Strojírenství

22. září 2017 11:53

Haberkorn s. r. o. se představí na MSV Brno

Mezi vystavovateli letošního ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu se tradične představí i společnost Haberkorn s. r. o. Ve své expozici bude prezentovat radu novinek napříč celým sortimentem.

Novinky ve stavebnicových systémech

Letošní česko-slovenskou premiérou, která bude na veletrhu vystavena, je exponát paletkového dopravníkového systému IT 24 V, který je provozován pod bezpečným napětím 24 V. Dalším neméně zajímavým exponátem bude kompletní jednotka lineárního vedení včetně servopohonu a řídicího systému. Kromě toho na stánku nebudou chybět dopravník MINI 24 V pro aplikace s minimálními zástavbovými prostory nebo ukázka bezpečnostního oplocení s funkčním elektronickým zámkem. Součástí stánku bude i mobilní prezentace v podobě prezentačního vozidla DemoCar vybaveného novinkami z oblastí stavebnicových systémů LPS (trubkový systém pro řešení ve štíhlé výrobě), WBS (systém pracovních stolů a ergonomických pracovišť), TPS (systém pro návrh schodišť, podest a přechodových můstků) a XMS (systém pro stavbu konstrukcí do čistých prostor).

Novinky v sortimentu strojních elementu

Důležitou novinkou v této oblasti je rozšíření sortimentu o ložiskové jednotky a ložiska značky NTN-SNR. Firma je nově autorizovaným partnerem této japonsko-francouzské společnosti, předního výrobce prémiových ložisek na světě.

Nabídka zahrnuje všechny položky výrobního programu, nejběžněji používané ložiskové domky s litinovým tělesem typů UCF, UCP a UCFL jsou vedeny skladem.

Dalším rozšířením mezi pohonnými díly je servisní řada klínových řemenů GATES pod značkou DELTA. Jde o obalované klínové řemeny, které kombinují atraktivní cenu a výkon s ověřenou kvalitou Gates. Sortiment zahrnuje dvě produktové skupiny: klasické opláštěné klínové řemeny Delta Classic™ a úzké opláštěné klínové řemeny Delta Narrow™. 150 různých délek klínových řemenů Delta Classic™ v profilech Z, A a B je k dodání okamžitě přímo ze skladu. Řadu novinek pak doplňuje vydání nového katalogu Normovaných dílů HALDER s rozsáhlým rozšířením stávající nabídky o výrobky zcela nové, ale i stávajících produktů z hlediska rozměrů, materiálů apod. Katalog na 800 stranách představuje více než 7 500 položek.

Novinky divize hydraulika a průmyslové hadice

V tomto sortimentu byla podstatně rozšířena nabídka hydraulických hadic, která aktuálně zahrnuje ucelené produktové řady hadic Semperit, Gates a SEL. Díky tomu může společnost svým zákazníkům nabídnout různá komplexní řešení a reagovat na jejich různorodé potřeby. Důležitou událostí je pak otevření nové pobočky v Liberci (květen 2017). Moderní hala s výbornou dopravní dostupností umožnila nabídnout zákazníkům v tomto regionu řadu výhod, mj. širší nabídku produktů a kratší dodací termíny.

Za připomenutí stojí i sortiment průmyslových hadic, který je postupně rozšiřován a jsou navyšovány skladové zásoby. Novinkou je pak doplnění o polyuretanové hadice předních světových výrobců Masterflex, Norres a Schauenburg. Tyto hadice se vyznačují výbornou odolností vůči abrazi, která je několikanásobně vyšší než u běžných PVC hadic.

Novinky v oblasti ochranných pracovních prostředků

Výrazně byla rozšířena nabídka produktů vyráběných pod vlastní značkou H-PLUS, a to např. v oblasti prostředků k ochraně hlavy, ale i u pracovní a bezpečnostní obuvi a oděvů. Tyto produkty vynikají nejen maximální ochranou a bezpečností, ale i moderním designem, pohodlím a vysokou kvalitou. Velmi příznivý je také poměr cena/výkon v kombinaci s dostupností a vysokou kvalitou.

Pro seznámení s novinkami Vás zveme k návštěvě expozice:
Pavilon V / stánek č. 132.

www.haberkorn.cz
Haberkorn s. r. o.

Mohlo by se Vám líbit

Představte své inovace na veletrhu HANNOVER MESSE 2023

Od 17. do 21. dubna 2023 se uskuteční v Hannoveru tradiční strojírenský veletrh HANNOVER MESSE. Jste firma působící v oblasti strojírenství, elektrotechniky, digitálního průmyslu, aromatizace […]

Bosch Connected World 2022 Kampaň pro digitalizaci: Bosch investuje další miliardy do oblastí budoucího digitálního růstu

Bosch spolupracuje s IBM na kvantové výpočetní technice Dr. Stefan Hartung: „Pro Bosch představuje digitalizace velké příležitosti ve všech oblastech podnikání.“ Do roku 2025: 10 […]

Software pro elektro inženýring v oblasti výstavby pivovarů

Na území ČR a SR je několik stovek minipivovarů jejichž kvalita piva je odlišuje od průmyslových velkovýrobců. Zde je příběh jednoho z nich. Pivovar Muflon je […]