Strojírenství

27. března 2023 22:12

MSV 2023: Nejvýhodnější ceny získají vystavovatelé do konce března

Mezinárodní strojírenský veletrh, který se uskuteční od 10. do 13. října 2023 v Brně, se v letošním roce zaměří na řadu témat, která hýbou světem průmyslu. Pozornost bude věnována digitalizaci, energetice, průmyslovým úsporám nebo například aditivní výrobě. Mezi hlavní témata se zařadí také podpora českých průmyslových firem, které budou na brněnském výstavišti představovat své technologie. Souběžně s MSV se budou konat také veletrhy TRANSPORT a LOGISTIKA a ENVITECH.

Inzerce

Řádný termín pro podání přihlášky na MSV je 31. března 2023.
Do tohoto data lze objednat výstavní plochu za nejvýhodnějších cenových podmínek.

Online přihláška

Pozvánka pro vystavovatele

Proč se zúčastnit MSV 2023

  • Komplexní prezentace průmyslových odvětví – veletrhu se účastní firmy ze všech klíčových oborů strojírenství. MSV je vhodnou volbou k prezentaci malých, středních i velkých podniků.
  • Relevantní cílová skupina návštěvníků – veletrh navštěvují odborníci s vysokou rozhodovací pravomocí ve firmách. 95 % návštěvníků pracovně působí v průmyslových oborech.
  • Mezinárodnost a proexportní zaměření akce – návštěvníci i vystavovatelé přijíždějí na veletrh z desítek zemí světa. Nechybí ani oficiální kolektivní expozice zaštítěné zahraničními státními institucemi.
  • Vysoká medializace akce – komunikace se zaměřuje na aktuální průmyslová témata a novinky vystavovatelů. V roce 2022 se strojírenský veletrh objevil ve více než 1 900 příspěvcích v médiích.
  • Nové formy komunikace – MSV je propagován také prostřednictvím nových médií, zejména na sociální síti LinkedIn, kde za rok 2022 dosáhly příspěvky přes 100 000 zobrazení. Veletrh doprovází také silná internetová kampaň (bannery i textové reklamy), které oslovují cílovou skupinu MSV. Aktivně je využíván i videomarketing – v roce 2022 měla videa na YouTube přes 435 000 zhlédnutí.

Přihlaste se do Digitální továrny 2.0

Čtvrtý ročník úspěšné expozice představí nejnovější služby a produkty v oblasti digitalizace. Zaměří se zejména na digitální transformaci výrobních podniků a zvyšování efektivity nasazením umělé inteligence do klíčových procesů. Představeny budou prototypy chytrých autonomních strojů včetně jejich vazeb do firemního prostředí. Chybět nebude digitální stage nabízející prostor pro odborné diskuze a prezentaci konkrétních řešení.

Přihláška do Digitální továrny 2.0

V květnu se na výstavišti koná veletrh Stainless

Od 10. do 11. května 2023 se na brněnském výstavišti uskuteční veletrh Stainless, který se zaměřuje na obchod s korozivzdornou ocelí, ale také na další související obory. Letošní ročník potvrzuje svou pozici vysoce mezinárodního setkání výrobců, dodavatelů a obchodníků. Aktuálně jsou přihlášeni vystavovatelé z 20 zemí, ze zahraničí jich přijede 80 %. Firmy, které mají zájem o účast, se mohou na veletrh stále přihlásit.

Mohlo by se Vám líbit

Digitální továrna 2.0 na MSV nabídne pohled do budoucnosti průmyslu

Digitální transformace je v dnešní době významnou součástí téměř každého odvětví a průmysl není výjimkou. Umožňuje strojírenským firmám automatizovat mnoho procesů, což vede ke zvýšení efektivity […]

Úspěšná firma 21. století: Národní centrum Průmyslu 4.0 a jeho partneři představí na MSV 2023 návštěvníkům, jak na to

Potřeba digitalizovat je jasná, ale jak na to? Jak můžeme co nejlépe využít stávající potenciál firmy? I na tyto otázky najdou odpovědi návštěvníci expozice Úspěšná […]

Reprodukovatelná výroba dokonalých povrchů s vysokým leskem a úspora zdrojů

Suché elektrolytické leštění – větší udržitelnost v oblasti povrchových úprav  Oblast povrchových úprav se vyznačuje požadavky na vyšší kvalitu a zároveň rostoucí potřebou konzistence procesů, […]