Strojírenství

09. listopadu 2018 00:18

Nadnárodní firma 4ISP na EUROBLECHU 2018 – akci, která hýbe světem

Distirbutor vláknových řezacích laserů HSG a strojů Relicut pro většinu zemí Evropy firma 4ISP s.r.o. a zástupce značky BRM pro Německo představí na EUROBLECH 2018 novinky, jako nejluxusnější řadu HSG Laserů využívající zdrojů Raycus, JPT a IPG, hlavy HighYag či Precitec, ale i mnoho dalšího. Od těch nejmenších po ty nejvýkonnější stroje s mimořádnou přesností a rychlostí řezu. Představí také svůj nadstandardní servis, spočívající v komplexní péči o konkrétního zákazníka, tedy od výběru vhodného technického řešení, přes zajištění financování, dopravu stroje a montáž přímo ve výrobě, připojení sítí a technických plynů, zaškolení obsluhy až po podpis předávacího protokolu. Tento servis úspěšně firma rozšířila i díky právě otevřenému největšímu showroomu laserů a CNC strojů v Evropě EURAZIO Center. Prezentaci na EUROBLECHU předcházela pečlivá příprava, výběr strojů a koordinace každého detailu. Přípravy firmy odpovídaly účasti na klíčovém veletrh Evropy.

„Den „D” pro světové či Evropské novinky je zde a EURAIZO center nezůstane pozadu. Největší Evropský showroom laserů a CNC strojů se představí zákazníkům v plné parádě právě na EUROBLECHU,“ uvádí Carl Fruth, jednatel a spolumajitel společnosti 4ISP. „Na veletrhu náš stánek seznámí zákazníky se servisem, který nově poskytujeme v rámci našeho nového showroomu EURAZIO. Tedy s 50-80 stroji určenými pro dělení, obrábění, ohýbání nebo značení kovových i nekovových materiálů. To vše je připraveno a čeká v plné výbavě na své zákazníky. Euroblech představí ty nejdůležitější z nich – 3D Značení na základě automatické digitalizace značeného objektu, jedná se o evropskou novinku. Představíme přímo na veletrhu 3 vláknové lasery umožňující plošné, trubkové i kombinované dělení kovů. V EURAZIO centru v ČR v Modleticích u Prahy pak dalších 50-80 typů strojů,“ dodává Carl Fruth.

Na stánku Hall 16 G91 nechají zákazníky otestovat vlastní materiály a aplikace na konkrétních strojích. Internet snese mnoho, praxe a testování ukáže realitu, a ta je pro všechny zákazníky 4ISP připravena nejen na Euroblechu, ale také celoročně v EURAZIO center.

 

EURAZIO center v praxi znamená:

Největší laserový a CNC showroom v srdci Evropy – Eurazio.eu

30minut od Letiště Praha

Vláknové lasery a CNC stroje se servisem

Lokální servis poskytovaný německými zaměstnanci

Široká nabídka vzájemně spolupracujících strojů

Zapojení strojů do výrobních linek

2 německé pobočky – Monchengladbach a Parsberg/Lupburg

Výhradní zastoupení značky HSG pro Německo, ČR a SR, dodavatel pro většinu států Evropy

Předvedeni všech 6ti druhů povrchového broušení materiálů a technologií odstraňování otřepů

 

EURAZIO v Modleticích u Prahy bylo slavnostně otevřeno 6.9.2018. Je určeno všem evropským zákazníkům. Jeho předváděcí plocha na lasery a CNC stroje je 1400m2, celková rozloha zázemí je na 5500m2. Od podzimu 2018 se významně rozšiřuje sortiment frézek / třískového obrábění. Sortiment se nově zaměřuje na velké stroje s řízením Siemens, s Italskými vřeteny HSD až do 16kW a s doplňkovými funkcemi ve formě oscilačního nože a systému machine vision.

4ISP nově nabízí značkovací laser umožňující jednoduchým způsobem značeni 3D ploch, kde se o geometrický popis značených ploch stará 3D scaner. Tato funkce umožnuje těm co značí rozličné předměty začlenit popis i grafiku na 3D objekty bez nutnosti nejprve získat výkres 3D objektu. Provádí automatickou digitalizaci značeného objektu. Nově nabídne firma filtrační jednotky TIGEMA, jediné jednotky, které prošli testy na kvalitu, stabilitu a opakovanou funkčnost bez nutnosti servisních zásahů.

Mohlo by se Vám líbit

Panasonic Industry nabízí přizpůsobení automatizačních produktů

Speciální služba přináší zákazníkům Panasonic Industry možnost získat produkt již vhodně předpřipravený pro jejich projekt či výrobu. Společnost Panasonic Industry nabízí nejen nejmodernější produkty pro […]

Trelleborg rozšiřuje své podnikání prostřednictvím akvizice společnosti Minnesota Rubber & Plastics

Společnost Trelleborg komentuje nedávno dokončenou akvizici americké společnosti Minnesota Rubber & Plastics. Tato firma se sídlem nedaleko Minneapolis je předním výrobcem polymerových a termoplastických komponentů […]

Dopag představuje nové portfolio pod značkou DispensTech.

Dopag Eastern Europe je dceřinou společností HILGER & KERN GROUP, která se svými více než 350 zaměstnanci a 40 pobočkami po celém světě je mezinárodním […]