Strojírenství

23. listopadu 2021 12:30

Těsnicí technologie pro systémy pozemní podpory od společnosti Trelleborg

Ve dnech 14. a 15. prosince 2021 pořádají odborníci společnosti Trelleborg Sealing Solutions Aerospace technický webový seminář na téma polymery a další těsnicí technologie pro pozemní podpůrná zařízení (ground support equipment – GSE).

Prozkoumejte inovace transformující výrobní procesy

Inzerce

Phil Allessi, Aerospace Application Engineer, představí portfolio výrobků z polymeru a další zařízení společnosti Trelleborg. Dále bude poukázáno na použití těchto výrobků v široké škále aplikací pro GSE. Účastníci webového semináře se dozví informace o tom:

  • jak naše polymerové těsnicí prvky, včetně elastomerových výrobků, výrobků na bázi PTFE, a zákaznických termoplastických a elastomerových komponentů, mohou optimalizovat výkon GSE, přičemž zabraňují kontaminaci, úniku kapaliny a usnadňují manipulaci,
  • jak mohou polymerové materiály, včetně elastomerů, materiálů na bázi PTFE a termoplastických materiálů zlepšit GSE a v jakých případech je daný materiál v souladu s předpisy, např. pro aplikace s pitnou vodou,
  • jak může společnost Trelleborg spolupracovat s Vaší společností, jako dodavatel celkových řešení při návrhu, výrobě a dodání komponentů z polymeru tak, aby splňovaly požadavky Vaší konkrétní aplikace.

> Zaregistrujte se již nyní a zajistěte si tak místo na tomto webovém semináři

Polymerové technologie pro pozemní podpůrná zařízení (GSE)

Pozemní podpůrná zařízení pomáhají s přepravou letadla na terminál a z terminálu před každým vzletem a po přistání. Řeší bezpečné a plynulé vykládání a nakládání zavazadel, nastupování a vystupování cestujících, napomáhají při údržbě systémů letadla, jako je např. doplňování vody a paliva. Všechny tyto podpůrné činnosti jsou životně důležité pro zajištění efektivní letecké dopravy po celém světě.

  • Vozidla na přepravu pohonných hmot, pitnou vodu či servis toalet doplňují, nebo vyprazdňují příslušné nádrže letadel. Těsnicí prvky, ložiska a polymerové komponenty mohou usnadnit manipulaci a zabránit úniku kapalin.
  • Pro zvedání a tažení letadla se používají zvedací, tažná a e-taxi zařízení. Těsnicí komponenty umožňují zvedání těžkých břemen a zajišťují bezpečnost.
  • Pozemní napájecí jednotky (ground power unit – GPU) poskytují letadlu potřebnou energii v případě pozemního pohybu a umožňují tak fungování elektrických systémů bez použití motoru. Polymerové komponenty a těsnicí prvky chrání motor a další komponenty GPU, čímž garantují stálou funkčnost všech systémů.
  • Odmrazovací zařízení připravuje letadla na létání i v nejchladnějších podmínkách. Těsnění a polymerové komponenty udržují toto zařízení v chodu jak ve velmi znečištěném, tak zejména ve velmi chladném prostředí.
  • Výrobky společnosti Trelleborg Sealing Solutions Aerospace zajišťují spolehlivý a dlouhodobý výkon, odolávající extrémním teplotám a agresivním kapalinám, jako jsou odmrazovací kapaliny a letecká paliva. Díky těmto vlastnostem je možné provádět účinnou údržbu letadla i v extrémním počasí.

Zaregistrujte se již nyní a zúčastněte se našeho webového semináře

Mohlo by se Vám líbit

O krok napřed – EMCO stroje s řídicím systémem SINUMERIK ONE

Digitálně nativní CNC řídicí systém SINUMERIK ONE s novými technologickými funkcemi a uživatelským rozhraním v novém designu se již úspěšně používá na soustruzích a frézkách […]

Cívka za cívkou pro vyšší efektivitu

Vysokozátěžové paletové regály pro Invesztál Cívky z nejrůznějších (barevných) kovových plechů představují základní materiál, ze kterého Invesztál vyrábí nejrůznější tvary a druhy střešních krytin a systémy […]

Panasonic Industry nabízí přizpůsobení automatizačních produktů

Speciální služba přináší zákazníkům Panasonic Industry možnost získat produkt již vhodně předpřipravený pro jejich projekt či výrobu. Společnost Panasonic Industry nabízí nejen nejmodernější produkty pro […]