Strojírenství

03. května 2023 21:52

Svět nerezové oceli se setká v květnu na brněnském výstavišti

Brněnské výstaviště hostí každoročně řadu významných akcí důležitých pro český průmysl. Ve dnech 10. a 11. května 2023 přivítá další ročník Mezinárodního veletrhu korozivzdorných ocelí Stainless, který i letos potvrzuje pozici vysoce mezinárodního setkání výrobců, dodavatelů a obchodníků z tohoto specializovaného odvětví.

Inzerce

Účast významných firem z oboru

Na brněnském výstavišti se představí přes 127 firem z 28 zemí. Ze zahraničí přijede 85 % vystavovatelů. Prezentovat se budou například Aperam, Acerinox, Arcus, CS STEEL, Italinox, Maxim Tubes, Nerezové materiály, Nova Trading, Remystahl nebo Valbruna.

Řada firem se na veletrhu představí poprvé, například společnost Ekip Steel z Turecka, Guardianmade z Vietnamu, Inoxium Tubi ze Spojených arabských emirátů, Krogman Metals z Nizozemí, Lumturi ze Slovenska, ROLL STEEL z Polska, TA Trading Co. z Číny, Welspun Specialty Solutions z Indie nebo BEST UTIL CONSTRUCT z Rumunska. Poprvé se veletrhu zúčastní i české firmy 3Q Metal a AKROS. Svou oficiální účast připravuje poprvé Ázerbájdžán, který bude pod značkou MADE IN AZERBAIJAN prezentovat jednotlivé firmy i celý ocelářský průmysl.

Novinky vystavovatelů                  Seznam vystavovatelů

Veletrhy jsou pro byznys důležité

Pro úzce specializovaná odvětví jsou veletrhy klíčovou součástí obchodních a marketingových strategií. Vystavovatelé si nejvíce cení možnosti udržovat kontakt se zákazníky a získávat nové obchodní příležitosti. Veletrh Stainless je jedinečný také vysokou účastí zahraničních firem. Jedná se tak o vhodné místo pro vstup na nové trhy.

Vstupné a otevírací doba

Veletrh Stainless se koná v pavilonu B brněnského výstaviště. Otevřeno bude denně od 9 do 17 hodin. Vstupenky jsou k dostání nejvýhodněji online.

Registrovat / koupit vstupenku

Mohlo by se Vám líbit

Inovativní podlahové desky con-pearl®: Nová éra užitkových vozidel

Je čas na něco nového! Alternativou dřevěných podlah a obložení stěn užitkových vozidel a dodávek jsou nově polypropylenové voštinové desky con-pearl®. Jsou o cca 50 […]

Tatra Trucks má nejmladšího ředitele výzkumu a vývoje ve své historii

Od počátku března nově zastává pozici ředitele výzkumu a vývoje společnosti Tatra Trucks Jakub Pončík, který spojil svou profesní dráhu s nejstarší českou automobilkou již […]

Digitalizace podniků: Česko je evropskou špičkou v elektronickém sdílení informací

České firmy patří v rámci EU ke špičce ve výměně dat v elektronické podobě, naopak podíl využívání ERP systémů se meziročně snížil. Nejen to vyplývá […]