Strojírenství

20. září 2016 13:47

Přední světový veletrh průmyslových armatur počtvrté v Düsseldorfu: mezinárodní odborná veřejnost se setkává na VALVE WORLD EXPO 2016

Používají se všude, a přece jsou co do velikosti a použití velice rozdílné: armatury, které zajišťují bezpečnost v ropném a plynařském průmyslu, vedou kapaliny chemickými zařízeními, regulují přítok a odtok vody, plynů nebo vysoce korozivních médií nebo zabezpečují správný průtok ve výrobě nápojů.

Celé spektrum průmyslových armatur představí veletrh VALVE WORLD EXPO od 29. listopadu do 1. prosince 2016 ve třech halách. Nabídka zahrnuje armatury, komponenty a díly pro armatury, pohony a regulátory, kompresory, inženýrské služby a software, svazy a nakladatelství.

Inzerce

Na tři dny se haly 3, 4 a 5 výstaviště v Düsseldorfu stanou předním mezinárodním místem setkání specialistů na armatury a expertů z průmyslu. Uživatelé armatur přicházejí z ropného, plynařského a petrochemického oboru, z chemického a potravinářského průmyslu, z průmyslu námořní a příbřežní techniky, oboru vodohospodářství a kanalizace, výroby automobilů a strojů, farmaceutické a zdravotní techniky či energetických zařízení.

Již nyní je obsazeno více než 19 800 čtverečních metrů výstavní plochy, přihlášeno je 671 vystavovatelů z 40 zemí. Většina evropských společností přijíždí z Itálie, Velké Británie, Německa, Španělska, Francie, Turecka a Nizozemí. Ze zámoří přicestuje mnoho vystavovatelů z USA, Indie, Taiwanu, Jižní Koreje a Číny.

Doprovodnou odbornou konferenci „VALVE WORLD Conference Düsseldorf 2016“ uspořádá v hale 4 opět KCI. Vedle témat budoucnosti, jako například volby materiálů, nových technologií a postupů ve výrobě a použití ventilů či novinek v oblasti energií a služeb, stojí v popředí intenzivní diskuse o struktuře této branže.

Tématům konference se budou věnovat přednášky, workshopy a semináře, k nimž se očekávají experti z celého světa. Účastníci konference se tak dozví o nejnovějších inovacích v dynamicky rostoucím oboru ventilové techniky včetně předcházejících a navazujících technologií.

Akce Pump Summit, Mezinárodní specializovaná výstava s konferencí pro čerpací technologie, se koná ve dnech 29. a 30. listopadu v přízemí haly 7. 0. Zde se setkají specialisté na čerpadla, a výrobci, distributoři i uživatelé čerpadel, těsnění a kompresorů zde představí své produkty a vymění si odborné informace.

Vrcholné setkání oboru čerpadel doprovodí konference, na jejímž programu jsou přednášky a vybrané workshopy o použití čerpadel a těsnění v nejrůznějších oblastech průmyslu.

www.valveworldexpo.de
www.pumpsummit.de

Mohlo by se Vám líbit

Rozhovor: Robot není hrozba, ale pomocník a partner člověka

Rozhovor s Radkem Velebilem (Sales Manager KUKA CZ&SK) Inzerce Automatizace výroby se stala kvalitativně novou etapou technického rozvoje v 50. letech minulého století. Velikost změn, které […]

Tatra Trucks má novou konstrukční kancelář v Brně, v blízké době přibude další v Ostravě

Kopřivnická automobilka nastartovala procesy restrukturalizačních kroků a investic, která mají výrazně zvýšit objem produkce a také zefektivnit její chod v mnoha oblastech. Kvůli navýšení výroby i […]

Pozvánka na 8. ročník konference „Očekávaný vývoj odvětví kolejových vozidel v ČR a ve světě“

Pozvánka na 8. ročník konference: konferenci: „Očekávaný vývoj odvětví kolejových vozidel v ČR a ve světě“, která se koná dne 24. 4. 2024 v Brně, v kongresovém centru Quality Hotel […]