Strojírenství

08. září 2020 09:51

HEXAGON Vás zve na Strojírenský MINI veletrh v Praze

Divize Manufacturing Intelligence společnosti Hexagon Vás srdečně zve na třídenní sdílenou prezentační akci Strojírenský MINI Veletrh, která bude probíhat ve dnech 6.-8. října 2020. Tuto událost se rozhodli uspořádat strojírenští dodavatelské z Prahy a blízkého okolí. Díky krátké vzdálenosti mezi zúčastněnými firmami tak budete mít unikátní možnost v krátkém čase navštívit tolik firem, kolik budete chtít a které se Vám budou věnovat.

Inzerce

Celá událost je koncipována tak, aby cesta mezi jednotlivými vystavovateli netrvala déle než 45 minut. Společnosti, které se na této události podílí, Vám ve svých sídlech budou prezentovat technologické novinky ze svého oboru. V některých případech může dojít ke sdílení prezentačních prostor.

Datum a čas celého veletrhu
6.-8. října 2020, od 9 do 16 hodin
Dny a časové bloky expozic jednotlivých vystavovatelů se mohou lišit.
Jejich kompletní přehled najdete na webových stránkách veletrhu www.miniveletrh.cz

Registrace

Registrujte se prostřednictvím online formuláře zde.
Konkrétní termín a čas návštěvy si můžete vybrat. Zaškrtněte jej v registračním formuláři.

Zveme Vás na návštěvu do Hexagonu

Místo

Sídlo společnosti Hexagon Manufacturing Intelligence
Litvínovská 609/3
190 00 Praha 9
(Vstup z ulice Veltruská)

Datum a čas expozice

6.-8. října 2020, vždy od 9-16 hodin

Co uvidíte?

Leica Absolute Trackery

Systémy s dlouhodobým standardem v průmyslové metrologii s měřícím rozsahem až 320m, určené pro kontaktní i bezkontaktní inspekci velkoobjemových dílů (svařenců, obráběných dílů, dopravních prostředků aj.). Zajišťují ultrapřesné a mimořádně rychlé měření. Díky odolné konstrukci je lze použít i ve velmi náročných podmínkách. Měření s laser trackery se dá rovněž automatizovat využitím průmyslových robotů

Přenosná měřicí ramena Absolute Arm

Nová generace měřících ramen pro vysokou produktivitu měření středně velkých dílů poskytují výraznou flexibilitu a měřící rozsah až 4,5m. Jsou určená pro dotykové měření i skenování. Široké portfolio skenerů umožňuje skenovat každý díl maximálně efektivně. Skener RS6 si díky technologii SHINE poradí s libovolným povrchem, zatímco RS-SQUARED naskenuje velkoobjemové díly v rekordním čase.

Skenery se strukturovaným světlem AICON

Skenery AICON s měřicím rozsahem až 1,5 m diagonálně jsou založeny na technologii proužkové projekce. Poskytují nejvyšší kvalitu skenovaných dat a možnost vyhodnocení těch nejmenších detailů. Měření lze automatizovat využitím otočných stolů nebo umístěním skeneru na robot. V nabídce jsou rovněž kompletní automatizované skenovací buňky na klíč.

Souřadnicový měřící stroj Global S s kamerou EYE-D

EYE-D v kombinaci se SMS Global přináší autonomní fungování systémů a transformaci pracovních postupů. EYE-D automaticky identifikuje díl, provede vyrovnání a spustí měřící program. Operátor tak nemusí provádět ruční vyrovnání ani volbu měřícího programu. Tato technologie výrazně zjednodušuje provoz SMS a napomáhá autonomní budoucnosti.

Souřadnicový měřicí stroj TIGO SF

Dílenský souřadnicový měřicí stroj pro měření v rozsahu teplot až 15-40 C s možností automatizace měření a integrace do výrobní linky. Představuje ideální řešení pro měření širokého spektra malých a středních dílů ze všech průmyslových oborů. Zajišťuje vysoce přesné měření i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Měření v obráběcích strojích

Kompletní nabídka sond a příslušenství pro měření dílů v obráběcích centrech. Portfolio zahrnuje radiové a infračervené dotekové sondy, teplotní a ultrazvukové dotekové sondy pro měření tloušťky materiálu, mechanické a laserové systémy pro kontrolu a nastavení nástrojů nebo laserové skenery umístěné přímo v obráběcích strojích. Výrobky se vyznačují vysokou kvalitou, nejvyšší přesností a spolehlivostí.

Pro koho je expozice Hexagon určena?

Událost je určená pro střední a vyšší management výrobních společností, které zefektivňují procesy výroby a kontroly a hledají nové způsoby, jak toho dosáhnout.


Divize Manufacturing Intelligence společnosti Hexagon je předním světovým výrobcem a dodavatelem 3D měřicích zařízení a řešení pro zpracování naměřených dat. Poskytuje průmyslové měřicí systémy pro všechny oblasti a společnosti, ve kterých je zapotřebí měření rozměrů a tvarů výrobků a ve kterých se zároveň s naměřenými daty dále pracuje. Naše řešení nachází uplatnění v celé řadě oblastí: automobilový a letecký průmysl, dopravní a zemědělská technika, energetika, elektronika, medicínské technologie, těžký průmysl, obrábění a mnoho dalších.

 

Více informací na hexagonmi.com

 

Mohlo by se Vám líbit

MCAE Systems představuje řadu cenově dostupných a vysoce výkonných 3D tiskáren kovů Xact Metal střední velikosti XM300G

Společnost MCAE Systems oznamuje, že její partner, společnost Xact Metal uvedla cenově dostupné, středně velké kovové 3D tiskárny XM300G na IMTS 2022 v Chicagu, Illinois […]

Nový 2FGP20 – Sada uchopovačů pro KLT boxy

2FGP20 – Sada uchopovačů pro KLT boxy 2FGP20 – Sada uchopovačů pro KLT boxy S potěšením oznamujeme, že společnost OnRobot představila novou sadu uchopovačů pro […]

Mezinárodní strojírenský veletrh ukáže cestu k chytrému a efektivnímu průmyslu

Inovativní technologické novinky, téma energetické efektivity i digitální řešení pro průmysl budoucnosti. To vše nabídne již 63. Mezinárodní strojírenský veletrh, který se uskuteční od 4. […]