Elektro

26. září 2016 13:43

Je důležitá rychlost ve výrobě elektroniky?

Máte svůj vývoj nebo už hotový návrh desky plošného spoje a potřebujete EMS (electronic manufacturing services), tedy službu výroby elektroniky a nespěcháte na to? I v tomto případě Vám můžeme pomoci a výrobu realizovat stejně jako mnoho dalších nám konkurenčních firem. Pokud máte opravdu dost času a nemáte nároky na technologickou úroveň dodavatele, najdete mnoho možností, kde zakázku zprocesovat. Pokud však mnoho času nemáte a potřebujete skutečně rychlou výrobu bez ústupků v oblasti technologie, pak se množství možností redukuje.

SAFIRAL nabízí komplexní výrobní služby EMS, tedy desky plošných spojů (DPS nebo PCB), zajištění součástek a jejich osazování ve velmi krátkých výchozích termínech, navíc vždy s možností dalšího expresního urychlení.

Lišíme se od jiných EMS firem naší okamžitou připraveností realizovat zakázku, kterou dostaneme. Je to díky tomu, že jsme vybaveni pěti osazovacími stroji, ze kterých máme vyčleněnou rezervu právě pro případy, kdy zákazník na realizaci velmi spěchá, takže zakázka nečeká, až se uvolní některý ze strojů, ale má přidělen okamžitě ten volný společně s dostatkem podavačů (feederů) pro založení součástek a nazbrojení automatu. Díky tomuto systému dosahujeme skutečně nadstandardní rychlost realizace, v extrému to může být i „na počkání“.

S touto vyladěnou optimalizací procesu jsme schopni nabídnout maximální rychlost realizace zakázek, což pro komplexní službu jsou už dva pracovní dny, a to zahrnuje výrobu plošných spojů, nákup materiálu a osazení (za předpokladu vyrobitelnosti DPS a dostupnosti součástek). Běžný termín pro prototypovou komplexní výrobu je 10 pracovních dnů, pro větší zakázky pak dle dohody.

Zázemí nám tvoří nejen špičkové stroje MYCRONIC (MYDATA) typy MY200, MY100, Jet Printer MY600 atd., vybavení jako opravárenská stanice APR-5000-DZ, AOI a rentgen Goepel OptiCon X -line, FAI Quins a další zařízení, ale i antistatické výrobní prostory EPA, certifikace ČSN EN ISO 9001:2009, ČSN EN ISO 14001:2005 a oborová norma IPC-A-610E.

Za tím vším stojí tým zkušených pracovníků, kteří tvoří zmíněnou výhodu pro zákazníky ve zcela nadstandardní rychlosti realizace zakázek s udržením výborné kvality i ceny.

Pokud je tedy Vaše odpověď na otázku v titulku pozitivní a potřebujete tyto služby, jsme připraveni Vám nabídnout naše možnosti.

www.safiral.cz

Mohlo by se Vám líbit

Představte své inovace na veletrhu HANNOVER MESSE 2023

Od 17. do 21. dubna 2023 se uskuteční v Hannoveru tradiční strojírenský veletrh HANNOVER MESSE. Jste firma působící v oblasti strojírenství, elektrotechniky, digitálního průmyslu, aromatizace […]

Bosch Connected World 2022 Kampaň pro digitalizaci: Bosch investuje další miliardy do oblastí budoucího digitálního růstu

Bosch spolupracuje s IBM na kvantové výpočetní technice Dr. Stefan Hartung: „Pro Bosch představuje digitalizace velké příležitosti ve všech oblastech podnikání.“ Do roku 2025: 10 […]

Software pro elektro inženýring v oblasti výstavby pivovarů

Na území ČR a SR je několik stovek minipivovarů jejichž kvalita piva je odlišuje od průmyslových velkovýrobců. Zde je příběh jednoho z nich. Pivovar Muflon je […]