Strojírenství

03. května 2023 21:52

Svět nerezové oceli se setká v květnu na brněnském výstavišti

Brněnské výstaviště hostí každoročně řadu významných akcí důležitých pro český průmysl. Ve dnech 10. a 11. května 2023 přivítá další ročník Mezinárodního veletrhu korozivzdorných ocelí Stainless, který i letos potvrzuje pozici vysoce mezinárodního setkání výrobců, dodavatelů a obchodníků z tohoto specializovaného odvětví.

Účast významných firem z oboru

Na brněnském výstavišti se představí přes 127 firem z 28 zemí. Ze zahraničí přijede 85 % vystavovatelů. Prezentovat se budou například Aperam, Acerinox, Arcus, CS STEEL, Italinox, Maxim Tubes, Nerezové materiály, Nova Trading, Remystahl nebo Valbruna.

Řada firem se na veletrhu představí poprvé, například společnost Ekip Steel z Turecka, Guardianmade z Vietnamu, Inoxium Tubi ze Spojených arabských emirátů, Krogman Metals z Nizozemí, Lumturi ze Slovenska, ROLL STEEL z Polska, TA Trading Co. z Číny, Welspun Specialty Solutions z Indie nebo BEST UTIL CONSTRUCT z Rumunska. Poprvé se veletrhu zúčastní i české firmy 3Q Metal a AKROS. Svou oficiální účast připravuje poprvé Ázerbájdžán, který bude pod značkou MADE IN AZERBAIJAN prezentovat jednotlivé firmy i celý ocelářský průmysl.

Novinky vystavovatelů                  Seznam vystavovatelů

Veletrhy jsou pro byznys důležité

Pro úzce specializovaná odvětví jsou veletrhy klíčovou součástí obchodních a marketingových strategií. Vystavovatelé si nejvíce cení možnosti udržovat kontakt se zákazníky a získávat nové obchodní příležitosti. Veletrh Stainless je jedinečný také vysokou účastí zahraničních firem. Jedná se tak o vhodné místo pro vstup na nové trhy.

Vstupné a otevírací doba

Veletrh Stainless se koná v pavilonu B brněnského výstaviště. Otevřeno bude denně od 9 do 17 hodin. Vstupenky jsou k dostání nejvýhodněji online.

Registrovat / koupit vstupenku

Mohlo by se Vám líbit

HLUBOKÉ ZAPICHOVÁNÍ (GL) s Dormer Pramet sortimentem pro upichování a zapichování

Společnost Dormer Pramet má ve svém portfoliu komplexní sortiment pro upichování a zapichování, který byl vyvinut s důrazem na zákaznicky efektivní řešení a stále se […]

Technology Days lákají na přednášky i robotické instalace z praxe

Pardubický veletrh pořádaný firmou Stäubli už potřetí nabídne pohled na budoucnost robotiky. Ve výstavním centru Ideon proběhnou od 6. do 8. června Technology Days, na […]

Siemens představuje digitální datový řetězec pro úsporu času a nákladů

Pilotní projekt v továrně společnosti Bayer v Dormagenu Spolehlivá identifikace výrobku pomocí ID odkazu a rychlý přístup k digitálním informacím o výrobku Automatické poskytování dat prostřednictvím platformy […]