Automotive

22. ledna 2021 14:48

Nová webová prezentace divize Automotive Aftermarket

Informační rozcestník pro portfolio produktů, online katalog a portál REPXPERT

  • Web mapuje celý sortiment náhradních dílů skupiny Schaeffler
  • Integrovaný online katalog umožňuje vyhledávání nejaktuálnějších údajů o vozidlech v reálném čase
  • Jednoduchá navigace s přehledným a responzivním designem

Langen | 13. ledna 2021 | Digitalizace, konsolidace a strukturální změny mění tvář celého odvětví – a této dynamice odpovídá i nový web divize Automotive Aftermarket ze skupiny Schaeffler.
„Nová online prezentace nepředstavuje jen další milník v rámci naší digitalizace, ale vychází cíleně vstříc zájmům a potřebám našich zákazníků,“ uvádí Jens Schüler, President Global Sales & Marketing, Schaeffler Automotive Aftermarket.

Na subdoméně https://aftermarket.schaeffler.de naleznou dílenští specialisté i obchodní partneři nabídku produktů a služeb, která je výrazně rozsáhlejší než dříve. Vše je zaměřeno na uživatele. Jednoduchá navigace a přehledná struktura vedou návštěvníky webu k požadovanému obsahu pouhými několika kliknutími. Hlavní navigace se přitom soustředí na to, co je společnosti Schaeffler vlastní: produkty, náhradní díly a služby. Ke všem typům vozidel nalezne uživatel všeobecné informace ohledně trhu, funkce a relevance náhradního dílu a následně může pokračovat hlouběji do produktových kategorií se zaměřením na pohonné ústrojí, motor a podvozek.
Návštěvník zde získá podrobné informace o produktech a řešeních oprav a může zadáním čísla výrobku přejít přímo do online katalogu.

Přidaná hodnota pro zákazníky: Katalog náhradních dílů dostupný online
Díky nově vyvinutému a poprvé takto integrovanému online katalogu získají dílny i obchody stálý přístup k nejnovějším informacím a budou moci cíleně vyhledávat aktuální montážní a servisní data pro specifická vozidla, vyhledávat OE čísla a zjišťovat dostupnost na úrovni příslušných položek. Odpovídající náhradní díl lze rychle a jednoduše najít prostřednictvím různých možností vyhledávání. Další plus: V rámci tohoto webu lze bez problémů přecházet mezi online katalogem, produktovým portfoliem a dílenským portálem REPXPERT.

Pod bodem nabídky „Support“ (Podpora) jsou navíc uvedeny odpovědi na často kladené dotazy – ať už se týkají portfolia, procesu objednávání a zasílání nebo servisních služeb.

Rychlé, přehledné a responzivní řešení, přesahující hranice
Kromě úplného přepracování obsahu jsme internetovou prezentaci zaktualizovali i po technické stránce: Nový web lze snáze najít pomocí vyhledávačů a responzivní webový design zajišťuje optimální zobrazení na všech typech koncových zařízení.

Do poloviny tohoto roku bude online 13 jazyků a 15 verzí pro jednotlivé země. Společnost Schaeffler přizpůsobuje obsah a funkce šité na míru konkrétní zemi, aby tak dále zvyšovala svůj globální dosah a povědomí o značce.

Moderní, intuitivní a nabitá informacemi: nová internetová prezentace divize Automotive Aftermarket ze skupiny Schaeffler

Online katalog, který byl poprvé takto integrován, umožňuje návštěvníkům webu, aby si v reálném čase vyhledali nejnovější informace o vozidlech.

Fotografie: Schaeffler


Skupina Schaeffler – We pioneer motion

Skupina Schaeffler, která je předním dodavatelem automobilek a dalších průmyslových odvětví s celosvětovou působností, přichází již 70 let s perspektivními vynálezy a nově vyvinutými řešeními v oblasti pohybu a mobility. Podnik tak díky svým inovativním technologiím, produktům a službám, zaměřeným na pohony efektivní z hlediska emisí CO₂, elektromobilitu, koncepci „Průmysl 4.0“, digitalizaci a obnovitelné zdroje energie, představuje spolehlivého partnera, pokud jde o realizaci účinnějších, chytřejších a udržitelnějších řešení pohybu a mobility. Tento technologický koncern vyrábí přesné součásti a systémy určené pro pohonná ústrojí či podvozky a produkuje valivá i kluzná ložiska pro nejrůznější průmyslové aplikace. Skupina podniků dosáhla v roce 2019 obratu ve výši zhruba 14,4 miliard eur a s přibližně 83 700 zaměstnanci představuje jednu z největších světových firem v rodinném vlastnictví. S téměř 2 400 patentovými přihláškami se skupina Schaeffler v roce 2019 dle Německého patentového a známkového úřadu (DPMA) umístila na druhém místě v žebříčku nejvíce inovativních německých podniků.
Divize Automotive Aftermarket zajišťuje celosvětový obchod s náhradními díly skupiny Schaeffler a dodává součástky i komplexní opravná řešení pro osobní auta, lehká i těžká užitková vozidla a traktory. Díky komplexním systémovým znalostem problematiky pohonných ústrojí, motorů a podvozků je podnik zárukou technické excelentnosti, inteligentních řešení a vynikajících služeb. S více než 1 700 zaměstnanci dosáhla v roce 2019 divize Automotive Aftermarket ze skupiny Schaeffler obratu přes 1,8 miliardy eur. Přibližně 11 500 distribučních partnerů a více než 70 odbytových kanceláří či poboček po celém světě pak zajišťuje potřebnou blízkost zákazníkům.

Mohlo by se Vám líbit

Představitelé českého průmyslu jednali v Jižní Koreji o možné spolupráci na dostavbě jaderných bloků v ČR

Zástupci Aliance české energetiky (CPIA), která sdružuje významné české dodavatele do energetiky, se koncem května setkali s vedením jihokorejské společnosti KHNP, předním hráčem v oblasti výstavby jaderných […]

Plně propojená, řízená umělou inteligencí: Bosch otevírá v Drážďanech továrnu na čipy budoucnosti

Kancléřka Merkelová: „Nový závod společnosti Bosch na wafery posílí naši kapacitu v mikroelektronice.“ CEO společnosti Bosch Denner: „Naším prvním závodem AIoT definujeme nové standardy ve […]

Společnost Gardena dosahuje zvýšení produktivity a snížení nákladů díky optimalizaci procesů

Nové odstředivé omílací zařízení pro konečnou úpravu komponentů zahradních nůžek. Zvýšení produktivity, kapacity a kvality při současném snížení nákladů – to byly požadavky předního výrobce […]