Strojírenství

03. května 2023 21:52

Svět nerezové oceli se setká v květnu na brněnském výstavišti

Brněnské výstaviště hostí každoročně řadu významných akcí důležitých pro český průmysl. Ve dnech 10. a 11. května 2023 přivítá další ročník Mezinárodního veletrhu korozivzdorných ocelí Stainless, který i letos potvrzuje pozici vysoce mezinárodního setkání výrobců, dodavatelů a obchodníků z tohoto specializovaného odvětví.

Inzerce

Účast významných firem z oboru

Na brněnském výstavišti se představí přes 127 firem z 28 zemí. Ze zahraničí přijede 85 % vystavovatelů. Prezentovat se budou například Aperam, Acerinox, Arcus, CS STEEL, Italinox, Maxim Tubes, Nerezové materiály, Nova Trading, Remystahl nebo Valbruna.

Řada firem se na veletrhu představí poprvé, například společnost Ekip Steel z Turecka, Guardianmade z Vietnamu, Inoxium Tubi ze Spojených arabských emirátů, Krogman Metals z Nizozemí, Lumturi ze Slovenska, ROLL STEEL z Polska, TA Trading Co. z Číny, Welspun Specialty Solutions z Indie nebo BEST UTIL CONSTRUCT z Rumunska. Poprvé se veletrhu zúčastní i české firmy 3Q Metal a AKROS. Svou oficiální účast připravuje poprvé Ázerbájdžán, který bude pod značkou MADE IN AZERBAIJAN prezentovat jednotlivé firmy i celý ocelářský průmysl.

Novinky vystavovatelů                  Seznam vystavovatelů

Veletrhy jsou pro byznys důležité

Pro úzce specializovaná odvětví jsou veletrhy klíčovou součástí obchodních a marketingových strategií. Vystavovatelé si nejvíce cení možnosti udržovat kontakt se zákazníky a získávat nové obchodní příležitosti. Veletrh Stainless je jedinečný také vysokou účastí zahraničních firem. Jedná se tak o vhodné místo pro vstup na nové trhy.

Vstupné a otevírací doba

Veletrh Stainless se koná v pavilonu B brněnského výstaviště. Otevřeno bude denně od 9 do 17 hodin. Vstupenky jsou k dostání nejvýhodněji online.

Registrovat / koupit vstupenku

Mohlo by se Vám líbit

Digitální továrna 2.0 na MSV nabídne pohled do budoucnosti průmyslu

Digitální transformace je v dnešní době významnou součástí téměř každého odvětví a průmysl není výjimkou. Umožňuje strojírenským firmám automatizovat mnoho procesů, což vede ke zvýšení efektivity […]

Úspěšná firma 21. století: Národní centrum Průmyslu 4.0 a jeho partneři představí na MSV 2023 návštěvníkům, jak na to

Potřeba digitalizovat je jasná, ale jak na to? Jak můžeme co nejlépe využít stávající potenciál firmy? I na tyto otázky najdou odpovědi návštěvníci expozice Úspěšná […]

Reprodukovatelná výroba dokonalých povrchů s vysokým leskem a úspora zdrojů

Suché elektrolytické leštění – větší udržitelnost v oblasti povrchových úprav  Oblast povrchových úprav se vyznačuje požadavky na vyšší kvalitu a zároveň rostoucí potřebou konzistence procesů, […]