Strojírenství

28. září 2022 07:19

Pily a přesné nástroje na MSV 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh začíná již v úterý 4. října 2022 a dnes vám přinášíme novinky z oborů pily a nástroje.

„Pilaře“ najdete v pavilonu V

V letošním roce se budou firmy z oboru pily prezentovat v pavilonu V. Jedná se o kvalitně zastoupený obor strojírenského veletrhu. Představí se zde společnosti Bomar, Bruko Technologie, FORTE-WESPA ROKYCANY, KALTENBACH, PILOUS-pásové pily, PEGAS-GONDA nebo PROKA CZ.

Bomar se specializuje na vývoj a výrobu pil pro obchod a průmysl

Moderní, stabilní a celosvětově úspěšná. Taková je společnost Bomar, která se specializuje na vývoj a výrobu ručních i automatických pil pro obchod a průmysl. Kromě pásových pil nabízí i celá řezací centra, materiál a veškeré komponenty, které k takovému zařízení patří. Jejich nabídka služeb zahrnuje také rozsáhlý program manipulačních systémů – dopravníky materiálu, délkové dorazy, podavače, odjehlovací a třídící zařízení, stejně jako automatické řízení řezaných obrobků.

Vše je pak tvořeno s vizí neustálého pokroku a rostoucí digitalizací. S ručními a mobilními pilami, stejně jako hydraulickými a CNC řízenými automaty, nabízí firma možnost oboustranných úhlových řezů a také řezání ocelových materiálů téměř všech rozměrů. Na MSV představí Bomar i novinku v podobě pily Proline 620.550 ANC.

Pavilon V, stánek č. 116

Více informací …

FORTE-WESPA ROKYCANY se stará o kompletní vybavení řezáren

Česká firma FORTE-WESPA ROKYCANY zabezpečuje kompletní vybavení řezáren od výkresové studie až po realizaci. Hlavním programem je výroba pilových pásů na kov v šířkách od 6 do 80 mm. Všechny pilové pásy prochází kontrolou na špičkových měřících přístrojích. Pásy jsou určeny na dělení oceli, neželezných kovů, nerezové a kyselinovzdorné oceli, titanové a speciální bronzy, umělé hmoty i dřeva až po těžko obrobitelné zvláštní slitiny. Společnost působí také v oblasti pásových pil na kov. Instalace strojů i servis zabezpečuje vlastními servisními techniky.

Pavilon V, stánek č. 119

Více informací …

Nástroje na MSV

Přesné nástroje jsou tradičně silným oborem MSV. Tuto nabídku najdete zejména v expozicích vystavovatelů v pavilonech F a P. Na veletrhu se budou prezentovat například Adriatecnica, DATRON-TECHNOLOGY, HAIMER, Hoffmann Qualitätswerkzeuge CZ, Ionbond Czechia, ISCAR ČR, M & V, NESKAN, PILANA Karbid, SCHUNK Intec, Tungaloy Czech, VYDONA a další.

Hoffmann Group: Směr digitalizace a inovace

Společnost Hoffmann Group znáte jako dodavatele obráběcí a upínací techniky, ručního nářadí, měřicí techniky, zařízení provozů i osobních ochranných prostředků. Firma zákazníky podporuje ovšem i v oblasti digitálního servisu. Tento rok bude společnost opět přítomna na Mezinárodním strojírenském veletrhu.

Pod veletržním heslem „Směr digitalizace a inovace“ vám představí digitální řešení ze svého sortimentu, které vás podpoří při cestě do Průmyslu 4.0. Chybět nemohou ani osvědčené produkty a inovace. Jako vždy firma klade důraz na osobní poradenství. Zástupci společnosti vám rádi představí produkty, díky kterým optimalizujete vaše výrobní procesy.

Pavilon F, stánek č. 035

Více informací …

 

SCHUNK letos najdete v pavilonu F na novém místě

Na ploše 105 m2 bude z oblasti upínací techniky k vidění například nové manuální středicí 4čelisťové sklíčidlo, nová generace silových svěráků, TANDEM3 a novinky firmy Gressel. Z automatizace stojí za zmínku nová paralelní chapadla, dále aplikační sady MTB, které umožňují rychlé a snadné zavedení automatizovaného nakládání strojů. Nebudou chybět ani magnetická chapadla či přírodou inspirovaná chapadla ADHESO.

Pavilon F, stánek č. 036

Více informací …

Praktické informace

MSV se společně s technologickými veletrhy IMT, PLASTEX, WELDING, FOND-EX a PROFINTECH koná na brněnském výstavišti od úterý 4. října do pátku 7. října 2022. Otevřeno bude denně od 9 do 17 hodin, poslední den do 16 hodin.

Novinky vystavovatelů

iKatalog

Doprovodný program

Registrovat/koupit vstupenku

Mohlo by se Vám líbit

ECO – První řada kluzných pouzder z regranulovaných triboplastů

Udržitelné materiály iglidur ECO H, ECO P, ECO A180 a ECO G se skládají z regranulátů a šetří tak prvotní suroviny. Společenské změny, odpovědnost vůči […]

Rezervujte si výstavní plochu na veletrhu Stainless 2023 co nejdříve!

Od 10. do 11. května 2023 se uskuteční již 11. ročník veletrhu Stainless. Jedná se o vysoce specializované mezinárodní setkání výrobců i dodavatelů působících v […]

Představte své inovace na veletrhu HANNOVER MESSE 2023

Od 17. do 21. dubna 2023 se uskuteční v Hannoveru tradiční strojírenský veletrh HANNOVER MESSE. Jste firma působící v oblasti strojírenství, elektrotechniky, digitálního průmyslu, aromatizace […]