Strojírenství

22. září 2017 13:16

My jsme budoucnost v řezných nástrojích. Již přes 25 let s vámi!

Jsme tu již přes 25 let a po celou tuto dobu vyznáváme filozofii, že zákazník je na prvním místě. Za naším celosvětovým úspěchem a stále rostoucí firmou stojí ochota zodpovědně řešit požadavky našich zákazníků.

Dnes, stejně jako v minulosti, udržujeme stálý důraz na služby pro naše zákazníky tak, abychom zajistili nejvyšší úroveň jejich spokojenosti. Svým zákazníkům nabízíme kompletní technologii, od možnosti využití pomoci při výběru nejvhodnějších nástrojů přes dodávky až po technologické poradenství. Věříme v budoucnost řezných nástrojů, a proto se věnujeme stále novým inovacím a vývoji. To je důvod, proč můžeme nabídnout našim zákazníkům TOP řezné nástroje s moderní technologií při nejvyšší kvalitě a zároveň za rozumnou cenu. Můžeme tak zákazníkům nabídnout kompletní technologické řešení a plnou podporu celého procesu obrábění. Nabízíme frézy, vrtáky, výstružníky, závitníky, karbidové roubíky, upínače aj.

A protože rádi přijímáme nové výzvy, které vždy úspěšně překonáme, jsme ochotni navštívit nové zákazníky s představením naší technologie, a tím zvýšit jejich efektivnost. Již několikrát jsme při obrábění překonali světoznámé značky německých, korejských i japonských výrobců. Dnes a denně se setkáváme s prvotní nedůvěrou, jelikož naše ceny jsou mnohem příznivější než těchto konkurentů, ale u zákazníka ji pak při obrábění úspěšně vyvracíme. Úspěšně se tak staráme o úspěch firem v různých oborech, jako například v automobilovém průmyslu – výroba forem a součástek, hydroenergetika, obrábění forem, výroba komponentů pro letectví, stomatologie, vstřikovacích forem a náhradních dílů pro výrobu valivých ložisek a mnohé další.

Rádi bychom představili VELMI úspěšné novinky

Nové frézy určené pro obrábění ocelí do 62HRc. Firma Widin si vyrábí vlastní polotovary z materiálu karbidu s jemnozrnnou strukturou, s moderním W povlakem. Nové technologie přináší zlepšený řezný efekt, delší životnost a stabilitu při frézování.


Vysoce přesné 2břité kulové frézy do 55 HRc – s tolerancí rádiusu do 2 mikronů! Vylepšený řezný efekt a lepší otěruvzdornost. Delší životnost a stabilita procesu díky novému W povlaku. Vhodné pro obrábění forem a zápustek do HRc55, tvrzených ocelí a uhlíkových ocelí. Frézy jsou v nabídce v délkovém provedení: krátké+střední+dlouhé stopky. S těmito frézami obrábíme i materiály o tvrdosti 62 HRc s dosažením vysoké přesnosti tvaru obrobku díky přesnosti a minimalizaci opotřebení. Sortiment fréz rozšiřuje škála délkových provedení jednotlivých fréz, v nabídce jsou od průměru 0,1 mm do průměru 25 mm. V malých průměrech odstupňované po 0,1 mm.


2břité kulové mikrofrézy do 62 HRc – výborný efekt proti zlomení s provedením krku bez vrubu. V nabídce od průměru 0,1 mm do průměru 12 mm. Odlehčený krk fréz s širokou škálou délek. V nabídce jsou také frézy se zesílenou stopkou 6 mm pro vyšší tuhost při frézování malými průměry.


2břité kulové frézy s kuželovým krkem do 55 HRc – unikátní pro svou tuhost pro aplikace ve velkém vyložení. Frézy jsou s průměrem od 0,1 mm do 12 mm, s délkami až 200 mm a tolerancí rádiusu 5 mikronů. V nabídce jsou i s rohovým rádiusem od průměru 0,2 mm.


HighTech – vysoce přesné 2břité kulové frézy WB502…P – Vysoce přesné obrábění s tolerancí rádiusu pod 2 mikrony. Vylepšený řezný efekt a lepší otěruvzdornost. Delší životnost a vylepšení při stabilním obrábění díky W povlaku. Vhodné pro obrábění forem a zápustek pod HRc62, tvrzených ocelí a uhlíkových ocelí.


www.widin.cz


2břité miniaturní a rohové frézy od průměru 0,03 mm do 55 HRc – průměry odstupňované po 0,01 mm. Vylepšený řezný efekt a vyšší otěruvzdornost díky nejnovějšímu materiálu. Dále v nabídce se stopkou 4 mm průměry po 0,1 mm! Delší životnost a vylepšení při stabilním obrábění díky novému W povlaku. Vhodné pro obrábění forem a zápustek, tvrzených ocelí a uhlíkových ocelí. Krátké+střední+dlouhé stopky.


2- a 4břité frézy, dlouhý krk do 55 HRc s ostrým rohem – délka řezné části 1,5 D slouží k zesílení pevnosti při drážkování. Spolu s širokou nabídkou efektivních délek odlehčených krků poskytuje širokou nabídku pro frézování blízko stěn, frézy jsou od průměru 0,1 mm do průměru 12 mm.


2- a 4břité rádiusové frézy, krátké i dlouhé do 55 HRc – široká škála rozměrů 2břitých a 4břitých fréz s rohovými rádiusy. Krátké+střední+dlouhé stopky. Na výběr dokonce i s kuželovým krkem.


2- i 4břité frézy kuželové či kuželový krk – rovný břit nebo rádiusové do 55 HRc – vzrůst pevnosti díky použití kuželového krku. Zvýšení pevnosti rohu frézy pomocí rohového rádiusu zabraňujícího otřepům.


Vysoce výkonné 2- i 4břité kulové, rovné i rádiusové frézy s diamantovým povlakem na grafit, slitiny hliníku, bakelit, plasty, dřevo, mosaz aj.


Ostré leštěné frézy 1- i 2- i 3břité, pro obrábění hliníku a plastů, krátké i extra dlouhé – ostré frézy, leštěné pro obrábění hliníku, slitiny hliníku, mědi a plastů, akryl, ABS, pro neželezné materiály. Vysoce leštěná šroubovice a ostrá pozitivní geometrie je vynikající pro odvod třísek. Vhodné pro vysokorychlostní obrábění. V nabídce i 3břité, s rohovým rádiusem (toroidní), kulové, krátké i dlouhé.


WXR514 – 4břité frézy s rohovým rádiusem s variabilním stoupáním šroubovice – frézy od průměru 1 mm do průměru 20 mm, s širokou nabídkou rádiusů, prakticky členěné po R=0,1 mm. Pro každý rádius je široká nabídka odlehčení krku pro frézování podél stěn obrobku. Tuhost a stabilita obrábění je zaručena krátkým břitem a variabilním stoupáním šroubovice.


WSPM4 – 4břité rychloposuvové frézy s rohovým rádiusem – rychloposuvové frézy od průměru 1 mm do průměru 20 mm, v nabídce i v prodloužené verzi, umožňují dosáhnout produktivity pomocí vysokého posuvu a zároveň docílit optimální životnost nástroje, a to především pro pevnější materiály a slabší stroje. Přesný rádius pro jednoduché programování.


WF60 – vícebřité hrubovací frézy – 3-, 4-, 5břité hrubovací frézy s proměnným stoupáním šroubovice. Tyto frézy jsou určené pro silové obrábění s maximálním úběrem materiálu. Minimalizace vibrací díky variabilnímu stoupání šroubovice a ochranou díky rohovému rádiusu umožňuje zvýšit životnost a stabilitu procesu. V nabídce jsou již od průměru 3 mm do průměru 25 mm a navíc ve dvou délkových provedeních. Krátké ostří pro maximální tuhost.


Nové 6břité frézy, 45° stoupání šroubovice – WE506, které dramaticky snižují řezné síly a odtlačování díky 6břitému provedení. Vylepšený řezný efekt a vyšší otěruvzdornost díky nejnovějšímu materiálu. Delší životnost a vylepšení při stabilním obrábění díky novému W povlaku. Vhodné pro obrábění forem a zápustek pod HRc62, tvrzených ocelí a uhlíkových ocelí.


ALICON – Váš partner v třískovém obrábění www.widin.czALICON s. r. o.
Vápencová 547/4, 147 00 Praha 4
Tel.: +420774317627
Fax: +420227203615
info@alicon.cz
www.widin.cz


Mohlo by se Vám líbit

Panasonic Industry nabízí přizpůsobení automatizačních produktů

Speciální služba přináší zákazníkům Panasonic Industry možnost získat produkt již vhodně předpřipravený pro jejich projekt či výrobu. Společnost Panasonic Industry nabízí nejen nejmodernější produkty pro […]

Trelleborg rozšiřuje své podnikání prostřednictvím akvizice společnosti Minnesota Rubber & Plastics

Společnost Trelleborg komentuje nedávno dokončenou akvizici americké společnosti Minnesota Rubber & Plastics. Tato firma se sídlem nedaleko Minneapolis je předním výrobcem polymerových a termoplastických komponentů […]

Dopag představuje nové portfolio pod značkou DispensTech.

Dopag Eastern Europe je dceřinou společností HILGER & KERN GROUP, která se svými více než 350 zaměstnanci a 40 pobočkami po celém světě je mezinárodním […]