Strojírenství

08. října 2018 00:42

Fabory splní veškeré vaše potřeby, nehledě na velikost, obor podnikání nebo umístění vaší společnosti

Fabory se svojí historií 22 let působení na českém trhu představuje profesionálního dodavatele spojovacího materiálu, nářadí, ochranných pracovních pomůcek a průmyslových produktů. Stalo se partnerem významných firem působících na českém i zahraničním trhu. Produktovou nabídku tvoří 300 000 položek, z nichž více jak třetina je tvořena spojovacím materiálem. Fabory si zakládá nejen na vysoké kvalitě produktů, ale samozřejmostí jsou profesionální služby v oblasti řízení zásob, zákaznicky orientovaný servis a odborné poradenství.

Inzerce

Fabory si udržuje rozsáhlý a aktuální přehled o trhu se spojovacím materiálem a novými spojovacími technologiemi. Spolu s důkladnou znalostí potřeb a přání našich zákazníků se toto know-how osvědčilo jako prvek, který nás ve světě spojovacího materiálu zřetelně odlišuje. V zájmu dalšího růstu je nezbytné neustále budovat pevné základy pro budoucnost, a dva z hlavních pilířů představují náš dodavatelský řetězec a náš tým. Jeden z významných kroků, představuje vybudování nového centrálního skladu v Tilburgu. Toto opatření povede k výraznému zlepšení zásobování a umožní poskytnout zákazníkům kvalitnější servis, zajistí efektivní obsluhu a pomůže tak splňovat nejvyšší nároky našich partnerů.

Sortiment hodný profesionálů

Profesionálové ve svém oboru znají Fabory jako specialistu na spojovací materiál. Již tak rozsáhlé portfolio produktů bylo v posledním roce výrazně rozšířeno o nemetrická provedení spojovacího materiálu a byla rozšířena skupina obsahující nerezový spojovací materiál. Klíčoví zákazníci si Fabory cení především kvůli šíři sortimentu, dostatečným skladovým zásobám a také kvalitě produktů. Víme, že spojovací materiál představuje u našich zákazníků minoritní podíl veškerých potřeb, a proto je toho mnohem více, co může Fabory nabídnout! Průmyslové produkty pokrývající převážnou část potřeb našich zákazníků neustále rozšiřujeme o nové produktové skupiny a dodavatele. Přehledné kategorie zahrnují ruční a elektrické nářadí, broušení, obráběcí nástroje, chemikálie, barvy a lepicí pásky, ochranné pracovní pomůcky, manipulace s materiálem a skladovaní, úklid a čistění.

Fabory přináší 3D pohled na spojovací materiál

Fabory si klade za cíl stát se předním poskytovatelem informací a zdrojů svým zákazníkům. To je důvod, proč jsme založili náš online katalog 3D kreseb založený na technologii PARTcommunity společnosti Cadenas. Portál představuje jeden z největších světových webových řešení pro inženýry, konstruktéry, techniky, nákupčí a špičkové tvůrce v oblasti strojírenství, automobilového průmyslu, lodního stavitelství, elektroniky, elektrotechniky a stavebnictví. Katalog nabízí možnost výběru a prohlížení produktů spojovacího materiálu ve 2D a 3D formátu a umožňuje daný produkt uložit v jednom z téměř 100 různých CAD, BIM, PDMS grafických formátů. Náš sortiment ve 3D průběžně rozšiřujeme. Nyní je katalog přístupný na adrese „fabory.partcomunity.com“ a do budoucna přineseme přímé propojení s internetovým katalogem Fabory. 3D formát produktu si tak bude moci zákazník prohlédnout před přidáním do nákupního košíku.

Servis, který splní veškeré vaše požadavky

Na vysoce konkurenčních trzích jsou důležitým ukazatelem celkové náklady. Fabory má mnoho řešení vytvořených za účelem snížení nákladů při současném zachování maximálního pohodlí. Celkové náklady na spojovací materiál jsou tvořeny náklady na objednávku, logistiku, administrativu a cenou za produkt samotný. První tři uvedené položky tvoří 80 % celkových nákladů, proto je nejvyšších úspor možné dosáhnout optimalizací a zefektivněním vlastních vnitřních procesů. Každé řešení služeb Fabory lze ušít na míru tak, aby co nejlépe vyhovovalo zákazníkovi. Integrací zásobovacích systémů zákazníka s řešením Fabory lze dosáhnout významných úspor. Řešení EDI, PunchOut, E-PDF a E-invoicing ušetří čas a náklady díky významné automatizaci.

Neustále pokračujeme v rozšiřování servisních služeb, které zákazníkům nabízíme. Velké investice plánujeme do elektronického obchodování, nabídky logistických řešení a řešení přímo na míru zákazníkům.

V současnosti je vám k dispozici široká sít kvalifikovaných obchodních zástupců, kteří spolu se zákaznickým servisem, internetovým obchodem i oddělením trade představují hlavní prodejní kanály společnosti Fabory.

Přesvědčte se sami, navštivte náš nový webshop na: www.fabory.com


Fabory CZ Holding s. r. o.
K Letišti 1825/1a
664 51 Šlapanice
tel.: +420 553 030 711
prodej@fabory.com
www.fabory.com


 

Mohlo by se Vám líbit

Nový 2FGP20 – Sada uchopovačů pro KLT boxy

2FGP20 – Sada uchopovačů pro KLT boxy 2FGP20 – Sada uchopovačů pro KLT boxy S potěšením oznamujeme, že společnost OnRobot představila novou sadu uchopovačů pro […]

Mezinárodní strojírenský veletrh ukáže cestu k chytrému a efektivnímu průmyslu

Inovativní technologické novinky, téma energetické efektivity i digitální řešení pro průmysl budoucnosti. To vše nabídne již 63. Mezinárodní strojírenský veletrh, který se uskuteční od 4. […]

Obrábění a tváření na MSV a IMT 2022

Obrábění a tváření je tradičně stěžejním oborem Mezinárodního strojírenského veletrhu. Letos bude navíc zvýrazněn prostřednictvím mezinárodního veletrhu IMT, který je organizován v úzké spolupráci se […]