Strojírenství

10. července 2024 08:20

Ultrarychlé váhové terminály IND 360 pro automatizaci systémů vážení a plnění nádrží

Rychlé, automatizované aplikace usnadňují vážení. Terminál METTLER TOLEDO IND360 v sobě skrývá jedno zařízení pro více aplikací.

Předprogramované aplikace pro řízení úrovně náplně v nádrži/zásobníku a řízení plnění/dávkování nádrží šetří cenný čas při konstrukci a jsou navrženy pro integraci do automatizačního systému. Aplikace pro vážení zásobníků/nádrží či plnění/dávkování pro plnění různých materiálů lze plně konfigurovat pomocí klávesnice, webového rozhraní a/nebo PLC.

Inzerce

Aplikace IND360 pro řízení úrovně náplně v nádrži/zásobníku v kombinaci s grafickým displejem terminálu poskytuje přehledné zobrazení stavu procesu, stanovuje úroveň náplně nádrže a v případě potřeby spouští automatické doplňování.

Váhový terminál IND360 nabízí flexibilitu při integraci se zpracovatelským vybavením na více úrovních. Umožňuje přizpůsobit kryt dané aplikaci, a to díky možnosti výběru ze čtyř typů krytů: montáž na lištu DIN, montáž na panel, montáž na stůl / stěnu / do náročného prostředí a montáž na lištu DIN se samostatným displejem.

Vysoce výkonný plnicí nebo dávkovací systém s aplikací plnění/dávkování lze jednoduše sestavit dle dané aplikace na míru. Celý systém je vysoce konfigurovatelný a nabízí pokročilé funkce, jako je automatická optimalizace, automatický impulzový provoz a dobře definované stavy stroje.

Účinnou a jednoduchou integraci podporují soubory vzorového programovacího kódu zařízení hlavních automatizačních protokolů. Tyto vzorové programy, jako např. přídavné profily v případě společnosti Rockwell a funkční bloky v případě společnosti Siemens, umožňují rychlé zahájení získávání dat. Terminál IND360 je k dispozici s certifikovanými automatizačními rozhraními a automatizačními ovladači, včetně Rockwell EDS, Siemens GSD, GSDML, Beckhoff ESI a Mitsubishi CSP+. Moderní webové rozhraní umožňuje pohodlný průběh místní i vzdálené konfigurace a servisu.

Decentralizované řízení procesu: volitelné aplikace pro řízení úrovně náplně nádrže a plnění provádějí stanovené úlohy autonomně. Terminál IND360 se rovněž dodává s integrovanými komparátory a funkcemi DIO pro řízení ultravysoké rychlosti.

Terminál IND360 pomáhá zásadním způsobem zvýšit produktivitu a prodloužit dobu provozní dostupnosti strojních zařízení díky ultrarychlému zpracování dat a připojení k nejrozšířenějším systémům PLC. Využívejte sledování stavu a technologii upozorňování Smart5™ k zajištění očekávané úrovně výkonu systému a k rychlé reakci na případné potíže.

Ultrarychlé automatické váhové terminály IND360 (mt.com)

Mohlo by se Vám líbit

CastForge upevňuje své postavení na trhu

Silný růst a velký mezinárodní význam / Třetí ročník veletrhu odlitků a výkovků je naprostým úspěchem Od 4. do 6. června 2024 se na stuttgartském […]

Grumant: Nástroje z práškové oceli

Moderní doba klade stále větší požadavky na obráběcí nástroje a používané technologie. Při rozhodovacím procesu je však nutné zohlednit mnoho faktorů a nástroje, které se s obrovským úspěchem […]

Veletrh EuroBLECH 2024 uvádí nové způsoby zapojení do produktivity

Tisíce expozic a čtyři dny intenzivního sourcingu produktů, navazování kontaktů a výuky: Obor zpracování plechu se připravuje na laťku nastavující akci: veletrh EuroBLECH 2024 předvádí […]