Strojírenství

20. září 2016 08:11

Společnost 100% REWORK s. r. o. slaví 15 let – Komplexní služby kvality a metrologie

Historii naší společnosti jsme začali psát v roce 2001, kdy se naše činnost zaměřovala na kontrolu kvality – třídění, vícepráce a rework dílů – zejména pro automobilový průmysl.

Tak, jak rostly požadavky a potřeby ze strany zákazníků, rozšiřovali jsme naši nabídku o komplexní pokrytí procesu zabezpečení dodavatelské kvality, což zahrnuje služby outsourcingu vstupní kontroly, zpracování systémové dokumentace a management dodavatelů – rozvoj dodavatelů, řešení reklamací a stanovení preventivních a nápravných opatření. Outsourcing zabezpečení kvality také realizujeme prostřednictvím vzorkování – zajišťování kvality před a během sériové výroby.

Neustálou snahou o zlepšování, systematickým vzděláváním našich odborníků a růstem know how naši zákazníci čím dál častěji vkládali důvěru ve spolehlivost a efektivitu námi poskytovaných služeb spadajících do oblasti Quality managementu. Zde jsme úspěšně realizovali celou řadu projektů – konkrétně v poradenství v oblasti kvality, v zavádění štíhlé výroby a v metrologii. Nabízíme také systémové a procesní audity a služby rezidentních inženýrů, které jsou stále žádanější.

Další rozšíření naší činnosti představují služby kvality s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníka v podobě optimalizace procesů vedoucích k významným úsporám nákladů. Mezi tyto služby patří především:

Interaktivní školení kvality formou praktických workshopů aplikovaných přímo v procesech zákazníka:

přímo v procesech zákazníka:
• P – FMEA: analýza příčin a jejich následků dle VDA a AIAG,
• základní nástroje kvality pro řešení problémů: 8D, Ishikawa, 5× Proč, PDCA,
• interní audity v praxi dle VDA 6. 3. , ISO/TS 16949, ISO 9001 (určeno pro interní auditory),
• zavedení požadavků kvality v praxi,
• školení 5S (nástroj štíhlé výroby),
• projektový management dle VDA a APQP,
• uvolnění výrobního procesu a výrobku dle PPAP a PPF.

Naše portfolio služeb kvality efektivně doplňuje nabídka služeb metrologie, která je zajišťována prostřednictvím nově vybudovaných prostor a kvalitního vybavení vlastního měřicího střediska. V dalších metrologických činnostech spolupracujeme s týmem odborníků naší sesterské společnosti TM Technik:

• outsourcing služeb metrologie a poradenství v metrologii,
• akreditovaná kalibrační laboratoř č. 2322,
• kontrolní a zakázkové měření:
– 2D a 3D měřicích strojích (dotek, kamera, skenovací sonda),
– měření geometrických veličin (konturograf, drsnoměr).


Vaše kvalita je náš společný cíl


100% REWORK s. r. o.
Křižíkova 70, 612 00 Brno
Tel.: +420 541 633 634
Fax: +420 541 633 635
Mobil: +420 737 189 754, +420 736 473 740
info@rework.cz
www.rework.cz

Mohlo by se Vám líbit

Závod Siemens v Trutnově rozjel novou linku na plošné spoje

V těchto dnech zahajuje trutnovský závod Siemens zcela novou výrobu desek plošných spojů (PCB). Desky plošných spojů tvoří základ moderních digitálních řídicích modulů PLC, které koncern […]

Asseco Solutions je špičkovým hráčem i ve světě cloudu

Informační technologie patří k oblastem s nejrychlejším růstem a největším tempem změn. V posledních letech však existuje technologie, která i v porovnání s ostatními v této branži, roste extrémně rychle. Je […]

Podlahové rošty a schodišťové stupně Kytulava. Umožňují snadnou a rychlou instalaci a bezpečný provoz nejen v exteriéru

Společnost Kytulava představuje lehké ocelové konstrukce do exteriéru i interiéru průmyslových staveb, jsou to především podlahové rošty, schodišťové stupně, žebříkové příčky a další. Kytulava patří […]