Strojírenství

20. září 2016 08:11

Společnost 100% REWORK s. r. o. slaví 15 let – Komplexní služby kvality a metrologie

Historii naší společnosti jsme začali psát v roce 2001, kdy se naše činnost zaměřovala na kontrolu kvality – třídění, vícepráce a rework dílů – zejména pro automobilový průmysl.

Inzerce

Tak, jak rostly požadavky a potřeby ze strany zákazníků, rozšiřovali jsme naši nabídku o komplexní pokrytí procesu zabezpečení dodavatelské kvality, což zahrnuje služby outsourcingu vstupní kontroly, zpracování systémové dokumentace a management dodavatelů – rozvoj dodavatelů, řešení reklamací a stanovení preventivních a nápravných opatření. Outsourcing zabezpečení kvality také realizujeme prostřednictvím vzorkování – zajišťování kvality před a během sériové výroby.

Neustálou snahou o zlepšování, systematickým vzděláváním našich odborníků a růstem know how naši zákazníci čím dál častěji vkládali důvěru ve spolehlivost a efektivitu námi poskytovaných služeb spadajících do oblasti Quality managementu. Zde jsme úspěšně realizovali celou řadu projektů – konkrétně v poradenství v oblasti kvality, v zavádění štíhlé výroby a v metrologii. Nabízíme také systémové a procesní audity a služby rezidentních inženýrů, které jsou stále žádanější.

Další rozšíření naší činnosti představují služby kvality s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníka v podobě optimalizace procesů vedoucích k významným úsporám nákladů. Mezi tyto služby patří především:

Interaktivní školení kvality formou praktických workshopů aplikovaných přímo v procesech zákazníka:

přímo v procesech zákazníka:
• P – FMEA: analýza příčin a jejich následků dle VDA a AIAG,
• základní nástroje kvality pro řešení problémů: 8D, Ishikawa, 5× Proč, PDCA,
• interní audity v praxi dle VDA 6. 3. , ISO/TS 16949, ISO 9001 (určeno pro interní auditory),
• zavedení požadavků kvality v praxi,
• školení 5S (nástroj štíhlé výroby),
• projektový management dle VDA a APQP,
• uvolnění výrobního procesu a výrobku dle PPAP a PPF.

Naše portfolio služeb kvality efektivně doplňuje nabídka služeb metrologie, která je zajišťována prostřednictvím nově vybudovaných prostor a kvalitního vybavení vlastního měřicího střediska. V dalších metrologických činnostech spolupracujeme s týmem odborníků naší sesterské společnosti TM Technik:

• outsourcing služeb metrologie a poradenství v metrologii,
• akreditovaná kalibrační laboratoř č. 2322,
• kontrolní a zakázkové měření:
– 2D a 3D měřicích strojích (dotek, kamera, skenovací sonda),
– měření geometrických veličin (konturograf, drsnoměr).


Vaše kvalita je náš společný cíl


100% REWORK s. r. o.
Křižíkova 70, 612 00 Brno
Tel.: +420 541 633 634
Fax: +420 541 633 635
Mobil: +420 737 189 754, +420 736 473 740
info@rework.cz
www.rework.cz

Mohlo by se Vám líbit

Digitální továrna 2.0 obsadí na strojírenském veletrhu rekordní plochu

Řešení zaměřená na digitalizaci průmyslu představí firmy ve speciální expozici Digitální továrna 2.0, která bude součástí Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Od 4. do 7. […]

Inteligentní transportní roboti Linde C-MATIC HP optimalizují tok materiálu ve skladu

Autonomní robotické vozíky Linde C-MATIC HP jsou určeny pro náročné aplikace S autonomním mobilním robotem Linde C-MATIC HP a cloudovou platformou AnyFleet, rozšiřuje specialista na […]

Siemens na MSV představí řešení pro flexibilní, odolnou a energeticky úspornou výrobu

Rostoucí ceny energií, nejistota jejich dostupnosti, měnící se potřeby a požadavky zákazníků a nutnost udržet výrobu v chodu za všech okolností. České průmyslové firmy si […]