-pearl®. Jsou o cca 50 […]

Tatra Trucks má nejmladšího ředitele výzkumu a vývoje ve své historii

Od počátku března nově zastává pozici ředitele výzkumu a vývoje společnosti Tatra Trucks Jakub Pončík, který spojil svou profesní dráhu s nejstarší českou automobilkou již […]