Strojírenství

19. října 2022 20:31

EWM rozšiřuje řadu Picomig o nové modely pro impulzní a standardní svařování

Multiprocesní invertorové svařovací přístroje jako kompaktní univerzální zařízení

Ideální pro staveniště a výrobu – nové svařovací přístroje řady Picomig jsou robustní, kompaktní univerzální zařízení s vysokým stupněm účinnosti. Se svářečkami Picomig 220 i Picomig 225 lze dosáhnout svařovacího proudu 220 A. A to i při připojení 230 V. Uživatelé mají výhodu v podobě nízké spotřeby proudu a snížení emisí CO2.

Inzerce

EWM rozšiřuje svou řadu osvědčených svářeček o modely Picomig 220 a Picomig 225. Zařízení Picomig 220 je určeno pro cívku drátů s velikostí D200 / 5 kg, Picomig 225 pro cívku drátů s velikostí D300 / 15 kg. Multiprocesní invertorové svařovací přístroje umožňují procesy svařování pro MIG/MAG impulsní svařování, MIG/MAG standardní svařování, svařování WIG a ruční svařování obalenou elektrodou. Všechny potřebné charakteristiky pro ocel, CrNi, hliník, CuSi a plněné dráty jsou součástí dodávky, a to bez příplatku.

Svařovací přístroje řady Picomig od EWM se snadno ovládají a lze je používat přímo bez časově náročného školení. Lze je použít i pro běžnou elektrickou síť. Díky modernímu řízení a přizpůsobenému příslušenství lze přístroje individuálně přizpůsobit konkrétnímu svařovacímu úkolu. Přenosné přístroje jsou speciálně určeny pro mobilní svařování, ale lze je také snadno a rychle namontovat na transportní vozíky. K tomuto účelu jsou uživatelům k dispozici různé systémy. Vysoký stupeň účinnosti invertorové technologie umožňuje energeticky úsporný provoz. Nejlepší vlastnosti zapalování zajišťují optimální výsledky svařování. Výsledkem je nejen zkrácení doby svařování, ale také výrazné snížení energetických ztrát a účinné snížení emisí CO2.

Další informace o naší řadě Picomig naleznete zde.


Obrázek 1: Picomig 220 pro cívku drátů D200 / 5 kg a Picomig 225 pro cívku drátů D300 / 15 kg.


Obrázek 2: Přenosné přístroje lze snadno a rychle namontovat na příslušný transportní vozík.


Obrázek 3: Nové multiprocesní invertorové svařovací přístroje Picomig 220 a Picomig 225 jsou kompaktní univerzální svářečky, které umožňují optimální výsledky svařování.

 


O společnosti EWM:

WE ARE WELDING – již více než 65 let se společnost EWM řídí tímto mottem a vyvíjí inovativní svařovací techniku svařovacích oblouků made in Germany. Rodinný podnik z Mündersbachu ve Westerwaldu založený v roce 1957 je dnes potvrzeným skrytým šampionem a s více než 400 prodejními a servisními středisky po celém světě také mezinárodně jedním z nejvýznamnějších dodavatelů svařovací techniky. V paletě výrobků společnosti EWM najdete udržitelná kompletní řešení a nejmodernější technologie pro každého svářeče – jak pro zákazníky z průmyslu, tak i pro malé a středně velké řemeslné podniky. Vedle kvalitních a chytrých přístrojů vyrábí společnost EWM v rámci vlastního vývoje všechny potřebné komponenty, jako jsou svařovací hořáky pro ruční a automatizované aplikace. Jednoduchá obsluha, kvalitní výsledky svařování, automatizace a Průmysl 4.0 – společnost EWM staví uživatele do středu svého inovativního vývoje a neustálé optimalizace výrobků. Mnohé procesy svařování společnosti EWM jsou patentované a snižují spotřebu energie, materiálů a času. Navíc snižují emise svařovacího kouře až o 75 % a přispívají k udržitelnosti při svařování. Tento stanovený cíl doplňuje společnost EWM rozsáhlou, na cíl a zákazníky zaměřenou nabídkou služeb a poradenstvím. Vždy se držíme svého tvrzení: WE ARE WELDING.

 

Mohlo by se Vám líbit

Grumant: Produktivní nástroje pro vrtání

Efektivita je slovo, které se v dnešní době skloňuje snad v každé firmě. Ve strojírenství to znamená neutuchající úsilí při hledání nových technologií, postupů a v neposlední řadě produktivnějších […]

Mezinárodní strojírenský veletrh 2024 s novou technologickou expozicí i rozšířenou prezentací 3D tisku

Mezinárodní strojírenský veletrh opět soustředí na jednom místě inovace, které posouvají průmyslovou výrobu do nové éry. Největší středoevropská přehlídka průmyslových technologií se letos uskuteční na […]

Řešení problémů s vyrovnáním – Aplikace v leteckém a obranném průmyslu

K dosažení spolehlivých výsledků měření přímosti na dlouhé vzdálenosti je nutné použití: přesných přístrojů precizního softwaru pro zpracování dat pečlivých kalibračních postupů APLIKACE PRO LETECKÝ […]